Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

2024 Sosyal Tesisler Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
10 TL
10 TL
Pasta - Meşrubat
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
200
min
|
300
max
Kapalı Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
750

Olanaklar

Süsleme
Gelin Yolu
Masa - Sandalye
Ses
Sahne ve Işık
Volkan Gösterisi
Yemek Servisi
Fotoğraf Çekimi
Video Çekimi
Organizasyon Sorumlusu
Ücretsiz Otopark
Organizasyon Öncesi Menü Tadımı
Menüde Değişiklik İmkanı
After Party için Ayrı Alan
Engelli Girişi
Aynı Mekanda Birden Fazla Davet Alanı

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Hakkında

İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde hizmet veren Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri, sizlerin en özel davetlerinize tanıklık etmekten gurur duymaktadır. İstanbul’un en büyük ikinci sosyal tesis olan mekan hayatınız boyunca hatırlayacağınız ve eşsiz bir davet organizasyonu gerçekleştirmeniz mümkün. İstanbul’un akciğeri olarak tanımlanan konumda hizmet vermesiyle tercih sebebi yaratmaktadır. Hem oldukça büyük hem de yeşillikler içerisinde bir mekan olmasından ötürü çiftler tarafında övgüyle anılmaktadır. Gerçekleştirdiği her organizasyon ile farkını ortaya koyabilen bir işletmedir. Misyon olarak müşterilerinin mutluluğunu her zaman birinci sıraya koymasıyla kaliteli bir işletme ruhuna sahip olduğunu göstermektedir.

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Olanakları

Ferah ve konforuyla dikkat çeken tam 4 adet davet salonu bulunmaktadır. Bu salonlarda düğün, kına, nişan, sünnet düğünü ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca doğum günü ve özel kutlamalarınız gibi kıymetli anlarınız için Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri ’ni tercih edecek olursanız, bu davetlerinize uygun daha küçük kapasiteli salonları da bulunmaktadır. Ayrıca mekan, kurumsal şirketlerin toplantı ve etkinliklerine de ev sahipliği yapma imkanı mevcuttur. Burada gerçekleştireceğinizi organizasyon çeşidi her ne olursa olsun kaliteli bir hizmet göreceksiniz. Siz kıymetli müşterileri için her davet ve her konsept çalışmasına uygun ayrıcalıklar sunulmaktadır. Bu anlamda hayalinizdeki organizasyon temasını hayata geçirmek için Bervaze Ortadağ ekibi elinden geleni yapmaktadır.

En şık ve en romantik düğün organizasyonlarını gerçekleştirmeyi görev bilmiş olan Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri, sizlere hayatınız boyunca unutamayacağınız bir davet imkanı sunacaktır. Yaratılan ambiyans karşısında diliniz tutulacak ve kelimeler kifayetsiz kalacak. Misafirleriniz için de son derece unutulmaz bir etkinlik olacağını söyleyebiliriz. Loş ışıklar altında, her masaya yerleştirilen mumların yaratacağı romantik etkiye tüm salon hayranlık duyacaktır. Reyhan, Nergis, VIP ve Balo Salonu olarak adlandırılan salonların kişi kapasiteleri farklılık göstermektedir. Böylece davetiniz kaç kişilik olursa olsun mutlaka kendinize uygun bir davet alanı bulabileceksiniz.

Reyhan Salonu, yeşilliklerin ve tertemiz doğa havasının eşliğinde bir davet gerçekleştirmenizi sağlayacak olan 400 kişilik bir salondur. VIP Salon ise daha küçük çaplı organizasyonlarınız için oldukça uygun bir davet alanı olarak bilinmektedir ve 120 kişiyi ağırlama kapasitesine sahiptir. Nergis Salonu ise 130 kişiliktir ve bahçeye açılma seçeneği mevcuttur. Bu salonda gerçekleştireceğiniz davet ile açık havanın tadını doya doya çıkarabilirsiniz. Son olarak kalabalık organizasyonların gözbebeği olan Balo Salonu 800 kişilik kapasitesi ile sizlerin hizmetindedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Mezuniyet Partisi ve Balo, Kurumsal Etkinlikler, Bayi Toplantıları

Manzara ve Lokasyon

Mekan doğa ve şehir manzaralıdır. Mekan Anadalo Yakası'nda bulunmaktadır. Ortadağ isimli İETT durağında oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Bu duraktan 11SA, 18Y, 131K gibi birçok otobüs geçmektedir.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanın orkestra ekibi mevcuttur.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı fotoğrafçı ekibi bulunduğundan dışarıdan bu hizmeti getirtmek uygun değildir.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Yok

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ