İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Sünnet düğünü organizasyonu, oğlunuzun en özel ve önemli günlerinden biri olarak öne çıkıyor. Her ailenin oldukça özenli bir şekilde hazırlandığı bu gecede, sünnet organizasyonu firmaları cazip paketleri ve eğlenceli etkinlikleri ile hizmet veriyor. Peki sünnet organizasyon fiyatları ne kadardan başlıyor? Sünnet düğünü fiyatları neye göre belirleniyor? Merak ettiğin tüm detayları senin için araştırdık!

Sünnet Organizasyonu Firmaları ve Fiyatları

Sünnet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Sünnet organizasyon firmaları fiyatları sünnet düğününün gerçekleşeceği ile göre değişiklikler gösteriyor. Çoğu sünnet organizasyon firmasının anlaşmalı çalıştığı sünnet mekanları bulunuyor. Senin için il il sünnet düğünü organizasyonu firmalarının fiyatlarını derledik. İllerin hangi ilçe ve bölgelerinde daha uygun fiyatlı hangi bölgelerinde daha yüksek olduğunu karşılaştırmalı olarak inceledik. Üç büyük ilimizde sünnet paket fiyatları ise şöyle;

İl Standart Her Şey Dahil
İstanbul 2000 TL 3000 TL
Ankara 1750 TL 2250 TL
İzmir 2000 TL 2500 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İstanbul’da Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları Ne Kadardan Başlar?

Sünnet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Sünnet düğünlerinin vazgeçilmez dekorasyonu rengi mavi olarak öne çıkıyor.

İstanbul’da sünnet organizasyon firmaları tek bir bölgede hizmet vermiyor. Bulunduğun konuma gelip rahatlıkla organizasyon hizmeti verebiliyorlar. Bazı organizasyon firmalarının ise ayrıca anlaşmalı olduğu mekanlar bulunuyor. Dilersen oğlunun sünnet düğünü organizasyonu için bu mekanları da tercih edebiliyorsun. Seçim yaptığın mekana göre de fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Dilersen salonda sünnet düğünü, dilersen otelde sünnet düğünü, dilersen de kır konseptli sünnet düğünü yapabiliyorsun.

İstanbul sünnet organizasyon paket başlangıç fiyatları 2.000 - 3.000 TL arasında değişiyor.

Ankara Sünnet Organizasyon Fiyatları Ne Kadardan Başlar?

Sünnet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Ankara'da sünnet organizasyon firmaları, birbirinden şık sünnet tahtı modelleri sunuyor.

Ankara’da Çankaya ve Ümitköy bölgelerinde oğluna oldukça şık ve lüks sünnet düğünü organizasyonları yapabilirsin. Bu bölgede üst ve orta seviyeli fiyatlarla karşılaşman mümkün. Göl konseptli bir sünnet düğünü organizasyonu düşünüyorsan Gölbaşı ve Eryaman bölgelerini tercih edebilirsin. Bu bölgede en uygun fiyatlardan orta ve yüksek fiyatlara kadar her çeşit organizasyonu gerçekleştirmek mümkün.

Ankara sünnet düğünü organizasyonu paket başlangıç fiyatları 1.750 - 2.2500 TL arasında değişiyor.

İzmir Sünnet Organizasyon Fiyatları Ne Kadardan Başlar?

Sünnet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

İzmir sünnet organizasyon firmaları, şehrin her noktasındaki sünnet düğünü mekanında hizmet verebiliyor.

İzmir’de oğluna uygun fiyatlı ve güzel bir sünnet düğünü organizasyonu yapmak istiyorsan Pınarbaşı bölgesini tercih edebilirsiniz. Salon konseptli sünnet düğünü organizasyonlarınız için Pınarbaşı oldukça ideal. Uygun fiyatlı ve kır konseptili sünnet organizasyon için ise Buca, Kaynaklar bölgesini tercih edebilirsin. Otelde sünnet düğünü organizasyonu için ise Bayraklı, Konak ve Alsancak sahil şeridindeki şık oteller sünnet düğünü organizasyonu firmaları için ideal bir tercih olacaktır.

İzmir sünnet organizasyon paket başlangıç fiyatları 2.000 - 2.500 TL arasında değişiyor.

Sünnet Organizasyon Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Sünnet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Konsept sünnet düğünü organizasyonlarına yönelik hizmetler için sünnet düğünü organizasyonu firmaları ile çalışabilirsin.

 • Tarih: Sünnet organizasyon fiyatlarını etkileyen etmenlerden biri sünnet organizasyonunun tarihi olacaktır. Eğer oğlunun sünnet organizasyonunu kış aylarında yapmayı planlıyorsan daha uygun fiyatlı olacaktır. Yaz aylarında ise fiyatlar biraz daha yükselmekte. Aynı şekilde hafta içi yapılan sünnet organizasyonları daha uygun fiyatlı iken hafta sonu yapılan sünnet organizasyon fiyatları daha yüksek olmakta.
 • Mekan: Oğlunun sünnet organizasyonunu gerçekleştireceğin mekana göre de fiyatlar değişiklik göstermekte. Her birinin fiyatı birbirinden farklı olacaktır. Bazı sünnet düğünü organizasyonu firmaları ise birçok mekanla anlaşmalı çalışmakta. Mekan anlaşmalı olan sünnet düğünü organizasyonu firmalarını da tercih edebilirsin.

Sünnet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Sünnet tahtı ve diğer ekstra hizmetler için organizasyon firmaları ile en az üç ay iletişime geçmeyi ihmal etme!

 • Menü: Sünnet düğünü organizasyonu menü seçimin de fiyatları etkileyecek etmenler arasında yer almakta. Yemekli, yemeksiz ya da kokteyl konseptli sünnet organizasyon seçeneklerini değerlendirebilirsin. Kokteyl konseptli sünnet organizasyonları yemekli sünnet organizasyonlarına göre daha uygun fiyatlı olmakta. Çünkü kokteyl menülerinde hafif yiyecek ve içecekler ikram edilirken, yemekli menülerde başlangıcından ara sıcaklara, ana yemekten tatlılara kadar ayrıntılı bir sunum gerçekleştirilmekte. Fakat menü içinde değişiklik yaparak fiyat dengesini de ayarlayabilirsin.
 • Sunulan Hizmet: Organizasyonun fiyatlarını etkileyen faktörler arasında sunulan hizmette yer almakta. Sünnet organizasyon firması ile hangi hizmetlerin anlaşmaya dahil hangilerinin ekstra olduğunu mutlaka önceden konuşmalısın. Birçok organizasyon firmasında dekorasyon, süsleme ve yemek sunumu fiyata dahil olmakta. Ekstra olarak orkestra, fotoğrafçı, kameraman gibi detayları da ayrıntılı bir şekilde konuşmanı öneriyoruz.

Sünnet Organizasyon Paketleri Hizmetleri

Sünnet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Sünnet organizasyon firmaları, paket içeriklerinde ihtiyaç duyabileceğin tüm detayları temin ediyor. Paketlerin hizmet içerikleri arasında şunlar bulunuyor;

 • Sünnet tahtı
 • Sünnet süslemeleri
 • Sünnet arabası kiralama
 • Kostümlü Yeniçeri askeri
 • Mehteran takımı
 • Palyaço - sihirbaz
 • Yüz boyama
 • Orkestra - dj
 • Kameraman - fotoğrafçı.

Sünnet organizasyon firmaları, biricik oğluna unutulmaz bir sünnet düğünü daveti hazırlıyor. Düğün Yardımcısı ise şehrindeki en iyi firmaları seninle buluşturuyor. Sitemiz üzerinden “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak ya da tek bir telefon ile firmaların fiyat aralıklarını, ayrıntılı fiyat paketleri öğrenebilirsin. İlçe ilçe sünnet organizasyon paketleri fiyatlarını karşılaştırabilir, senin için en uygun olanını seçebilirsiniz. Düğün Yardımcısı’na özel paketlerden yararlanabilirsin.

ARA

Sünnet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Sünnet organizasyonu firmaları, sünnet düğünü fiyatları, sünnet tahtı kiralama hizmeti ve indirimli paket fırsatları burada!