İncek Arena

2024 After Party için Eğlence Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
400 TL
490 TL
Kokteyl
230 TL
230 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
300
min
|
1.500
max
Kapalı Davet Alanı
300
min
|
1.500
max
Kır Bahçesi Alanı
300
min
|
1.500
max
Havuz Başı Davet Alanı
300
min
|
1.500
max
Otopark
250

Özellikler

Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
After Party için Ayrı Alan
Alkol Servisi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

İncek Arena Hakkında

Geniş kapasiteli, şık ve lüks bir mekan arayışındaysan senin için bir önerimiz var. Ankaralı çiftlerin sık tercih ettiği yerlerden biri olan İncek Arena, tüm bu beklentilerini karşılayacak bir mekan. Gölbaşı ilçesinde yer alan tesis, davet alanlarının ferahlığı ve büyüklüğü sayesinde after party organizasyonları için de ideal oluyor. Mekanda davet fiyatları 230 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasite

Şehir merkezinde konumlanan İncek Arena; düğün, nişan, kına gibi pek çok davet türü için tercih ediliyor. Gelin – damat odası sayesinde davete rahatlıkla hazırlanabilirsin. Gelin yolu ve gelin tagı, mekan süsleme gibi dekoratif çalışmalarla mekan tam anlamıyla istediğin konsepte sahip oluyor.

After party ve bekarlığa veda partileri için uygun olan mekanların başında gelen İncek, kapalı davet alanına ek olarak açık alanıyla da tercih ediliyor. Açık alan havuz başı ve kır bahçesi olmak üzere iki farklı konsepti bir arada buluşturuyor. Tüm alanların kapasitesi 300 kişi arasında.

İncek Arena After Party Fiyatları

Kapalı salonunda tavandan sarkan çiçek süslemelerle farklılığını sunan mekan, davet fiyatları ile de beğenileri topluyor. Yemekli konseptte after party düzenlemek istersen fiyatlar 400 TL’den başlıyor. Hafta sonu 490 TL’den başlayan fiyatlar kokteyl düzende  hafta içi ve hafta sonu 230 TL olarak belirleniyor.

Ücretsiz Teklif formunu doldurarak mekanın sana özel fiyatlarını öğrenebilirsin.

Sunulan Hizmet ve Olanakları

İncek Arena, after party ve bekarlığa veda eğlencen için çeşitli hizmetler sunuyor. Bunların başında DJ ve orkestra temini yer alıyor. Mekanda sahne alacak ekip, eğlenceyi her zaman yüksek tutuyor. Ses, sahne ve ışık sistemlerinin ayarlanması ve düzenlenmesi de bu hizmeti destekler nitelikte.

Organizasyonu kış aylarında yapmayı planlıyorsan mekan genelinde ısıtıcılar yer alıyor. Böylece her mevsim rahatça davetlerini gerçekleştirebilirsin. After party için ayrı bir alan hazırlığı yapması da mekanı öne çıkaran özellikler arasında yer alıyor. Kendi bünyesinde yer alan organizasyon sorumlusuna ek olarak dışarıdan farklı bir firma ile çalışmasına da izin veriyor.

İncek Arena Nerededir?

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bulunan mekana çeşitli şehir içi ulaşım araçlarıyla gidilebiliyor. 192 ve 193 numaralı otobüslerle tesise yakın duraklarda inebilirsin. Şahsi araçla gitmeyi planlıyorsan 250 araç kapasiteli otopark alanında yararlanabilirsin. Vale hizmetiyle park sorunundan da kurtulabilirsin.

Adres: İncek Arena, Türkan Şoray Caddesi, Gölbaşı / Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ