Defne Event More

2024 Evlilik Teklifi Organizasyon Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Defne Event More Hakkında

Defne Event More, İzmir Karabağlar semtinde hizmet veren bir evlilik teklifi organizasyonu firması. Sonsuz mutluluğa ilk adımın atılacağı bu önemli günün organizasyonu da eksiksiz ve harika geçsin diyorsan aradığın firmayı bulmuş olabilirsin. Defne Event, oldukça profesyonelce çalışan ve işini aşk ile yapan bir ekibe sahip. Böylelikle ortaya çıkan organizasyonlar kusursuz oluyor. Firmanın evlilik teklifi organizasyonu fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor.

Defne Event More Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Hayatının dönüm noktası olacak olan bu önemli günde her şeyin planlanmış ve kusursuz olmasını istiyorsan doğru yerdesin. Organizasyon firması çiftlerin bu özel gününde çok özel hizmet çeşitleri sunuyor. Bu hizmet çeşitlerini belli paketler altında toplayan yetkililer, fiyatları da oldukça uygun belirlemiş.

Temel hizmetleri içeren başlangıç paketi ve daha geniş bir hizmet yelpazesi barındıran her şey dahil paketlerinden dilediğini seçebilirsin. Ortalama fiyatlar ise 1000 TL’den başlıyor. ‘’Teklif Al’’ formumuzu doldurarak ücretsiz bir şekilde en uygun fiyat aralığını öğrenebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Defne Event, yalnızca bir evlilik teklifi organizasyonu firması değil. Çoğu özel gün davetlerinin ve kurumsal etkinliklerin organizasyonunu üstlenen şirket, yaptıkları işlerde oldukça iddialı. Firmayı hiç tereddütsüz her organizasyonunda tercih edebilirsin.

Evlilik teklifini düzenlemek istediğin tarihten önce firma ile bir toplantı yapabilirsin. Bu toplantıda organizasyonda neler olmasını istediğini belirtip buna göre bir planlama yapmalarını isteyebilirsin. Mekan konusunda kararsızsan da Defne Event More ekibi sana bu konuda da yardımcı olabilir.

Sunulan Olanaklar

Organizasyon firması sıradanlıktan uzak organizasyonlar ortaya koyuyor. Belirlenen temaya göre seçilecek olan aksesuarlar günümüz trendlerine en uygun şekilde seçiliyor. Fotoğraf ve anı köşeleri, balonlar, çiçekler, mumlar dilersen pankartlar hepsi Defne Event More tarafından temin ediliyor.

İster sahil kenarında istersen doğa içinde hatta davet mekanlarında yani sen nereyi istersen iste o mekan tamamen senin isteklerin doğrultusunda hazırlanıyor. Tercih edersen anı ölümsüz kılmak adına firmanın anlaşmalı olduğu fotoğrafçı da organizasyona dahil olabilir.

Defne Event More ile Nasıl İletişime Geçilir?

İzmir Karabağlar ilçesinde konumlanmış olan organizasyon firması ile iletişime geçmek istersen danışmanlık servisimizi arayabilirsin. Ekip arkadaşlarımız sana her konuda yardımcı olacaktır. Kişisel aracın ile gelmek istersen açık adresi aşağıya bırakıyoruz.

Adres: Tahsin Yazıcıoğlu Mahallesi, 9127. Sokak, No:3 Daire:8, Karabağlar/İzmir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 Hafta önce iletişime geçilmelidir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Kadriye Dayanç
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ