İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Nikah sonrası yemek, dünya evine girme hazırlığında olan çiftler tarafından son yıllarda oldukça tercih ediliyor. Düğün organizasyonu alternatifi olarak görülen nikah sonrası eğlence, genellikle aile yemeği veya düğün kutlaması adı altında yapılıyor. Nikah sonrası arkadaşlarla eğlence olarak da zikredilen etkinlik türü için uygun nikah sonrası yemek mekanları, fiyatları ile birlikte yazımızda yer alıyor.

Nikah sonrası eğlence mekanları özelindeki bu içeriğimiz DüğünYardımcısı.com’a özel fiyatları ve indirim paketleri barındırıyor. Ücretsiz hizmet veren organizasyon planlamacılarımıza ulaşarak indirimli nikah sonrası eğlence mekanları fiyatları hakkında bilgi alabilirsin.

Nikah Sonrası Yemek Mekanları Fiyatları

Günden güne popülerleşen nikah sonrası yemek ve eğlence, düğün organizasyonu planlamayarak farklılaşmak isteyen çiftler tarafından tercih ediliyor. Nikah sonrası yemek & eğlence mekanları ise birbirlerinden cazip kişi başı fiyatları ile bu etkinliği daha da makul hale getiriyor.

Her kesime hitap eden nikah sonrası yemek menüleri sunan düğün kutlaması mekanları, eğlenceli ve lezzetli bir gece için seni çağırıyor.

İzmir Ankara İstanbul Nikah Sonrası Yemek FiyatlarıNikah sonrası yemek, mutluluğunu sevdiklerin ile paylaşmanın en lezzetli yollarından biri!

Nikah sonrası yemek & eğlence mekanları, sundukları etkinlik akışına ek olarak after-party organizasyonu olanağı da tanıyabiliyor. Nikah sonrası arkadaşlarla eğlence özelinde oldukça tercih edilen after-party, nikah sonrası teknede eğlence konseptinde de yer alıyor.

Nikah sonrası eğlence mekanları fiyatları belirlerken iki kaleme çok önem veriyor; menü seçenekleri ve misafir sayısı. İzmir, İstanbul, Ankara nikah sonrası yemek & eğlence mekanları fiyatları için sayfayı aşağıya kaydırmaya devam edebilirsin.

İzmir Nikah Sonrası Yemek Mekanları Fiyatları

İzmir nikah sonrası yemek & eğlence mekanları, birbirlerinden şık konseptleri ve menüleri ile oldukça ilgi topluyor. İzmirli çiftler düğün yemeği mekanları seçiminde genellikle canlı müzik hizmeti bulunan işletmeleri tercih ediyor. Nikah sonrası meyhane veya fasıl ise oldukça rağbet gören İzmir düğün kutlaması mekanları arasında yer alıyor.

Hayal Kahvesi Nikah Sonrası Davet Fiyatları Karşıyaka İzmirHayal Kahvesi, canlı müzik hizmeti ile İzmir nikah sonrası eğlence mekanları arasında önemli bir konuma sahip.

İzmir nikah sonrası yemek mekanları; Konak, Alsancak, Bostanlı, Urla, Çeşme ve Güzelbahçe gibi denize nazır noktalarda yer alıyor. Muhteşem manzara sunan İzmir nikah sonrası eğlence mekanları özelindeki menülere göre değişen kişi başı fiyatları aşağıdaki tabloya yansıtılmıştır;

Bölge Standart Fix A La Carte
İzmir 65 TL 60 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Taleplerine bağlı olarak menü fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Aşağıdaki tabloda ise İzmir nikah sonrası yemek & eğlence mekanları fiyatları ilçeler bazında işleniyor;

İlçe Hafta İçi Hafta Sonu
Buca 75 TL 100 TL
Balçova 80 TL 100 TL
Bornova 60 TL 75 TL
Narlıdere 65 TL 80 TL
Urla 80 TL 120 TL
Çeşme 100 TL 150 TL
Güzelbahçe 75 TL 100 TL
Kemalpaşa 55 TL 70 TL
Gaziemir 60 TL 80TL
Bayraklı 75 TL 100 TL
Karşıyaka 80 TL 120 TL
Konak 65 TL 85 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç paketi fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İstanbul Nikah Sonrası Yemek Mekanları Fiyatları

İstanbul nikah sonrası yemek & eğlence mekanları, birbirlerinden farklı konseptler ile karşımıza çıkıyor. İstanbullu çiftler, nikah sonrası teknede eğlence ve boğazda düğün yemeği konseptlerine bir hayli ilgi gösteriyor. Anadolu ve Avrupa Yakası özelinde her bütçeye uygun mekan alternatifleri bulunduran İstanbul, Bursa ve Kocaeli gibi illerden de talep alıyor.

Kaddeh Sortie Nikah Sonrası Yemek & Eğlence Fiyatları Şişli İstanbul
Kaddeh Sortie, İstanbul nikah sonrası yemek & eğlence mekanları arasında manzarası ile farklılaşıyor.

Ünü dünyaya yayılmış İstanbul restaurantta nikah sonrası yemek mekanları, sunduğu menüler ile de öne çıkıyor. Metropol genelindeki menülere göre değişen kişi başı fiyatları ise aşağıdaki çizelgede yer alıyor;

Bölge Standart Fix A La Carte
İstanbul 70 TL 60 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Taleplerine bağlı olarak menü fiyatları değişkenlik gösterebilir.

İstanbul nikah sonrası yemek & eğlence mekanları fiyatları için ise sana daha net bilgiler sunmak istedik. Bu sebeple nikah sonrası mekanları özelinde Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nı ayrı ayrı incelemek istedik.

Anadolu Yakası Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Beykoz, Kadıköy ve Üsküdar ilçeleri Anadolu Yakası nikah sonrası yemek & eğlence mekanları listesinde başı çekiyor. Merkezi konumda yer alan düğün & aile yemeği mekanları, "Nasıl gidilir?" veya "Nerede?" gibi konular üzerine de düşünmemeni sağlıyor. Bölgede birçok İstanbul Boğazı manzaralı ve after-party olanağı tanıyan eğlence yönü güçlü işletmeler de yer alıyor.

Mihrabat Korusu Nikah Sonrası Yemek & Eğlence Fiyatları Beykoz İstanbulPanoramik İstanbul Boğazı manzarası ile Mihrabat Korusu, İstanbullu çiftler tarafından oldukça rağbet görüyor.

Anadolu Yakası nikah sonrası yemek & eğlence mekanları fiyatları aşağıdaki çizelgede ilçe ilçe detaylandırılmıştır;

İlçe Hafta İçi Hafta Sonu
Ataşehir 55 TL 75 TL
Maltepe 60 TL 80 TL
Beykoz 80 TL 130 TL
Polonezköy 70 TL 100 TL
Ümraniye 65 TL 85 TL
Üsküdar 55 TL 75 TL
Şile 70 TL 110 TL
Kartal 50 TL 70 TL
Tuzla 50 TL 75 TL
Pendik 60 TL 80 TL
Kadıköy 80 TL 120 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç paketi fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avrupa Yakası Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Beşiktaş, Bakırköy ve Sarıyer konumlu nikah sonrası yemek & eğlence mekanları ile Avrupa Yakası, geniş bir mekan yelpazesi bulunduruyor. Avrupa Yakası nikah sonrası mekanları özelinde ise daha çok restaurantlar tercih ediliyor. Menü içerikleri ve iç tasarımı ile farklılaşan restaurantları ise nikah sonrası teknede eğlence konsepti takip ediyor.

Litera Restaurant Nikah Sonrası Yemek & Eğlence Fiyatları Beyoğlu İstanbul
Dünya & Türk mutfağı spesiyalleri sunan Litera Restaurant, lezzetli menüleri ile misafirlerinden tam not alıyor.

Avrupa Yakası nikah sonrası yemek & eğlence mekanları fiyatları aşağıdaki çizelgede en güncel hali ile yer almaktadır;

İlçe Hafta İçi Hafta Sonu
Avcılar 55 TL 70 TL
Bakırköy 50 TL 65 TL
Sarıyer 75 TL 100 TL
Bayrampaşa 60 TL 80 TL
Esenler 60 TL 75 TL
Beşiktaş 70 TL 90 TL
Şişli 75 TL 120 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç paketi fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Nikah Sonrası Yemek Mekanları Fiyatları

Başkent Ankara, gerek modernliği gerek ise Anadolu kültürü ile birçok farklı konsept barındıran nikah sonrası mekanları ile dolu. Nikah sonrası yemek menüleri ile de farklılaşan Ankara, geniş çaplı etkinlikler için uygun olan restaurantları ve salonları ile öne çıkıyor.

Anzelha Wedding Nikah Sonrası Fiyatları Çankaya AnkaraAnzelha Wedding sade teması ve geniş kapasitesi ile çiftler tarafından büyük beğeni topluyor.

Ankara nikah sonrası yemek & eğlence mekanları fiyatları ve bu ücretlerin menülere göre farklılaşmasını aşağıda inceleyebilirsin;

Bölge Standart Fix A La Carte
Ankara 65 TL 55 TL 90 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Taleplerine bağlı olarak menü fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Çankaya ve Gölbaşı önderliğindeki Ankara nikah kutlama mekanları, kır bahçesi ağırlıklı alanları da sınırları içerisinde bulunduruyor. Özellikle Mogan Gölü çevresindeki nikah sonrası mekanları; mavi ve yeşil renk tonları ağırlıklı bir nikah sonrası organizasyonu hazırlayabiliyor.

Ankara nikah sonrası yemek & eğlence mekanları fiyatları, ilçelere göre şu şekilde bir dağılım gösteriyor;

İlçe Hafta İçi Hafta Sonu
Gölbaşı 60 TL 80 TL
Çankaya 75 TL 100 TL
Yenimahalle 65 TL 90 TL
Sincan 55 TL 75 TL
Etimesgut 60 TL 85 TL
Altındağ 55 TL 70 TL
Mamak 60 TL 85 TL
Keçiören 65 TL 80 TL
Ulus 60 TL 75 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç paketi fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

-

Nikah Sonrası Yemek & Eğlence Mekan Fikirleri

Nikah sonrası yemeği organizasyonları son yıllarda birbirinden şık konsept seçenekleri ile sunuluyor. Genelde restaurant bünyesinde düzenlenen düğün yemekleri, canlı müzik ve fasıl başta olmak üzere pek çok eğlence seçeneği barındırıyor. Canlı müzik hizmeti veren nikah sonrası mekanları ise gecenin konseptine uygun menü seçenekleri ile öne çıkıyor.

Salus Restaurant Nikah Sonrası Yemek & Eğlence Fiyatları Çankaya AnkaraAnkara konumlu Salus Restaurant, canlı müzik özelindeki kaliteli hizmeti ile öne çıkıyor.

Çoğu nikah sonrası yemek & eğlence yeri, sana ve davetine özel olarak süsleme ve mekan giydirme hizmetleri sağlıyor. Talebine göre dans pisti de oluşturabilen restaurantlar, geleneksel kutlamalara da ev sahipliği yapabiliyor.

Nikah sonrası yemeği hakkında merak ettiğiniz her şey burada!

Restaurantta Nikah Sonrası Yemek

Restoranlar, nikah sonrası yemek organizasyonun için en uygun mekanlar olarak öne çıkıyor. Restaurantlar bünyesinde alanında uzman şefler; İtalyan, Yunan ve Asya mutfağı gibi seçkin lezzetleri muhteşem sunumlar ile birleştiriyor.

Ganache Patisserie Cafe & Restaurant Nikah Sonrası Fiyatları Üsküdar İstanbulÜsküdar konumlu Ganache, hem natürelliği hem de menüleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Restaurantta nikah sonrası yemeği ardından after-party organizasyonuna da geçebileceğini hatırlatalım. Ayrıca restaurantların her bütçeye uygun fiyatları ile farklı damak zevklerine hitap eden tatları içinde barındırdığını unutmadan söyleyelim.

Nikah Sonrası Meyhane ve Fasıl

Nikah sonrası yemeği organizasyonunu müzikli eğlence ile birleştirmek istersen mekan tercihini fasıllı meyhanelerden yana kullanabilirsin. Ayrıca birbirinden lezzetli yemeklerin tadını çıkaracağın meyhaneler, nikah sonrası arkadaşlarla eğlence etkinliği için doğru bir seçim olabilir.

Nevizade Meyhane & Fasıl Nikah Sonrası Davet Fiyatları Bayraklı İzmirFasıl konseptli eğlenceler nikah sonrası yemek etkinliklerine renk katıyor. Klasik fasıl kültürünü modern zamanlara uyarlayan Nevizade, İzmirli çiftleri bir hayli eğlendiriyor.

Alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri de sunan mekanlar, yemeklerine ek olarak soğuk ve sıcak meze sunumları da yaratabiliyor. Düğün yemeği ve eğlenceyi birleştiren bir konsept olarak oldukça rağbet gören meyhaneler, sana muhteşem bir gece vadediyor.

Nikah Sonrası Teknede Eğlence

Nikah sonrası teknede eğlence & yemek konsepti, genellikle İzmir, İstanbul ve Antalya illeri özelinde tercih ediliyor. 50 kişilik yemek & eğlence organizasyonu düzenlemek isteyen çiftler tarafından daha çok rağbet gösterilen konsept, fiyatları ile de cevap yakmıyor.

Duru Denizcilik Nikah Sonrası Teknede Yemek & Eğlence Fiyatları Beykoz İstanbulDuru Denizcilik konforu ve rotası ile İstanbullu çiftler tarafından rezervasyon yağmuruna tutuluyor.

Geniş çaplı katılımlar için de kiralanabilen eğlence tekneleri maksimum 700 kişi alabiliyor. Nikah sonrası arkadaşlarla eğlence isteyen çiftler tarafından da tercih edilen bu konsept, after-party organizasyonu ile daha da unutulmaz hale gelebiliyor.

Nikah Sonrası Yemek Menüleri

Nikah sonrası yemek organizasyonu düzenlemeyi planlayan çiftlerin en çok üzerinde durduğu konulardan biri de menü içerikleri oluyor. Düğün yemeği organizasyonuna kapılarını açan nikah sonrası mekanları, talebine ve geceye özel farklı menü seçenekleri servis ediyor.

Geniş çaplı nikah sonrası yemek organizasyonu için tercih edebileceğin standart menü ve fix menü seçenekleri oldukça cazip başlangıç fiyatları içeriyor. Aile yemeği şeklinde bir nikah sonrası yemek düşünüyorsan sana a la carte menü seçimini öneriyoruz.

En sevilen nikah sonrası yemeği mekanları için buraya!

Standart Menü ve İçerikleri

Uygun fiyatlı nikah sonrası yemek organizasyonu için standart menü tercihi çok yerinde olacaktır. Standart menü içeriğinde başlangıç olarak çorba servis edilmektedir. Soğuk meze sunumu ve ana yemek olarak devam eden standart yemek paketi çiftlerden oldukça yoğun bir talep görmektedir.

Digma Nikah Sonrası Yemek & Eğlence Fiyatları Beykoz İstanbulDigma, kapasitesi ile İstanbul'un en büyük kır bahçesi olarak önümüze çıkıyor.

Standart menü seçenekleri, geniş katılımcılı nikah sonrası yemek & eğlence etkinliği düzenlemek isteyen çiftlere oldukça avantajlı fiyatları bünyesinde barındırıyor. Gerek lezzeti, gerekse uygun fiyatı ile çok beğenilen standart menüler, nikah sonrası yemek davetlerinde sıkça tercih ediliyor.

Fix Menü ve İçerikleri

Restaurantta nikah sonrası yemek organizasyonu için tercih edilen fix menü, uygun fiyatlı olan bir diğer seçenek. Fix menü kapsamında mekanın o güne özel hazırlamış olduğu günün tabağı seçenekleri bulunuyor.

Nikah Sonrası Yemek & Eğlence Fix Menü SeçenekleriFix menüler zengin içerikleri ile tercih edilirliğini arttırıyor.

Başlangıçtan ana yemeğe her detayın düşünüldüğü fix menü seçenekleri; et yemeklerinden sebze sunumlarına kadar pek çok alternatifi içeriyor. Fix menüler, düğün organizasyonu için de en çok tercih edilen menü türü olarak farklılaşıyor.

A La Carte Menü ve İçerikleri

Özel ve seçkin bir nikah sonrası yemeği planlayan çiftler genellikle a la carte menü seçeneğini tercih ediyor. a la carte menü içeriğinde davetliler listede bulunan yemek ve içeceklerden kendilerine özel bir menü oluşturabiliyorlar. Bu sayede her misafirin kendi damak zevkine göre hazırlanmış bir menünün tadını çıkarabiliyor.

Tavacı Recep Usta Nikah Sonrası Yemek Fiyatları Alsancak Konak İzmirTavacı Recep Usta, bu a la carte konseptindeki sayısız seçeneği ile İzmirli çiftleri cezbediyor.

Diğer menü fiyatları göz önünde bulundurulduğunda a la carte menü, daha yüksek bir fiyat bandında seyrediyor. Ancak bu menü seçimi; vejetaryen, vegan, kosher ve diyabet gibi özel spesiyalleri de içeriğinde bulunduruyor.

-

Sen de düğün organizasyonu planlamak yerine nikah sonrası yemek & eğlence mekanları ile mi ilgileniyorsun? DüğünYardımcısı.com’un uzman planlamacıları ile görüşerek nikah sonrası mekanları hakkında öneriler alabilirsin.

Hiçbir ücrete tabii tutulmayacağın bu görüşmeler esnasında nikah sonrası yemek & eğlence mekanları özelindeki indirimli fiyatları öğrenebilirsin.

En güzel nikah sonrası yemeği mekanları için buraya!

ARA

Nikah Sonrası Yemek Mekanları ve Fiyatları

İzmir, İstanbul, Ankara ve diğer illerdeki nikah sonrası yemek & eğlence mekanları organizasyon fiyatları ile beraber aşağıdaki yazımızda yer alıyor.