İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Evlilik teklifi organizasyonu firmaları sayesinde müstakbel eşine harika bir sürpriz hazırlayabilirsin. Tek yapman gereken konsepte karar vermek ve bu konsepte uygun evlilik teklifi organizasyonunu hazırlayacak firma ile anlaşma sağlamak. Düğün Yardımcısı sayesinde en iyi evlilik teklifi organizasyonu hizmetini en uygun fiyata alabilirsin. Peki evlilik teklifi organizasyonu fiyatları ne kadardan başlıyor? Bu yazımızda senin için evlilik teklifi firmalarının fiyat araştırmalarını yaptık. Hazırsan başlayalım!

Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Evlilik teklifin için bir organizasyon firması ile anlaşma sağlaman; hem planlama açısından hem de müstakbel eşinin hayalindeki evlilik teklifini organize etmek açısında oldukça karlı bir tercih. Kısacası işi profesyonellere bırakıp hayatının en güzel anlarından birinin tadını çıkarabilirsin. Detaylar için “Evlilik Teklifi Organizasyonu Nasıl Yapılır?” isimli blog yazımızı okuyabilirsiniz. Senin için üç büyük ilimizdeki evlilik teklifi organizasyonu firmalarının fiyat listelerini analiz ettik.

İl Standart Her Şey Dahil
İstanbul 2000 TL 2500 TL
Ankara 1750 TL 2000 TL
İzmir 1500 TL 2000 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İstanbul Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Evlilik teklifini unutulmaz kılmak isteyen beyler, organizasyon firmaları ile çalışmayı tercih ediyor.

Evlilik teklifi organizasyonu firmaları İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekte. Eğer evlilik teklifi konseptine karar verdiysen her yerde ve her tür mekanda rüya gibi bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirsin. Eğer müstakbel eşin için tarihi yarımada manzaralı enfes bir evlilik teklifi organizasyonu düzenlemek istersen Avrupa Yakası’ndaki Karaköy, Galata bölgesini tercih edebilirsin. Bu bölgede hem uygun fiyatlı hem de en güzel evlilik teklifi organizasyonlarını gerçekleştirebilecek firmalar ile anlaşma sağlayabilirsin.

İstanbul'da evlilik teklifi organizasyonu paket başlangıç fiyatları 2.000 - 2.500 TL arasında değişiyor.

Deniz kenarında yapılabilecek 11 farklı evlilik teklifi önerisi!

Ankara Evlilik Teklifi Organizasyon Fiyatları

Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Ankara'da evlilik teklifi organizasyonu firmaları, yaratıcı fikirleri ve orijinal konseptleri ile yoğun ilgi topluyor.

Ankara’da şık ve lüks bir evlilik teklifi organizasyonu düzenlemek istersen Beysukent ve Ümitköy bölgesini tercih edebilirsin. Ortalama fiyatlı ve nezih bir konsepte sahip olan evlilik teklifi organizasyonu için Çankaya bölgesini tercih edebilirsin. Bu bölgede her fiyat aralığında ve en güzel organizasyon seçeneklerine sahip evlilik teklifi organizasyon firmaları ile anlaşma sağlayabilirsin. Müstakbel eşin için göl kenarında farklı bir ambiyansta evlilik teklifi organizasyonu düşünüyorsan, Gölbaşı bölgesini tercih edebilirsin.

Ankara'da evlilik teklifi organizasyonu paket başlangıç fiyatları 1.750 - 2.000 TL arasında değişiyor.

İzmir Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

İzmir'de sahilde evlilik teklifi organizasyonu için pek çok mekan alternatifi bulunuyor.

İzmir’in muhteşem deniz manzarasına karşı harika bir evlilik teklifi organizasyona ne dersin? İstersen İzmir’in meşhur kordon manzarasının eşliğinde, çimlerin üzerinde harikulade bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirsin. İstersen de Karşıyaka, Bayraklı, Alsancak, Kordon sahil şeridi boyunca uzanan deniz manzaralı mekanlar ya da şık otellerin restaurantlarında deniz manzaralı bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirsin.

Denizin sesini yakından duyabileceğin ve deniz kokusunun büyüsünü hissedebileceğin bir evlilik teklifi organizasyonu için ise Çeşme, Urla, Alaçatı bölgesindeki evlilik teklifi organizasyon firmalarını değerlendirebilirsin. Bu bölgede organizasyon fiyatları İzmir'in diğer bölgelerine oranla daha yüksek fiyatlı olmakta.

İzmir'de evlilik teklifi organizasyonu paket başlangıç fiyatları 1.500 - 2.000 TL arasında değişiyor.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Evlilik teklifi organizasyonu firmaları, şehir dışında gerçekleştireceğin teklifine özel hizmet olanağı sağlıyor.

  • Sunulan Hizmet: Evlilik teklifi organizasyonu fiyatları sunulan hizmete göre değişiklik göstermekte. Hizmet seçeneklerini öğrenmen için öncelikle konseptine karar vermen gerekiyor. Örneğin müstakbel eşin yolda yürürken aniden karşısına çıkarak ona sürpriz bir evlenme teklifi hazırlamak isteyebilirsin. Bu durumda sevgilinin her gün geçtiği yol üzerinde hazırlanmış olan şov veya bir gösteri eşliğinde romantik bir evlenme teklifi edebilirsin.
  • Yer Seçimi: Müstakbel eşin için lüks bir mekanda ya da şık bir otel restaurantında hoş bir müzik ve leziz yemekler eşliğinde bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirmek isteyebilirsin. Bu organizasyon sokakta evlilik teklifi organizasyonlarına oranla daha yüksek fiyatlı bir evlilik teklifi organizasyonu olacaktır. Ya da sevgilin için bir yat organizasyonu ile unutulmaz bir evlilik teklifi gerçekleştirmek istiyor olabilirsin. Yüksek fiyatlı fakat oldukça romantik ve şık bir seçenek olan teknede evlilik teklifi organizasyonu en trend organizasyon konseptleri arasında yer almakta.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Evlilik teklifi organizasyonu fiyatları, teklifin gerçekleşeceği mekan ve konseptine göre değişkenlik gösterebiliyor.

  • Kutlama: Evlilik teklifinin ardından sevdiklerinizin katılımıyla gerçekleşecek bir kutlamada organizasyon fiyatı kişi sayısına ve menü seçimine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Dilersen kokteyl tarzında hafif yiyecek ve içeceklerin sunulduğu uygun fiyatlı ve hoş bir ambiyansa sahip kutlama gerçekleştirebilirsin. Dilersen ise aile büyüklerinin de katılacağı yemekli bir kutlama tercih edebilirsin. Yemekli menü seçenekleri içerisinde başlangıcından ara sıcağına, ana yemeğinden tatlısına kadar birçok seçenek mevcut olmakta. Ya da güzel bir pasta tasarımı ile hoş bir kutlama gerçekleştirebilirsin. Sunum için ayrıca catering firmaları ile de anlaşma sağlayabilirsin.

Evlilik teklifi Organizasyonu Firmaları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Teklifini romantik ve eşsiz kılacak pek çok detayı organizasyon firmaları yardımı ile temin edebilirsiniz.

  • Organizasyon: Evlilik teklifi organizasyonu firmalarının hizmet seçenekleri oldukça geniş bir yelpazeye yayılıyor. Öyle ki artık senin için bir film seti ekibi gibi çalışabiliyorlar. Hayalindeki organizasyonu gerçekleştirmek için tüm donanıma sahipler.
  • Mekan: Mekan dekorasyonundan, yat organizasyonuna, sokak sürprizlerinden helikopter kiralamaya kadar varan birçok hizmet evlilik teklifi organizasyonu firmalarında mevcut.
  • Fotoğraf ve Video Çekimi: Çeşitli show ve gösteriler de evlilik teklifi firmalarının hizmetleri içerisine giriyor. Aynı zamanda o en güzel anınızı ölümsüzleştirecek profesyonel fotoğraf ve video çekimleri de hizmetler içerisinde yer alıyor. Kısacası sen hayal et, evlilik teklifi organizasyonu firmaları gerçekleştirsin!

Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Şehrindeki en iyi evlilik teklifi organizasyonu firmaları DüğünYardımcısı.com'a özel fırsatları ile sizleri bekliyor!

Evlilik teklifin için tüm detayları kusursuzca gerçekleştirecek evlilik teklifi organizasyonu firmalarını bulmak Düğün Yardımcısı ile artık çok kolay. Sitemizden her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile il il tüm evlilik teklifi organizasyonu firmalarına ulaşabilirsin. “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak ya da tek bir telefon ile firmaların fiyat aralıklarını, ayrıntılı fiyat paketleri öğrenebilirsin.

Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanlık hizmeti sayesinde hayalindeki organizasyon fikrini, isteklerini ve bütçeni ileterek sana özel fiyat tekliflerini inceleyebilirsin. İlçe ilçe organizasyon paketleri fiyatlarını karşılaştırabilir, senin için en uygun olanını seçebilirsin. İndirimlerden, fırsat paketlerinden, avantajlı fiyatlardan ve kampanyalardan anında haberdar olarak en uygun fiyata en iyi hizmeti alabilir; Düğün Yardımcısı’na özel paketlerden yararlanabilirsin.

ARA

Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Şehrindeki en iyi evlilik teklifi organizasyonu firmaları, fiyatları, sürpriz evlilik teklifi organizasyonu ve çok daha fazlası!