Defne Event More

2024 Sünnet Organizasyonu Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.500 TL
Her Şey Dahil Paket
6.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Defne Event More Hakkında

Sünnet düğünü organizasyonu için bir firma arayışındaysan sana İzmir Karabağlar ilçesinde bulunan Defne Event More ile çalışmanı tavsiye edebiliriz. Bugüne dek birçok organizasyonu üstlenmiş olan firma, eşsiz ve harika etkinliklere imza atmış. Davet sahipleri tarafından tercih listelerinin en başına konulan Defne Event eminiz ki senin de onayını alacaktır. Firma, geniş uygun fiyatları ve sunduğu avantajlı olanaklar sayesinde oldukça rağbet görüyor.

Defne Event More Sünnet Organizasyonu Fiyatları

Organizasyon şirketinin sünnet düğünü sahiplerine sunmuş olduğu başlangıç fiyatı 1000 TL olarak belirlenmiş. Sana sunulmasını istediğin hizmet çeşitlerine göre fiyatlar artabiliyor. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunan Defne Event hem bütçeni hem de seni düşünüyor.

Ücretsiz bir şekilde senin planlarındaki sünnet düğünü organizasyonu için sunulacak olan fiyatları öğrenmek ister misin? O zaman hemen ‘’Teklif Al’’ formumuzu doldurmalısın. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede seninle iletişime geçecektir.

Sunulan Olanaklar

Sünnet düğünlerinin vazgeçilmezi olan sünnet yatağı, yatak süslemeleri, eğlence ekibi ve daha birçok ayrıntının teminini firma üstleniyor. Oğlunun hayallerini süsleyen her şeyi ona sunmak istiyorsan Defne Event More ile çalışmak yeterli olacaktır.

Catering firması temini de firmaya ait. İster yemekli ister kokteyl davet tercih et, her iki olasılık dahilinde önceden menü tadımı yapabilirsin. Böylelikle sünnet düğünü sırasında misafirlerine sunulacak olan ikramlar önce senin onayından geçer. Sen de misafirlerine bir ziyafet yaşatabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Defne Event More, sünnet düğünü organizasyonları dışında birçok davetin organizasyonunu üstleniyor. Kalabalık veya butik, kurumsal etkinlik ya da özel gün daveti fark etmeksizin her etkinliği profesyonelce organize ediyor. Firma ile anlaşma sağlayabileceğin etkinlikler arasında düğün, nişan, kına gecesi, baby shower, mezuniyet töreni ve doğum günü gibi davetler bulunuyor.

Sünnet düğünü organizasyonunun planlanması adına önce senin de katılacağın bir toplantı düzenleniyor. Bu toplantıda sen olmasını ve olmamasını istediğin tüm her şeyi belirtiyorsun. Bundan sonrası tamamen firmaya kalıyor. Senin verdiğin direktifler sonrasında harika işler ortaya koyuyorlar.

Defne Event More ile Nasıl İletişime Geçilir?

İzmir Karabağlar merkezli organizasyon firmasına toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşabilirsin. Telefon ile bir görüşme sağlayacaksan da ekip arkadaşlarımız senin için firmadan randevu alabilirler. Kişisel aracı ile gelmek isteyenler için açık adresi şöyle;

Tahsin Yazıcıoğlu Mahallesi, 9127. Sokak, No:3 Daire:8, Karabağlar/İzmir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 Hafta önce iletişime geçilmelidir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Kadriye Dayanç
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ