Clarion Golden Horn Hotel

2024 Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
180 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Konaklama
500
Otopark
100

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale

Clarion Golden Horn Hotel Hakkında

İstanbul’un Beyoğlu muhitinde yer alan Clarion Golden Horn Hotel, oldukça iddialı nişan ve söz organizasyonlarına imza atıyor. Hem hazırlık sürecinde hem de organizasyon esnasında seni oldukça rahat ettirecek hizmetler sunuluyor. Bu iddialı mekan bünyesindeki organizasyonlar kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatları ile karşımıza çıkıyor.

Mekan yönetimi tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan fiyatları öğrenmek için ”Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Kapasitesi & Özellikleri

Clarion Golden Horn Hotel bünyesindeki kapalı alan şamdanlar, çiçek süslemeleri gibi dekoratif detaylar ile harika bir hale bürünüyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salon; hoş ışıklandırmalar, süslemeler ve dekorasyon detaylarıyla konukların oldukça memnun kalacak. Sunulan kapalı alan bünyesinde 100 ila 200 kişilik kapasite mevcut. Dileyen konukların için ise konaklama imkanı da sunulan hizmetler arasında.

Golden Horn İstanbul Nişan ve Söz İmkanları

Bahsettiğimiz hoş ambiyansa eşlik eden birçok başarılı hizmet sunuluyor. Öncelikle; nişan ve söz esnasında sahne, ışık ve ses düzenlemeleri sayesinde ortam hayallerindeki gibi olacak. Olmazsa olmaz eşlikçin müzik içinse DJ ya da orkestra temini sayesinde canlı müzik sağlanabiliyor. Barkovizyon sayesinde dilediğin görüntüleri konuklarınla paylaşabileceksin.

Organizasyon sorumlusunun desteği ve organizasyon danışmanlığı hizmeti sayesinde etkinliği planlamak çok daha kolay oluyor. Catering hizmeti dahilindeki seçenekler ise seni ve konuklarını oldukça memnun ediyor. Dilersen menü tadımı ya da menü değişikliği imkanlarından faydalanabilirsin. Son olarak belirtelim ki, fotoğraf ve video çekimi imkanı sağlandığı için bu özel gün unutulmaz olacak.

Golden Horn İstanbul Nişan Fiyatları

Nişan ve söz organizasyonlarını ister yemek, ister kokteyl eşliğinde düzenleyebilirsin. Organizasyonda başka birçok detay da senin kararına göre şekillendiriliyor. Yemekli nişan ve söz fiyatları kişi başı 80 – 100 TL aralığında karşımıza çıkıyor. Tercihini kokteylden yana kullanırsan fiyatları 50 – 80 TL aralığında değişiyor. Gün seçimini hafta sonundan yana kullanırsan hatırlatalım ki fiyatlar yükselecektir.

Bu arada, DüğünYardımcısı.com bünyesine özel olarak sunulmuş fiyatları öğrenmek istersen danışmanlık hattımızı aramanı tavsiye ediyoruz.

Clarion Golden Horn Hotel Nerededir?

İstanbul’un Beyoğlu muhitinde yer alan bu mekana ulaşım için çeşitli seçenekler bulunuyor. Toplu taşıma ile ulaşım sağlamak istersen otobüs seçeneklerin arasında 37M, 47E, 500L, 500T, 54TE, 55 ve 93M kodlu otobüsler bulunuyor. Otobüs haricinde ise M2 metro hattını ya da civardan geçen minibüs ve dolmuşları da tercih edebilirsin.

Özel aracınla ulaşmak istediğin taktirde bünyelerinde otopark ve vale hizmetinin sağlandığını belirtelim. Açık adresleri ise şu şekilde: Sütlüce, Sivaseli Sokak No:10, İmrahor Cd., 34445 Beyoğlu/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Catering hizmeti, canlı müzik ve DJ performansı, fotoğraf ve video çekimi, mekan süsleme, organizasyon sorumlusu ve özel konsept tasarım hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menüde değişiklik, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılış, davet, düğün, nişan ve söz organizasyonu, kına gecesi, doğum günü, baby shower ve kurumsal etkinlikler düzenleniyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Fotoğrafçı ve organizasyon firması dışarıdan temin edilebiliyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

200 kişilik kapalı davet alanı ile hizmet veriyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Beyaz ve kırmızı et ağırlıklı menüler servis ediliyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis hizmeti saat 24:00'a kadar devam ediyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Arzu Özdemir
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ