Tursoy Gelin Arabası

2024 Gelin Arabası Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
600 TL
Her Şey Dahil Paket
800 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Gelin arabası süsleme
Özel şöför
Şehir dışına araba kiralama
Şöförlü gelin arabası kiralama
VIP transfer hizmeti

Tursoy Gelin Arabası Hakkında

Çeşitli davetlerde düğün, söz, nişan, kına gecesi, düğün alışverişleri, gelini evden alma ve konvoy gibi heyecanlı ânlarınızda stresinizi azaltacak, özel şoförlü, tam güvenlikli ve konforlu bir gelin arabası imkânı sunarak siz değerli çiftlerimize Tursoy Gelin Arabası farkını yaşatmak için sabırsızlanıyoruz!

Tursoy Gelin Arabası Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Tursoy ismi olarak VIP taşımacılık sektöründe 1984 yılından beri hizmet vermektedir. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile Ankara’da Çankaya araç kiralama firmaları arasında ilk sırada tercih edilmektedir. Mutluluğunuzu paylaşmak için bir adım uzağınızda olan firma sizlere özel seçenekler sunuyor. Her sene yenilenen araçları ile teknolojiyi yakından takip eden Tursoy Gelin Arabası, çiftlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyor. En büyük farkları ise son teknoloji malzemeler ile donatılmış lüks araçları kişinin zevkine göre düzenliyorlar.

Güler yüzlü bir hizmet vermek ve müşteri odaklı bir yol çizmek için firma bünyesinde bulunan organizasyon ekibi sayesinde aradığınız hizmet kalitesine ulaşacaksınız. Organizasyon Ekibi oldukça sıcakkanlı ve ilgili olduklarını söyleyebiliriz. Planını oluşturduğunuz veya anlaşmaya vardığınız etkinlik için gerçekleşecek süreçte tüm istek ve ihtiyaçlarınızı hızlı ve doğru şekilde karşılayacaklarını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Tursoy Hangi Araçlarla Hizmet Sağlıyor?

Tursoy Gelin Arabası içerisinde pek çok farklı araç modeli bulunmaktadır. Gelin arabanızı isterseniz minibüs, VIP araç tercihinde bulunabilirsiniz. Özellikle VIP araçlardaki konfor ve üst düzey hizmete bayılacaksınız! Mercedes marka araçlardan oluşan VIP filo, Vito modeli üzerinde oldukça fazla bir tercih havuzu oluşturduğunu söyleyebiliriz. Her araçta sizlerin konforunu ve güvenliğini düşündükleri özel araç içi sistemler bulunmaktadır. Bu yüzden bünyemizdeki tüm araçlarda karartmalı arka camlar, gazetelik ve araç içi ışıklandırma, deri döşeme, TV, buzdolabı, perde, hizmeti bulunuyor. Tursoy bünyesinde bulunan araçların hepsi siyah renktedir.

Avantajlı Tasarım, Gözalıcı Dekorasyon

Tursoy Gelin Arabası en büyük avantajlarından biri ise, araç içerisinin oldukça ferah ve geniş olması diyebiliriz. Gelin ve damadın gün boyu rahat olabileceği gibi, sevdiklerinin de yanlarında yolculuk edebilecekleri veya fotoğrafçı için de yeri çok rahat ayarlıyabilceğiniz araç için konfora ulaşacaksınız. Davet alanına yolculuğunuz sırasında yaşayacağınız heyecanı ölümsüzleştirme fırsatına ulaşabilcekseniz.

İsteğiniz doğrultusunda özel şoför ile gün boyu yorgunluktan uzak etkinlik geçirebilirsiniz. Tursoy filosunda bulunan tüm araçları şehir dışı kullanıma açmıştır, eğer isterseniz şehir dışında bulunan akrabalarınız veya yakınlarınız için araç kiralayabilirsiniz

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel süsleme, ikramlar, VIP hizmet

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, söz, nişan, kına gecesi, düğün alışverişleri, gelini evden alma ve konvoy gibi birçok etkinlik için araç temin etmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Minimum 1 hafta

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Şehir dışına hizmet sağlamaktadır.

2 görüş

  1. VİP Vito kiraladık düğün için araçta gerekli olan her şey mevcuttu . Memnun kaldık

  2. Düğünümüz için gelin arabası seçtik. Hem çok profesyoneller hemde çok
    konforlu bir araçtı kesinlikle tavsiye ediyorum….

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Serkan Gürocak
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ