İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Sosyal tesisler, tüm özel gün ve davetlerini hayata geçirebileceğin belediyeye bağlı organizasyon mekanları olarak öne çıkıyor. Diğer düğün mekanlarına göre çok daha uygun fiyat seçenekleri sunan sosyal tesislerde unutulmaz organizasyonlara imza atabilirsin. Sosyal tesisler düğün fiyatları, uygun paket seçenekleri ve kaliteli hizmet garantisi ile seni bekliyor. Peki sosyal tesislerde düğün fiyatları ne kadardan başlıyor? Sosyal tesislerde yemekli kokteyl menü seçenekleri neler? En güzel tesisler ve çok daha fazlasını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsin!

Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Sosyal tesisler, her bütçeye uygun paket fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile uygun bir düğün mekanı arayan çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Sosyal tesislerin düğün fiyatları, tesisin yer aldığı bölgeye ve hizmet paketlerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Özellikle Florya gibi denize sıfır bölgelerde yer alan sosyal tesislerin fiyatları, diğerlerine göre biraz daha yüksek ücretlerde sunulabiliyor.

Sosyal tesislerin fiyatlarını etkileyen diğer faktörler arasında organizasyonun türü de alıyor. Her şey dahil düğün paketleri başlangıç fiyatı açısından yüksek fiyatlar verse de düğün salonu olarak hizmet veren sosyal tesisler uygun fiyat seçenekleri ile yüzleri güldürüyor. Sosyal tesislerin genel olarak kişi başı paket başlangıç fiyatlarına göz atacak olursak;

Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

İl Hafta İçi Hafta Sonu
İstanbul 45 TL 65 TL
Ankara 35 TL 45 TL
İzmir 30 TL 40 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İzmir Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

İzmir sosyal tesisleri; orduevi, polis evi ve öğretmen evi gibi düğün yapılabilecek pek çok alternatif sunuyor. Bu tesisler bünyesinde pek çok farklı davet türüne imza atabilirsin. İzmir’in merkezi noktalarında yer alan sosyal tesislerde düğün fiyatları ise oldukça uygun rakamlarda sunuluyor. Hizmet içeriğine göre değişkenlik gösterebilen sosyal tesisler düğün paketleri, tercihine göre pek çok hizmeti de beraberinde bulunduruyor.

Yalnızca düğün organizasyonlarında değil, kına gecesi ve nişan gibi davet türlerinde de İzmir sosyal tesislerine güvenebilirsin. İzmir’in en çok tercih edilen sosyal tesisleri ve minimum fiyatları ise şöyle:

İzmir Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Tesis Hafta İçi Hafta Sonu
Vilayetler Evi Karşıyaka 50 TL 80 TL
Konak Hasan Sağlam Öğretmenevi 10 TL 30 TL
Narlıdere Polisevi 10 TL 30 TL
İzmir Hakim Evi 10 TL 30 TL
Bornova Öğretmenevi 10 TL 30 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İstanbul Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Tesisler bakımından oldukça zengin olan bir diğer şehrimiz de İstanbul. Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda pek çok sosyal tesis barındıran İstanbul’un düğün fiyatları da oldukça uygun rakamlarda sunuluyor. İstanbul’un kıyı şeridinde yer alan Florya Sosyal Tesisleri ve Beykoz Sosyal Tesisleri gibi şık mekanlarda tüm özel gün organizasyonlarınızı hayata geçirebilirsin. İstanbul sosyal tesisler düğün fiyatları, tesisin bulunduğu konuma ve paket içeriklerine göre değişkenlik gösterebiliyor. İstanbul’un en çok tercih edilen sosyal tesisleri ve minimum fiyatları ise şöyle:

İstanbul Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Tesis Hafta İçi Hafta Sonu
Florya Sosyal Tesisleri Kır Bahçesi 30 TL 50 TL
Tcdd Fenerbahçe Sosyal Tesisleri 80 TL 100 TL
Beykoz Koru Sosyal Tesisi 30 TL 50 TL
İTÜ Maçka Havuzbaşı 80 TL 100 TL
Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri 30 TL 50 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Ankara sosyal tesisleri, uygun fiyatları ve merkezi konumları ile Ankaralı çiftlerden oldukça rağbet görüyor. Ankara sosyal tesis düğün fiyatları, davetli sayısına göre ve organizasyonun içeriğine göre değişkenlik gösteriyor. Yemekli düğün organizasyonu düzenlemeyi düşünüyorsan, uygun fiyatlar ve muhteşem lezzetler için sosyal tesislere güvenebilirsin. Üstelik tesisler belediyeye ait kurumlar olduğu için en iyi fiyat garantisi ile bu hizmetlerden yararlanabilirsin. Ankara’nın en çok tercih edilen sosyal tesisleri ve minimum fiyatları ise şöyle:

Ankara Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Tesis Hafta İçi Hafta Sonu
Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri 30 TL 50 TL
Meteoroloji Havuzlu Bahçe 30 TL 50 TL
Ankara Hakimevi 50 TL 80 TL
Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri 50 TL 80 TL
DSİ Sosyal Tesisleri 30 TL 50 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sosyal tesisler hakkında çok daha fazla bilgi için buraya!

Sosyal Tesisler Düğün Paket İçerikleri ve Fiyatları

Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Havuzbaşı konseptinde organizasyonlarını sosyal tesislerde düzenleyebilirsin.

Tesisler, farklı organizasyon türlerine özel olarak hazırlanmış paket içerikleri ile tercih edilirliğini arttırıyor. Sosyal tesisler düğün paketleri içerisinde yemekli düğün seçeneklerinden kokteyl organizasyonlara, kına gecelerinden nişan davetlerine kadar pek çok farklı alternatif bulunuyor. Sosyal tesislerin düğün paket fiyatları davet türüne göre şekilleniyor.

Yemekli düğün fiyatları kokteyl organizasyonlara göre biraz daha yüksek fiyatlardan sunulabiliyor. Aynı zamanda bu paketlerin içeriğinde süsleme, organizasyon ve orkestra gibi ekstra hizmetler de bulunabiliyor. Süsleme ve organizasyon ile ilgili profesyonel bir destek almak istersen düğün organizasyon firmaları ile iletişime geçebilirsin.

Yemekli Organizasyon Fiyatları

Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Sosyal tesisler bünyesinde organizasyonlarını yemekli düzende hayata geçirebilirsin. Yemekli organizasyon türlerinde çiftlere birbirinden lezzetli menü seçenekleri sunan sosyal tesislerde farklı damak zevkinden misafirine hitap edebilirsin. Kırmızı et ve beyaz et menüleri ile sebze seçenekleri de sunan sosyal tesislerde yemekli düğün fiyatları genelde davetli sayına göre belirleniyor. Sosyal tesislerde düğün standart menü içeriği ise şöyle;

  • Çorba
  • Meze çeşitleri (ezme, haydari, çiğ köfte, yoğurt vb.)
  • Ana yemek (kırmızı / beyaz et, pilav)
  • İçecek ikramı

Standart menü seçeneklerini tercih edebileceğin gibi özel menü seçenekleri de oluşturabilirsin. Bazı sosyal tesisler dışarından kendi tercih ettiğin catering firmaları ile çalışmana olanak tanıyor.

Özel menü fiyatları, standart menü seçeneklerine göre biraz daha yüksek fiyatlarda sunulabiliyor. Üç büyük şehrimizin sosyal tesislerinde yemekli düğün fiyat ortalamalarına bakacak olursak:

Sosyal Tesisler Yemekli Başlangıç Fiyatları

İl Hafta İçi Hafta Sonu
İzmir 80 TL 100 TL
İstanbul 85 TL 95 TL
Ankara 50 TL 80 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kokteyl Organizasyon Fiyatları

Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Sosyal tesisler bünyesinde yemekli organizasyonlarınıza ek olarak kokteyl düzeninde de davetler düzenleyebilirsiniz. Kokteyl düğün fiyatları, yemekli düğün organizasyonlarına göre çok daha uygun fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Kokteyl davetlerine tesisler bünyesinde özel olarak hazırlanan atıştırmalık ve içecek menülerini dahil edebilirsin.

Yalnızca düğün organizasyonun için değil, kına gecesi ve nişan organizasyonların için de kokteyl seçeneğini tercih edebilirsin. Sosyal tesislerin kokteyl düzeni organizasyon fiyatları davetli sayına göre belirleniyor. Kokteyl davet fiyatları ortalama olarak şu şekilde;

Sosyal Tesisler Kokteyl Düğün Fiyatları

İl Hafta İçi Hafta Sonu
İzmir 50 TL 80 TL
İstanbul 45 TL 55 TL
Ankara 30 TL 50 TL

Ortalama fiyatlardır, hizmet içeriklerine göre artış gösterebilir.

Sosyal Tesisler Düğün Konseptleri

Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Sosyal tesisler şık dekorasyonları ile dikkat çekiyor.

Sosyal tesisler, farklı davet türlerine ve konseptlere hitap eden yapıları ile çiftlerden tam puan alıyor. Açık ve kapalı alanlar üzerine kurulan sosyal tesislerde kır düğünü organizasyonlarından salon davetlerine kadar pek çok farklı türde davet düzenleyebilirsin. Tesisler kolay ulaşılabilir ve merkezi konumları ile de konsept organizasyonlara oldukça uygun mekanlar olarak öne çıkıyor. Üstelik uygun fiyat seçenekleri ve şık dekorasyonları ile de her bütçeden çifte kaliteli bir davetin garantisini veriyor. Peki tesisler hangi davet konseptlerinde hizmet verebiliyor?

Salon Düğünü

Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Pek çok sosyal tesis salon düğünü konseptini çiftlere sağlıyor. Kapalı alan seçeneği sunan sosyal tesisler özellikle sonbahar ve kış aylarında davet düzenlemek isteyen çiftlere hitap ediyor. Eksiksiz bir salon düğününden tüm beklentilerini sosyal tesislerde karşılayabilirsin. Salon düğünü konseptindeki tesisler uygun fiyat seçenekleri ile de çok beğeniliyor.

Kır Düğünü

Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Tesisler, açık alan üzerine kurulmuş kır bahçeleriyle bahar aylarında doğanın içinde bir organizasyon düzenlemek isteyen çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Florya Sosyal Tesisleri gibi hem kır düğünü hem de deniz kenarında düğün imkanı sunan bazı tesisler diğerlerine göre çok daha fazla rağbet görüyor. Kır düğünü konseptine göre özel olarak hazırlanan sosyal tesislerde yeşil ve mavinin birleşimiyle davetinizi renklendirebilirsin. Sosyal tesislerde kır düğünü fiyatları ise oldukça uygun paket seçenekleri ile tercih edilirliğini arttırıyor.

Havuzbaşı Düğün

Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Tesisler, açık alanları üzerinde sundukları havuzbaşı düğün konseptiyle de fazlasıyla beğeni topluyor. Yaz akşamlarında serin bir davet imkanı sunan havuzbaşı seçeneği pek çok sosyal tesiste bulunuyor. Havuzbaşı konseptine özel olarak hazırlanan oturma düzeni ve dekorasyonu ile oldukça şık bir davet düzenleyebilirsin. Havuz başı mekanları arasında en uygun fiyat seçeneklerini sunan sosyal tesislerde eksiksiz hizmetlerden yararlanabilirsin.

Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Sosyal tesislerde uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet seni bekliyor.

Tesisler, uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmetleri ile her yıl onlarca çiftin mutluluğuna şahitlik ediyor. DüğünYardımcısı.com ise şehrinizin en iyi sosyal tesislerini seninle buluşturuyor. Evinin rahatlığında kendine en uygun mekanı tüm detayları ile inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsin. Sosyal tesislerin iletişim bilgileri, fotoğrafları, yorumları ve çok daha fazlası seni bekliyor. Şimdiden tüm çiftlerimize mutluluklar dileriz!

ARA

Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Sosyal tesisler düğün fiyatları, kır düğünü, havuz başı konsepti ve çok daha fazlası burada!