Defne Event More

2024 Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Defne Event More Hakkında

İzmir Karabağlar semtinde konumlanmış olan Defne Event More, öğrencilerin bu çok özel gününde onların yanında oluyor. Mezuniyet töreni ve balo organizasyonu için hizmet veren firma, geceyi şahane kılacak hizmetler sunuyor. Üstelik bu geniş hizmet yelpazesine göre oldukça uygun fiyatlarla hizmet veriyor. Firmanın fiyatları ortalama 1000 TL’den başlıyor. Bu fiyatlandırma seçeceğin hizmetlere göre artabiliyor. Dilersen organizasyon firması hakkında tüm detayları birlikte inceleyelim.

Defne Event More Mezuniyet Fiyatları

Defne Event yetkilileri ilkokuldan üniversiteye kadar tüm mezuniyet organizasyonları için hizmet veriyor. Zengin bir organizasyon yelpazesine sahip olan firma fiyatları da seçilen hizmetlere göre belirliyor. Organizasyon hizmetinin fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor ve seçilen hizmetlere göre bu fiyatlandırma üzerinden ilerleniyor.

‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak tercihlerin ve arzuların doğrultusunda sana sunulmasını istediğin hizmetleri belirleyebilirsin. Ekip arkadaşlarımız senin için sunulacak olan en uygun fiyat aralığını sana iletir, sen de mezuniyet törenin için planlamalara başlayabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Her bütçeye uygun fiyatlar sunan organizasyon firması sunduğu hizmet çeşitliliği ile de gönülleri kazanıyor. Mekan süslemesinden catering firması teminine kadar birçok hizmet olanağı barındıran Defne Event More oldukça profesyonel bir ekip ile çalışmalarını yürütüyor. Alanında başarılı olan organizasyon ekibi ile verimli bir organizasyon süreci seni bekliyor.

Hatta şunu da ekleyelim, firma yalnızca mezuniyet ve balo organizasyonu için değil birçok davet için de hizmet veriyor. Firma ile çalışabileceğin davet türleri arasında düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet düğünü gibi etkinlikler önde geliyor.

Sunulan Olanaklar

Mekan seçimini yaptıktan sonra firma ile görüşmeye geçtiğin takdirde planlama süreci başlıyor. Oturma düzeni, program akışı ve daha birçok şeyi Defne Event More yetkilileri ile birlikte kararlaştırabilirsin. Böylesine önemli bir günde profesyonel bir destek elinin işin içinde olması eminiz ki seni de rahat ve güvende hissettirecektir.

Defne Event More Nerededir?

İzmir ilinde düzenlenecek olan tüm etkinliklere ve özel gün davetlerine hizmet veren firmanın asıl yeri Karabağlar ilçesi. Firmayı yerinde ziyaret etmek istersen ya da telefon ile görüşme sağlamayı düşünüyorsan hemen ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Adresi: Tahsin Yazıcıoğlu Mahallesi, 9127. Sokak, No:3 Daire:8, Karabağlar/İzmir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 Hafta önce iletişime geçilmelidir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Kadriye Dayanç
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ