İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Düğün telaşını bir nebze olsun hafifletebilmek adına DüğünYardımcısı.com editörleri olarak gelin arabası özelinde derin bir araştırma yaptık. Kullanıcılarımızın en çok sorduğu "Gelin arabası kiralama fiyatları ne kadar?" gibi soruların yanıtlarına içeriğimizde yer verdik. Bunlarla birlikte en çok tercih edilen gelin arabası modelleri ve gelin arabası süsleme önerinde de bulunuyoruz.

Tüm bu önerileri bütçene uygun olarak gerçekleştirebilmen için şehirler genelinde gelin arabası kiralama fiyatları ve gelin arabası süsleme fiyatları hakkındaki bilgilere de içeriğimizden ulaşabilirsin.

Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

Gelin arabası kiralama firmaları birbirinden güzel ve farklı konseptlere uygun gelin arabaları ile hizmet veriyor. Kiralanan gelin arabası modeli ve süslemeleri fiyatları belirleyen hususlar arasında yer alıyor. Bununla birlikte şehirden şehre de bu hizmetin bedeli değişebiliyor.

İzmir Gelin Arabası Kiralama Fiyatları KonakKlasik araba tutkunu İzmirli çiftler, Gelin Arabası İzmir firmasını ilgi ile takip ediyor.

İzmir, İstanbul ve Ankara genelinde düğün arabası kiralama fiyatları için oluşturduğumuz tablo şu şekilde;

İl Standart Her Şey Dahil
İzmir 500 TL 750 TL
İstanbul 550 TL 800 TL
Ankara 450 TL 700 TL

*Ortalama hizmet paketi fiyatlarıdır. Araç seçimlerine göre değişkenlik gösterebilir.

İzmir Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

Gelin arabası kiralama İzmir genelinde oldukça rağbet görüyor. Konak düğünde en çok tercih edilen ilçe olduğu için gelin arabası süsleme ve gelin arabası kiralama firmaları bu bölgede yoğunlaşıyor. Firmalar, farklı düğün konseptlerine uygun düğün arabası modelleri ile de birbirlerinden ayrışıyorlar.

Şafak V.I.P Limuzin Rent A Car Gelin Arabası Kiralama Fiyatları Konak İzmirŞafak VIP kılavuzluğunda şaşalı bir düğüne giriş seni bekliyor!

Woswos İzmir adını gelin arabalarına da taşıyor. Farklı model ve renklerde woswos seçenekleri ile kır düğünlerine hitap ediyor. Klasik tarzda arabaları ile hizmet veren Gelin Arabası İzmir firması da düğününde nostaljik bir esinti yaratmanı sağlıyor. Şafak V.İ.P Limuzin & Rent A Car, limuzin gelin arabaları ile de düğüne gösterişli bir giriş yapabiliyorsun.

İzmir düğün arabası süsleme ve kiralama fiyatları için tabloya göz atabilirsin;

İl Standart Her Şey Dahil
İzmir 500 TL 750 TL

*Ortalama hizmet paketi fiyatlarıdır. Araç seçimlerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

Gelin arabası kiralama Ankara ilinde Çankaya ve Keçiören ilçelerinde yoğun olarak gerçekleşiyor. Birçok farklı gelin arabası modelleri ile dikkat çeken firmalar daha çok, Vito ve Range Rover gibi lüks modellerin tercih edildiğini belirtiyor. Aynı zamanda farklı konseptlere uygun gelin arabası süsü alternatifleri de Ankara gelin arabası firmaları tarafından sunuluyor.

Tursoy Gelin Arabası Kiralama Fiyatları Çankaya AnkaraTursoy Gelin Arabası imzası taşıyan bu araç ile dünya evi yolculuğuna lükslük katabilirsin.

Ankara geneline hizmet veren Tursoy Gelin Arabası, gelin arabasına kim binecek sorununu ortadan kaldırıyor. Hem gelin adayı tüm sevdikleri ile birlikte konvoya katılmış oluyor hem de daha konforlu bir bu yolculuk yapabiliyor.

Ankara düğün arabası kiralama fiyatları için aşağıdaki çizelgeye göz atabilirsin;

İl Standart Her Şey Dahil
Ankara 450 TL 700 TL

*Ortalama hizmet paketi fiyatlarıdır. Araç seçimlerine göre değişkenlik gösterebilir.

İstanbul Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

İstanbul genelinde Avrupa yakısı ve Anadolu yakası genelinde bin bir çeşit model sunan gelin arabası kiralama firmaları bulunuyor. Ayrıca Ümraniye gelin arabası süslemesi konusunda uzman sıfatını göğüslüyor. Her konsepte uygun olacak süsleme alternatifleri ile gelin ve damat adaylarının uğrak noktası oluyor.

Yo Turizm Taşımacılık Gelin Arabası Kiralama Fiyatları Pendik İstanbulBirbirlerinden kapasiteli birbirlerinden üst segment gelin arabaları ile Yo Turizm & Taşımacılık.

Mirada Grup Rent A Car farklı zevklere hitap eden araçları ile Maltepe’de hizmet verirken YO Turizm ve Taşımacılık geniş ve konforlu gelin arabalarıyla en çok tercih edilen araba kiralama firmaları arasında yer alıyor.

İstanbul düğün arabası kiralama fiyatları özelindeki tablo şu şekildedir;

İl Standart Her Şey Dahil
İstanbul 550 TL 800 TL

*Ortalama hizmet paketi fiyatlarıdır. Araç seçimlerine göre değişkenlik gösterebilir.

En Çok Tercih Edilen Gelin Arabaları

Gelin arabası modelleri tercih edilirken de gerçekleştirilen düğünün konsepti karar verme aşamasında etkili oluyor. Bununla birlikte damat adayları çok beğendikleri araba modellerini de düğünlerine dahil edebiliyorlar. Gelin ve damat adayları tarafından rağbet gören gelin arabaları ise klasik ve modern alternatiflerden oluşuyor. Şimdi bu alternatiflere değinelim.

Woswos İzmir Gelin Arabası Kiralama FiyatlarıWoswos İzmir bünyesindeki efsaneleşmiş Beetle modelleri klasikler arasında en popüleri...

Klasik Model Gelin Arabaları

Limuzin gelin arabaları klasik gelin arabası seçenekleri arasında en çok benimsenenlerden oluyor. Eski model gelin arabası seçenekleri de klasik konseptli düğünlere ahenk katıyor. Klasik model gelin arabası olarak da çoğunlukla Woswos, Ford, Ferrari ve Cadillac Eldorado markaları tercih ediliyor.

Mirada Grup Rent A Car Gelin Arabası Kiralama Fiyatları İstanbulMirada Grup Rent A Car bünyesinde hem klasik hem de modern gelin arabaları bulunuyor.

Modern Gelin Arabaları

BMW gelin arabası olarak en çok tercih edilen modern alternatiflerden oluyor. İkinci sırada ise Jeep gelin arabası olarak modernliği yakalamanı sağlıyor. Mercedes, Volvo ve Porsche markalı gelin arabası seçenekleri ile de modern düğün konseptine uyabilirsin.

Farklılaşmak isteyenlere duyurulur! En orjinal gelin arabası modelleri için buraya!

-

Uzman Önerileri - Gelin Arabası Nasıl Seçilir?

Sırada düğün konseptine uygun olarak ayağını yerden kesecek ve kalbine konacak gelin arabaları önerilerimiz var. Eğlenceli bir kır düğünü gerçekleştirmeyi hayal ediyorsan Woswos düğün arabaları arasından rengarenk seçimler yapabilirsin. Otelde lüks bir düğün konsepti gerçekleştirmek istiyorum diyorsan Limuzin gelin arabaları ile en havalı düğün girişini yapabilirsin.

Düğün konsepti ile gelin arabası uyumu hakkında daha fazlası için buraya!

Tarihi mekanda dünya evine girmeye dair planların varsa DüğünYardımcısı.com editörleri olarak sana kesinlikle eski model düğün arabası eşlik etmeli diyoruz. Eğer konseptine uygun diğer alternatifleri öğrenmek istiyorsan hemen ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Uzman Önerileri - Gelin Arabası Süsleme

Tarzına uygun gelin arabası modeli seçiminin ardından farklı dekorasyon ürünlerini kullanarak gelin aracını bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsin. Gelin arabası çiçeği ve gelin arabası süslemeleri haricinde gelin arabası bebeği de en çok tercih edilen dekorlar arasında yer alıyor.

En benzersiz gelin arabası süslemeleri için buraya!

Bunlara ek olarak; konvoya katılacak araçlara gelin arabası havlusu dağıtarak hem görsel bir şölen yaratabilirsin. Bu sayede de konuklara bu andan bir hatıra bırakabilirsin.

-

Düğün arabası kiralama fiyatları, modelleri ve firmaları hakkında araştırmalara yer verdiğimiz yazımızı burada tamamlıyoruz. Gelin arabası nasıl seçilmeli? gibi kapsamlı soruları da cevapladığımız yazımız indirimli kampanyalar da içeriyor.

Bu kampanyalardan yararlanmak ve DüğünYardımcısı.com'un ayrıcalıklı dünyası ile tanışmak için ücretsiz organizasyon planlamacılarımızı arayabilirsin.

ARA

Gelin Arabası Firmaları ve Kiralama Fiyatları

Şehrindeki en çok tercih edilen gelin arabası firmaları ve gelin arabası modelleri DüğünYardımcısı.com’a özel fiyatları ile birlikte içeriğimizde yer alıyor.