İÇİNDEKİLER

İçindekiler

DüğünYardımcısı.com editörleri olarak saha ekiplerimiz ile birlikte doğum günü ve baby shower organizasyonu şirketleri özelinde derin bir araştırma yaptık. İzmir, Ankara ve İstanbul konumlarındaki organizasyon şirketleri bünyesindeki fiyatları da analiz ettiğimiz yazımız; paket içerikleri özelinde de bilgiler veriyor.

Bazı anlar vardır ki; sadece bir kere yaşanır ve bir daha akıllardan hiç çıkmaz. Doğum günü organizasyonu veya baby shower kutlaması da tam olarak bu bahsettiğimiz tanıma uyuyor. Doğum günü ve baby shower mekanları arayan DüğünYardımcısı.com kullanıcıları ise o anları layığı ile yaşamak için profesyonellerden yardım alıyor.

Peki, doğum günü ve baby shower organizasyonu şirketleri fiyatları ne kadardan başlıyor? Doğum günü ve baby shower organizasyonu şirketi bu maliyet karşılığında bana hangi hizmetleri sunuyor? Herkes gibi senin de aklında bu soru işaretleri var ise cevapları bulmak için içeriğimizi okumalısın.

Doğum Günü & Baby Shower Organizasyonu Firmaları ve Fiyatları

Doğum günü & baby shower organizasyonu şirketleri, fiyatları ile her bütçeye hitap etmeyi amaçlıyor. Genellikle standart ve her şey dahil isimli paketler ile hizmet veren organizasyon firmaları, fiyatları da hizmet içerikleri kapsamında belirliyor. Bazı doğum günü ve baby shower organizasyonu şirketleri ise talep edilen servisler doğrultusunda özel hizmet paketi oluşturabiliyor.

İzmir, Ankara ve İstanbul baby shower & doğum günü organizasyonu şirketleri paket fiyatları en güncel hali ile şu şekildedir;

İl Standart Her Şey Dahil
İzmir 1000 TL 1500 TL
İstanbul 1250 TL 1800 TL
Ankara 900 TL 1300 TL

*Ortalama hizmet paketi fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İzmir Doğum Günü & Baby Shower Organizasyonu Firmaları ve Fiyatları

İzmir doğum günü ve baby shower organizasyonu şirketleri; geniş etkinlik ve süsleme yelpazesi ile bir hayli popüler. Muğla, Aydın, Denizli, Manisa ve Çanakkale gibi konumlara da hizmet sunan organizasyon firmaları; tema seçimleri konusunda da destek verebiliyor. 1 yaş doğum günü ve diş buğdayı özelinde oldukça fazla talep gören İzmir organizasyon firmaları; bebek mevlitleri için de çalışıyor.

Duygum Wedding Doğum Günü Baby Shower Organizasyonu Fiyatları Buca İzmirDuygum Wedding tarafından hazırlanan "Mickey Mause" temalı 1 yaş doğum günü partisi.

İzmir baby shower ve doğum günü organizasyonu şirketleri paket fiyatları içerisinde bulunduğumuz yıl özelinde şu şekildedir;

İl Standart Her Şey Dahil
İzmir 1000 TL 1500 TL

*Ortalama hizmet paketi fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İstanbul Doğum Günü & Baby Shower Organizasyonu Firmaları ve Fiyatları

İstanbul doğum günü & baby shower organizasyonu şirketleri; dekorasyon, catering, aksesuar ve hediyelik gibi birçok hizmet olanağı sunuyor. Bursa, Kocaeli ve Tekirdağ gibi illere de şehir dışı hizmet veren İstanbul firmaları; mekan önerisi konusunda da destek olabiliyor. 1 yaş doğum günü, cinsiyet belirleme partisi, diş buğdayı organizasyonu türlerinde tecrübeli firmalar, yetişkinler için de benzersiz kutlamalar tasarlayabiliyor.

Er Doğum Günü Baby Shower Organizasyonu Fiyatları Güngören İstanbulEr Organizasyon öncülüğünde düzenlenen değişik konseptlere sahip yaş günü partileri...

Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası doğum günü & baby shower organizasyonu şirketleri paket fiyatları için aşağıdaki tabloya göz gezdirebilirsin;

Bölge Standart Her Şey Dahil
Anadolu Yakası 1150 TL 1700 TL
Avrupa Yakası 1350 TL 1900 TL

*Ortalama hizmet paketi fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Doğum Günü & Baby Shower Organizasyonu Firmaları ve Fiyatları

Ankara doğum günü & baby shower organizasyonu şirketleri; son trendleri yakından takip etmesi ile farklılaşıyor. Eskişehir ve Bursa illerinde de boy gösteren Ankara firmaları; ikramları ve catering olanakları ile de dikkat çekiyor. Parti malzemeleri kapsamında da geniş bir yelpaze barındıran organizasyon yardımcıları; gösterişli doğum günü kutlamaları tasarımları ile de öne çıkıyor.

Ankara doğum günü & baby shower organizasyonu şirketleri paket fiyatları ise aşağıdaki tabloda yer alıyor;

İl Standart Her Şey Dahil
Ankara 900 TL 1300 TL

*Ortalama hizmet paketi fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

-

Doğum Günü & Baby Shower Organizasyonu Firmaları Paketleri ve Hizmetleri

Doğum günü ve baby shower organizasyonu şirketleri, standart ve her şey dahil olmak üzere iki adet hizmet paketi barındırıyor. Standart paket içeriği genellikle temel gereksinimleri karşılarken her şey dahil paket içeriği ise kişiye özel birçok servis barındırıyor.

Son zamanlarda ortaya çıkan bir diğer paket türü ise; bütünleşik hizmet paketi. DüğünYardımcısı.com kullanıcıları tarafından ilgi ile takip edilen bu paket; baby shower ve 1 yaş doğum günü arasındaki dönemi kapsıyor.

Dek Dizayn Doğum Günü Baby Shower Organizasyonu Fiyatları Bergama İzmir
Dek Dizayn kılavuzluğunda düzenlenen bir diş buğdayı organizasyonu...

Cinsiyet belirleme partisi, doğum odası süslemesi, doğum fotoğrafçılığı, diş buğdayı ve 6 ay kınası bu paket kapsamındaki organizasyonlar arasında sıralanıyor. Son derece avantajlı olan bu hizmet paketi, 1 yılı kapsayan bir ödeme planı da sunuyor.

Hiç vakit kaybetmeden DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışmanlık servisini arayarak bütünleşik parti organizasyonu paketleri özelindeki ayrıcalıklı fiyatları ve kampanyaları öğrenebilirsin.

Standart Doğum Günü & Baby Shower Organizasyonu Paketi ve İçerikleri

Doğum günü ve baby shower organizasyonu şirketleri tarafından sunulan standart paket, öncelikli ihtiyaçları kapsıyor. Konsept pasta yapımı ve sunumu servisi ile tercih edilen içerik paketi; mekan süsleme, masa tasarımı ve dekorasyon olanakları da barındırıyor.

Er Doğum Günü Baby Shower Organizasyonu Fiyatları Güngören İstanbulEr Organizasyon imzası taşıyan bir baby shower organizasyonu...

“Baby shower organizasyonu nasıl yapılır?” sorusuna cevap niteliğinde bir fikir alışverişi de standart paket dahilinde organizasyonu firmaları tarafından sunuluyor. Ayrıca belirlenen konsepte uygun masa örtüsü, servis seti ve hediye stantları da standart paket kapsamında yer alıyor.

Her Şey Dahil Doğum Günü & Baby Shower Organizasyonu Paketi ve İçerikleri

Gösterişli bir doğum günü veya baby shower organizasyonu düzenlemek isteyenler için her şey dahil paketi tam bir biçilmiş kaftan. Her şey dahil paket içerikleri tamamen kişiye özel bir şekilde tasarlanması ile farklılaşıyor. Doğum günü süslemeleri, aksesuarları ve hediyelikleri ise kişiye özel olarak tasarlanan ögeler kapsamında yer alıyor.

Dek Dizayn Doğum Günü Baby Shower Organizasyonu Fiyatları Bergama İzmirDek Dizayn profesyonelleri tarafından yaratılan yılbaşı temalı bir yaş günü kutlaması...

Çocuk katılımcılar için oyun alanı tasarımı ve ek aktiviteler de her şey dahil paketi içeriğinde bulunuyor. Tercihine göre yemek veya kokteyl menüleri, servisi, hizmet hostesleri ve birçok özel hizmet premium paket dahilinde sıralanıyor.

Uzman Önerileri; 1 Yaş Doğum Günü Organizasyonu Nasıl Yapılır?

DüğünYardımcısı.com editörleri olarak aile fertlerinden sıklıkla gelen “1 yaş doğum günü organizasyonu nasıl yapılır?” sorusuna kayıtsız kalamazdık. Organizasyon uzmanlarımıza danışarak hazırladığımız bu öneri içeriğimizde; nelere dikkat edilmesi gerektiğinden de bahsedeceğiz. 1 yaş doğum günü kutlaması arama faslı ile başlayan ilk yaş günü heyecanı gün geçtikçe daha da büyüyor. Peki, doğum günü ve baby shower organizasyonu firmaları olmadan bu kritik organizasyonu atlatmak mümkün mü?

DüğünYardımcısı.com’un tecrübeli organizasyon uzmanları, 1 yaş doğum günü organizasyonu için profesyonel destek alınmasını savunuyor. Ayrıca uzmanlarımız hem süsleme ayrıntıları hem de dekorasyon ayrıntıları ile bu özel günü en benzersiz hale getirilmesini söylüyor. DüğünYardımcısı.com verileri ise uzmanlarımızı kanıtlar nitelikte; doğum günü mekanı arayan her 10 aileden 6’sı organizasyon firmaları ile de irtibat kuruyor.

Er Doğum Günü Baby Shower Organizasyonu Fiyatları Güngören İstanbulDekorasyon & süsleme tasarımları Er Organizasyon'a ait olan bir 1 yaş doğum günü partisi...

1 yaş doğum günü organizasyonu hakkında daha detaylı bilgiler edinmek ve mekan önerileri almak için organizasyon uzmanlarımız ile görüşebilirsin. Hiçbir ücrete tabii tutulmayacağın bu görüşmeler esnasında organizasyon firmaları tarafından sitemize sunulan ayrıcalıklardan haberdar olabilirsin.

-

Doğum günü ve baby shower organizasyonu firmaları özelindeki yazımızı burada noktalıyoruz. Organizasyon şirketleri özelindeki paketleri, fiyatları ve önerileri sunduğumuz içeriğimize özel avantajlardan ve aktif kampanyalardan yararlanmak için danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

 

ARA

Doğum Günü & Baby Shower Organizasyonu Firmaları ve Fiyatları

İzmir, Ankara, İstanbul ve şehrindeki popüler doğum günü ve baby shower organizasyonu firmaları DüğünYardımcısı.com'a özel fiyatları ve paketleri ile aşağıda.