İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Düğün organizasyonu sonrası kutlama planlayan çiftler, eğlence mekanları araştırması yapıyor. Günden güne popülerleşen after party organizasyonu, dünya evine yeni girecek çiftler tarafından oldukça ilgi görüyor. “After party için eğlence mekanları fiyatları ne kadardan başlıyor?” sorusu ise bu organizasyon özelindeki merak edilen konuların en başında geliyor.

Taleplere ve davetli sayısına göre farklılık gösteren after party mekanları fiyatları, en güncel hali ile yazımızın içerisinde yer alıyor. Parti için eğlence mekanları önerileri de barındıran içeriğimizde organizasyona dair gerekli tüm bilgileri ve bulabilirsin.

DüğünYardımcısı.com’a özel indirimli parti mekanları fiyatları veya kampanya paketleri hakkında bilgi almak için organizasyon planlamacılarımız ile görüşebilirsin. Bir telefon uzağında bulunan danışmanlarımız ile yapacağın görüşmeler tamamen ücretsizdir.

After Party için Eğlence Mekanları Fiyatları

After party için eğlence mekanları, özel organizasyonlar sonrasında eğlenceye devam etmek isteyen çiftler tarafından büyük bir ilgi görüyor. After party mekanları fiyatları ise genellikle yukarıda bahsettiğimiz eğlencenin kaç kişi ile devam edeceğine göre belirleniyor.

Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise parti mekanları tarafından sunulan paketler haricindeki ek talepler. Kişisel dekorasyon, mekan giydirilmesi ve süslemesi gibi talepler fiyatları yükselten görsel faktörler arasında yer alıyor. DJ & müzik grubu temini gibi istekler ise fiyatları farklılaştıran diğer kalemler arasında sıralanıyor.

İzmir İstanbul Ankara After Party İçin Eğlence Mekanları FiyatlarıEğlenceli after-party organizasyonları için en ideal mekanlar DüğünYardımcısı.com'da!

Hem ekonomik hem de eğlenceli bir geceye imza atmak için; parti mekanları tarafından sunulan paketleri ihtiyaçlar ile karşılaştırmak gerekiyor. Örnek olarak; küçük bir grup ile gerçekleştirilecek yemekli after-party; fix menü seçimi ile çok daha uygun maliyetli olacaktır.

Eğlence mekanları tarafından hazırlanan standart kokteyl menüleri de uygun maliyetli seçenekler arasında yer alıyor. A la carte olarak adlandırılan menü seçeneği ve alkol servisi ise after party organizasyonu özelindeki fiyatları seviyeli bir şekilde arttırıyor.

Ankara, İstanbul ve İzmir özelindeki after party için eğlence mekanları fiyatları aşağıdaki tabloda sunulmuştur;

Bölge Hafta İçi Hafta Sonu
İstanbul 50 TL 80 TL
Ankara 55 TL 75 TL
İzmir 50 TL 70 TL

Ortalama kişi başı başlangıç paketi fiyatlarıdır, hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İzmir After Party Mekanları Fiyatları

İzmir, after-party mekanları sayısı ile Türkiye’de liderliğe oynuyor. Hemen hemen her ilçesinde oldukça eğlenceli ve konsept zengini parti mekanları bulunduran İzmir, fiyatları ile de her bütçeye hitap ediyor. Ancak after party için en çok tercih edilen eğlence mekanları; Bornova, Alsancak, Karşıyaka ve Bostanlı ilçelerinde yer alıyor.

Urla Sultanlar Vadisi After Party için Eğlence Mekanları Fiyatları İzmirŞehirden uzak natürel bir after-party için Sultanlar Vadisi, Urla'da seni bekliyor.

Deniz kenarı konumlu İzmir after party için eğlence mekanları sayısı da azımsanmayacak miktarda bulunuyor. Muhteşem şehir ve körfez manzaralı eğlence mekanları; meyhane ve fasıl konsepti özelliği de taşıyor. Sabahın ilk ışıklarına dek dans edebileceğin Çeşme parti mekanları da İzmir sınırlarında seni bekleyenler arasında.

İzmir after party mekanları fiyatları için aşağıdaki çizelgeyi inceleyebilirsin;

İlçe Alkolsüz Alkollü
Buca 25 TL 70 TL
Balçova 25 TL 75 TL
Bornova 20 TL 65 TL
Narlıdere 25 TL 80 TL
Urla 30 TL 70 TL
Çeşme 50 TL 100 TL
Güzelbahçe 25 TL 75 TL
Kemalpaşa 20 TL 75 TL
Gaziemir 30 TL 75 TL
Bayraklı 35 TL 85 TL
Karşıyaka 40 TL 85 TL
Konak 35 TL 75 TL

Ortalama kişi başı başlangıç paketi fiyatlarıdır, hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İstanbul After Party Mekanları Fiyatları

“İstanbul’da gece hayatı güneş doğunca biter, batınca yeniden başlar.” sözü ile İstanbul after party için eğlence mekanları incelemesine başlıyoruz. Bu söze istinaden, DüğünYardımcısı.com editörleri olarak; İstanbul eğlence mekanları araştırması yapan çiftlerimize, rezervasyonları için 45 gün önceden harekete geçmelerini öneriyoruz.

Çimen Garden Event After Party için Eğlence Mekanları Fiyatları Eyüp İstanbulEyüpsultan ilçesinde bulunan Çimen Garden, geniş dans pisti ve olanakları ile farklılaşıyor.

Hareketli gece hayatı ile öne çıkan İstanbul, hem Anadolu Yakası hem de Avrupa Yakası konumlarında birbirlerinden eğlenceli after-party mekanları bulunduruyor. Düğün sonrası parti ve eğlence için konsept hizmet olanağı sağlayan İstanbul after party mekanları fiyatları incelemesi için araştırmamızı iki parçaya böldük.

Avrupa Yakası After Party Mekanları Fiyatları

Beyoğlu ve Beşiktaş önderliğindeki Avrupa Yakası eğlence mekanları; özel hazırlanan konseptler ile muhteşem bir gece vadediyor. Bakırköy, Sarıyer ve Şişli ise Avrupa Yakası düğün sonrası kutlama mekanları arasında önemli bir konumda bulunuyor.

Avrupa Yakası after party için eğlence mekanları fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki tabloya göz atabilirsin;

İlçe Alkolsüz Alkollü
Bakırköy 45 TL 140 TL
Sarıyer 55 TL 160 TL
Bayrampaşa 50 TL 145 TL
Beşiktaş 55 TL 160 TL
Şişli 60 TL 180 TL

Ortalama kişi başı başlangıç paketi fiyatlarıdır, hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Anadolu Yakası After Party Mekanları Fiyatları

Kadıköy after party mekanları ile ünlenen Anadolu Yakası, Polonezköy konumu sayesinde içerisinde şehirden uzak eğlence yerleri gibi alternatifler barındırıyor. Beykoz ve Şile ilçeleri ise Anadolu Yakası düğün sonrası eğlence mekanları seçeneklerini bir hayli fazlalaştırıyor.

Anadolu Yakası after party için eğlence mekanları fiyatları ilçelere göre şu şekilde bir dağılım göstermektedir;

İlçe Alkolsüz Alkollü
Maltepe 35 TL 160 TL
Beykoz 55 TL 180 TL
Polonezköy 45 TL 155 TL
Şile 40 TL 150 TL
Kadıköy 50 TL 175 TL

Ortalama kişi başı başlangıç paketi fiyatlarıdır, hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara After Party Mekanları Fiyatları

Birbirlerinden farklı konseptler sunan Ankara eğlence mekanları, her zevke hitap etmesi ile farklılaşıyor. En çok tercih edilen Ankara parti mekanları ise Çankaya, Kızılay ve Tunalı Hilmi Caddesi konumları çevresinde yer alıyor. DJ performansları eşliğinde unutulmaz bir after party organizasyonu sunan Ankara parti mekanları, fasıl konseptine de uyum sağlayabiliyor.

Meşrep Plaza Ankara After Party için Eğlence Mekanları Fiyatları ÇankayaMeşrep, Çankaya after-party mekanları arasından fasıl & meyhane konsepti ile sıyrılıyor.

Ankara after party için eğlence mekanları fiyatları genel olarak menü içerikleri üzerinden belirleniyor. Aşağıdaki çizelgeyi en güncel Ankara after party fiyatları ile ilçelere göre detaylandırdık;

İlçe Alkolsüz Alkollü
Gölbaşı 50 TL 175 TL
Çankaya 45 TL 160 TL
Yenimahalle 50 TL 170 TL
Etimesgut 50 TL 175 TL
Keçiören 45 TL 165 TL
Ulus 50 TL 160 TL

Ortalama kişi başı başlangıç paketi fiyatlarıdır, hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

-

After Party için Eğlence Mekanları Fikirleri

Eğlence mekanları daha çok gece hayatı hareketli olan bölgelerde konumlanıyor. After-party mekanları denildiğinde ise akıllara genelde gece kulüpleri geliyor. Ancak gün geçtikçe popülerleşen düğünden sonra veya nikahtan sonra after party organizasyonu için artık birçok türdeki mekan kapılarını açıyor. Farklı talepleri karşılayabilen eğlence mekanları günden güne artan alternatifleri ile çiftlerin seçim yapmasını da zorlaştırıyor.

İzmir İstanbul Ankara After Party İçin Eğlence Mekanları FiyatlarıTur tekneleri, denize kıyısı olan illerde after-party mekanları arasında yer alıyor.

Lezzeti ile öne çıkan bir after party organizasyonu düşünen çiftler genel olarak soluğu canlı müzik hizmeti sunan restaurantlarda alıyor. Eğlenceyi hem fasıl hem de çeşit çeşit ikramlarla süslemek isteyen çiftler ise seçimini meyhanelerden yana kullanıyor. Son yıllarda popülerleşen düğün sonrası veya nikah sonrası teknede eğlence organizasyonu da denize kıyısı olan şehirlerde sıklıkla tercih ediliyor.

Aşağıdaki çizelgeyi inceleyerek after party için eğlence mekanları fiyatları arasındaki değişimleri gözlemleyebilirsin;

Mekan Türü Yemekli Kokteyl Alkollü Alkolsüz
Restaurant 40 TL 25 TL 75 TL 35 TL
Meyhane 45 TL - 120 TL -
Tekne 50 TL 40 TL 130 TL 45 TL
Otel 45 TL 30 TL 135 TL 40 TL
Club & Bar - - 120 TL 50 TL

Ortalama kişi başı başlangıç paketi fiyatlarıdır, hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Düğün Sonrası After Party

DüğünYardımcısı.com editörleri olarak okuyucularımızı bir yanılgıdan kurtarmak istiyoruz; after-party, sadece düğün sonrası yapılan bir organizasyon değildir. Nişan sonrası veya nikah sonrası da düzenlenebilen after party etkinliği, gençler tarafından mezuniyet sonrası da sıklıkla tercih ediliyor.

İzmir İstanbul Ankara After Party İçin Eğlence Mekanları FiyatlarıMezuniyet sonrası after party mekanları, genellikle gece kulüpleri arasından seçiliyor.

After-party için eğlence mekanları ise bu çeşitliliğe hazırladıkları özel konseptler ve paketlerle cevap veriyor. Örnek olarak; kına gecesi sonrası düzenlenmesi planlanan after-party etkinliği için dekorasyon ve süslemeler kırmızı renk tonları barındırıyor.

Yemekli After Party Organizasyonu

After party organizasyonu için yemekli bir konsept mi düşünüyorsun? İzmir, Ankara, İstanbul ve Bursa başta olmak üzere birçok after party için eğlence mekanları yemek menüsü bulunduruyor. Restaurant disiplini barındıran işletmelerin bu konsept özelinde biraz daha öne çıktığını ve çiftler tarafından daha çok tercih edildiğini de söyleyebiliriz.

İzmir İstanbul Ankara After Party İçin Eğlence Mekanları FiyatlarıYemekli after-party organizasyonu, genellikle uzun masa düzeni ile gerçekleştiriliyor.

Özel bir sistem barındıran bir oturma düzeni yaratabilen restaurantlar, paket içeriklerinde dekorasyon ve süsleme seçenekleri de sunuyor. Standart menü, fix menü ve a la carte menü konseptleri arasında seçim yapma görevi de organizasyon öncesi sana düşüyor.

After-party mekanları ve menüleri seçiminde kararsızlık mı yaşıyorsun? DüğünYardımcısı.com organizasyon danışmanlığı hattını arayarak ücretsiz bir şekilde uzman görüşü alabilir ve menüler hakkında detaylı bilgi edinebilirsin.

Yemekli after party mekanları fiyatları için aşağıdaki çizelgeyi senin için oluşturduk;

Bölge Hafta İçi Hafta Sonu
İstanbul 100 TL 150 TL
Ankara 80 TL 120 TL
İzmir 75 TL 140 TL

Ortalama kişi başı başlangıç paketi fiyatlarıdır, hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kokteylli After Party Organizasyonu

After-party özelinde en çok tercih edilen konsept türlerinden bir diğeri ise; kokteyl düzeni ile gerçekleştirilen organizasyonlar. Kokteylli after party, düğün sonrası eğlence için en uygun maliyete sahip alternatif olarak önümüze çıkıyor. Kokteyl menüsü kapsamında her bütçeye uygun paket seçenekleri sunan after-party için eğlence mekanları; bu menülere ek atıştırmalıklar da servis ediyor.

İzmir İstanbul Ankara After Party İçin Eğlence Mekanları FiyatlarıKokteylli bir organizasyon için eğlence mekanı bünyesindeki VIP bölümü kullanabilirsin.

Kokteylli after party organizasyonu özelindeki bir diğer avantaj ise esnek hizmet paketleri. Yararlanmayacağın servislerden arındırabileceğin hizmet paketleri sayesinde “fiyat / performans” açısından daha memnun olacağın bir organizasyon düzenleyebilirsin.

Kokteylli after party mekanları fiyatları için aşağıdaki tabloya göz atabilirsin;

Bölge Hafta İçi Hafta Sonu
İstanbul 80 TL 120 TL
Ankara 70 TL 110 TL
İzmir 75 TL 100 TL

Ortalama kişi başı başlangıç paketi fiyatlarıdır, hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

After Party Mekanları Hizmet Paketleri

After mekanları, düğün sonrası ve nikah sonrası eğlence organizasyonları için birbirlerinden cazip paket seçenekleri sunuyor. Zengin servis alternatifleri, kokteyl menü seçenekleri, canlı müzik ve özel hizmetler gibi seçenekler paket içeriklerinde yer alıyor. Parti mekanları fiyatları özelinde de etkin bir rol oynayan hizmet paketleri; birçok kategoriye ayrılıyor. İçerisinde alkol servisi bulunduran after party paketleri ise bu kulvarda liderliğe oynuyor.

Alkollü after party mekanları genellikle canlı müzik, fasıl veya DJ performansları eşliğinde bir davet organizasyonu sunuyor. Ayrıca pek çok düğün sonrası veya nikah sonrası parti mekanları da erken rezervasyon durumunda ek indirimler sunabiliyor.

DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışmanlık hattı ile görüşerek aktif after party mekanları indirimleri hakkında en güncel bilgileri alabilirsin.

-

Düğünden sonra veya nikahtan sonra after party mekanları ile ilgili fiyatları da dahil tüm ayrıntılara değindiğimiz bir yazıyı burada noktalıyoruz. Gece kulübü, meyhane, tekne, restaurant gibi farklı parti mekanları da barındıran yazımız umuyoruz ki aradığın mekanı bulmana yardımcı olur.

İyi eğlenceler!

ARA

After Party İçin Eğlence Mekanları ve Fiyatları

Düğün, nikah veya mezuniyet sonrası; after party için aradığın eğlence mekanları, DüğünYardımcısı.com'a özel avantajlı fiyatları ile aşağıdaki içeriğimizde.