1453 Çırpıcı Sosyal Tesisi

2024 Sosyal Tesisler Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
50 TL
Kokteyl
30 TL
30 TL
Pasta - Meşrubat
50 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Otopark
150

Olanaklar

Volkan Gösterisi
Düğün Pastası
Yemek Servisi

1453 Çırpıcı Sosyal Tesisi Hakkında

Zeytinburnu bölgesinde hizmet veren 1453 Çırpıcı Sosyal Tesisi, en kıymetli davetlerinizi gerçekleştirirken yanınızda olmasını dileyeceğiniz bir işletmedir. Gerek sunduğu ayrıcalıklı imkanlar gerekse sunum kaliteleriyle müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarmaktadır. Uygun fiyatlı fırsat paketleriyle ise tercih sebebi yaratmaktadır. Bu davet mekanında birçok organizasyon gerçekleştirebilirisiniz. Her alanda hizmet sunan sosyal tesis, özel davetleriniz için oldukça doğru bir adres olarak bilinmektedir. Eşsiz mimarisi ve şık tasarımı ile unutulmaz davetler organize etmektedir.

1453 Çırpıcı Sosyal Tesisi Olanakları

Zeytinburnu ilçesinde bulunan davet mekanı İstanbul’un en büyük şehir parkı içerisinde yer almaktadır. Metro, tramvay, metrobüs ve otobüslerin yol güzergâhı üzerinde yer alan mekana ulaşım sağlamak ise oldukça kolaydır. İstanbul’un merkezi noktalarından birinde bulunması sebebiyle davetlileriniz ulaşım sağlarken kesinlikle zorluk yaşamayacaktır. Zeytinburnu tramvay ve metrobüs durağına yakın bir konumda yer almaktadır. Özel araçları ile mekana ulaşım sağlayacak davetlileriniz için ücretsiz otopark alanı bulunmaktadır. Bu sayede davetlileriniz araçlarını güvenli bir konuma park edeceklerdir.

1453 Çırpıcı Sosyal Tesisi sadece kapalı davet alanında hizmet vermektedir. Bölgenin en popüler davet mekanlarından biri olmasıyla tanınmaktadır. Binanın etrafında oldukça şirin yeşillik alanları bulunmaktadır. Davet salonundan bu şirin alan görüş hizanızda kalacak ve davetlerinize son derece şık bir manzara oluşturacaktır. Bu alanda gerçekleştireceğiniz davet çeşiteri ise saymakla bitmiyor. Düğün, nişan, kına, sünnet, doğum günü, baby shower gibi organizasyonlarınız ve diğer tüm özel davetlerinizi Çırpıcı Sosyal Tesisi’nde gerçekleştirebilirsiniz. Özel davetler dışında her türlü kurumsal etkinliklere de hizmet sağlamaktadır. Sahip olduğu teknolojik imkanlardan ötürü kurumsal etkinliklerinize en kaliteli şekilde ev sahipliği yapmaktadır. Davet alanının kişi kapasitesi 500 ile 750 arasındadır. Küçük büyük farketmeksizin tüm organizasyonlarınıza konforlu bir alan sağlayan bir işletmedir.

1453 Çırpıcı Sosyal Tesisi, sunulan hizmetlerin yanı sıra fiyat paketlerine dahil olan imkanları ile müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. En kıymetli davetinizi burada gerçekleştirdiğiniz takdirde, dışarıdan herhangi bir hizmet almaya ihtiyacınız kalmayacaktır. Zira mekan müzik, süsleme, fotoğrafçı ve yemek servisi hizmetleri de sunmaktadır. Profesyonel mutfak ekibinin hazırlayacağı ikramları davet öncesinde deneyimleme imkanınız bulunmaktadır. Böylece davetiniz sırasında damak tadınıza en uygun yemek servisleri ikram edilmektedir. kaliteli ekipmanları ile etkinliğiniz boyunca video ve fotoğraf çekimi gerçekleştirilerek en özel anlarınız sonsuz kılınmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Mezuniyet Partisi ve Balo, Davet ve Resepsiyon, Kurumsal Etkinlikler

Manzara ve Lokasyon

Mekan sizlere şehir manzarası sunmaktadır. Mekan Zeytinburnu'nda hizmet vermektedir. Zeytinburnu tramvay hattına oldukça yakındır. Ayrıca bu bölgeden 93-93C, 89S ve MR10 nolu hatlar geçmektedir.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekan müzik hizmeti sağlamaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Fotoğrafçı imkanı mevcuttur bu sebeple dışarıdan hizmet almak uygun değildir.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Yok

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ