Şirinler Organizasyon

Şirinler Organizasyon Hakkında

Şirinler Organizasyon, Ankara’nın Altındağ ilçesinde konumlanıyor. Özellikle kına organizasyonu için sunduğu hizmetlerle beğeni topluyor. Profesyonel çalışma standartları sayesinde çiftler tarafından ilgi görüyor. Kına ve düğün gibi birçok davet için hazırlık ve hizmet desteği sağlıyor. Firmanın kına organizasyonu için belirlediği başlangıç paket fiyatları 1.500 TL olarak karşına çıkıyor.

Firmanın Özellikleri

Şirinler Organizasyon, anlaşma sağladığın mekana gelerek çalışmalarını sürdürebiliyor. Lokasyon fark etmeksizin anlaştığın mekana gelerek profesyonel destek sağlıyor. Mekan bulamadıysan senin için araştırmalar yapabiliyor. Kriterlere ve isteklerine uygun bir şekilde mekan bulmak için araştırmalar yapıyor.

Aksesuar kiralama desteği sunarak kına gecesini kusursuz bir şekilde geçirme fırsatı sunuyor. Bindallı ve kaftan ihtiyacını karşılıyor. Baştan aşağı her türlü ihtiyacı karşılaması ve isteklere önem vermesi ile büyük avantaj sağlıyor. Aranan firma niteliklerini taşıması ile bir adım öne çıkıyor.

Şirinler Organizasyon Kına Fiyatları

Organizasyon firması, kına gecesi için yapılacak düzenlemeler için destekçin oluyor. İki farklı paket seçeneği sunuyor. 1.500 TL’den başlayan başlangıç paketi fiyatları sık tercih ediliyor. Aynı zamanda her şey dahil paket fiyatları 2.250 TL’den başlıyor. Fiyat detayları paket içeriklerine göre belirleniyor.

DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçerek firmanın kampanyalarını ve avantajlarını fiyatlarını öğrenebilirsin.

Sunduğu Hizmetler

Davul show ve kına ekibi ile eğlenceli bir gece geçirmene vesile olan Şirinler Organizasyon, kına müziğini de eksik etmiyor. Kına organizasyonu için tam olarak istenen ve talep edilen hazırlığı yapıyor. Gelin hamamı yapmak istersen bunun ayarlanması ve organizasyonunu da üstleniyor.

Hint kınası, kına takımı, mumu ve süslemeleri ile mekanları istenen formata sokuyor. Atmosfer olarak rahat ve ferah bir düzenleme sağlıyor. Kına tepsisi de temin edilen materyaller arasında yer alıyor. İsteyenlere semazen, zenne / oryantal ayarlaması yapılabiliyor. Kına gecesi haricinde düğün, mezuniyet, evlilik teklifi ve doğum günü gibi davetlerin de organizasyonu üstleniyor.

Şirinler Organizasyon Nerededir?

Firma, Ankara’nın merkezi noktalarından biri olan Altındağ ilçesinde konumlanıyor. Şehir içi toplu taşıma araçlarıyla firmaya ulaşım sağlanabiliyor. Kolay bir lokasyonda bulunması avantaj sağlıyor. Özel araçlarla da gidilebilir olması çiftler tarafından tam puan alıyor.

Adres: Aydınlıkevler, 06130 Altındağ / Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ