Clarion Golden Horn Hotel

2024 Nikah Sonrası Yemek Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
180 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Konaklama
500
Otopark
100

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale

Clarion Golden Horn Hotel Hakkında

Clarion Golden Horn Hotel, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde hizmet veren oldukça iddialı bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Sana en iyi nikah sonrası yemek hizmetini sunmak için geniş yelpazede bir hizmet ile çalışıyor. Bu başarılı mekan bünyesindeki organizasyon fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Mekan yönetimi tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan fiyatları öğrenmek için ”Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Kapasitesi & Özellikleri

Kapalı alan dahilinde dekorasyonu dilediğince özelleştirerek Clarion Golden Horn Hotel bünyesinde sana aradığın ortamı sunuyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonu bulunuyor. Işıklandırmalar, süslemeler ve dekorasyon detaylarıyla davetin şıklığı uzun süre konuşulmaya devam ediyor. Sunulan kapalı alan 200 kişilik kapasite ile misafirlerini ağırlıyor. Mekan davet sonrası konaklamak isteyen misafirlerinede hizmet sunmayı ihmal etmiyor.

Clarion Golden Horn Hotel Nikah Sonrası Yemek

Belirttiğimiz gibi, mekan tasarımında kişisel tercihlerine yer verildiği gibi başka birçok konuda da seçim imkanın söz konusu oluyor. Catering hizmeti için de aynı seçim imkanı sunulduğu gibi, menü tadımı ve menüde değişiklik imkanları da sağlanıyor. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen servis elemanları ise ihtiyacın olduğu her anda yanında oluyor.

Nikah öncesinde, esnasında ve sonrasında hayalindeki ambiyansı sunmak için de çeşitli imkanlar sunuluyor. Ortamın olmazsa olmazlarından müzik için DJ ya da orkestra temini sağlanabiliyor. Gerekli sahne düzenlemesine profesyonel ses, ışık sistemleri ve barkovizyon eşlik ediyor. Bu anları ölümsüzleştirmek adına anbean fotoğraf ve video çekimi sağlandığı gibi, fotoğraf alanı için bir düzenlemede yapılabiliyor.

Golden Horn İstanbul Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Tercih edeceğin catering hizmetine göre nikah sonrası yemek organizasyonlarında farklı fiyatlar söz konusu oluyor. Yemekli ve kokteyl eşliğinde düzenleyebileceğin organizasyon senin kararına göre belirleniyor. Yemekli nikah sonrası yemek fiyatları kişi başı 80 – 100 TL aralığında karşımıza çıkıyor. Tercihini kokteylden yana kullanırsan fiyatlar 50 – 80 TL aralığında değişiyor. Organizasyonu hafta sonu düzenlemek istediğin taktirde fiyatlar skalanın yüksek tarafında yer alıyor.

Bu arada, DüğünYardımcısı.com bünyesine özel olarak sunulmuş fiyatları öğrenmek istersen danışmanlık hattımızı aramanı tavsiye ediyoruz!

Clarion Golden Horn Hotel Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Beyoğlu muhitinde yer alan bu mekana ulaşım oldukça kolay gerçekleşiyor. Toplu taşıma aracı ile gelmek istersen, otobüs seçeneklerin arasında 37M, 47E, 500L, 500T, 54TE, 55 ve 93M kodlu otobüsler bulunuyor. Otobüs tercih etmediğin takdirde M2 metro hattını ya da civardan geçen minibüs ve dolmuşları da tercih edebilirsin.

Özel aracınla ulaşmak istediğin taktirde bünyelerinde otopark ve vale hizmetinin sağlandığını belirtelim. Açık adresleri ise şu şekilde:

Sütlüce, Sivaseli Sokak No:10, İmrahor Cd., 34445 Beyoğlu/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Catering hizmeti, canlı müzik ve DJ performansı, fotoğraf ve video çekimi, mekan süsleme, organizasyon sorumlusu ve özel konsept tasarım hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menüde değişiklik, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılış, davet, düğün, nişan ve söz organizasyonu, kına gecesi, doğum günü, baby shower ve kurumsal etkinlikler düzenleniyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Fotoğrafçı ve organizasyon firması dışarıdan temin edilebiliyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

200 kişilik kapalı davet alanı ile hizmet veriyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Beyaz ve kırmızı et ağırlıklı menüler servis ediliyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis hizmeti saat 24:00'a kadar devam ediyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Arzu Özdemir
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ