Alen Ajans Organizasyon

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.500 TL
Her Şey Dahil Paket
12.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Davetiye
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Kapalı çadır / tente
Mekan giydirme
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Fide / Çiçek

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah şekeri

Alen Ajans Organizasyon Hakkında

Ankara civarında bir organizasyon firması arıyorsan Çankaya ilçesinde hizmet veren Alen Ajans Organizasyon arayışına bir son verebilir. Firma, 1997 tarihinden bugüne kadar Ankara’da düzenmiş olan çoğu organizasyonu profesyonelce üstlenmiş. Ayrıca kurum ve kuruluşlara hizmet ve servis personelleri teminini de sağlıyorlar. Sundukları hizmet yelpazesine göre oldukça uygun fiyatları olan firmanın düğün organizasyonu için başlangıç paketi fiyatı 3.500 TL’den başlıyor.

Alen Ajans Organizasyon Fiyatları

Çiftlere düğün organizasyonları için iki farklı paket seçeneği sunuluyor. Paket içerikleri ise seçilen hizmet türlerine göre oluşturulmuş. Temel hizmetleri içeren başlangıç paketi fiyatı 3.500 TL. Daha geniş bir hizmet yelpazesinden yararlanmak isteyen çiftler için hazırlanmış olan her şey dahil paketin fiyatı ise 12.500 TL’den başlıyor. Paket içeriklerinin detaylarını öğrenmek için danışmanlık servisimizle irtibata geçebilirsin.

Tercih etmek istediğin hizmetlere göre sana sunulacak paketi ve bu paketin fiyatını ‘’Teklif Al’’ formumuzu doldurarak ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Alen Ajans yalnızca düğün organizasyonları için hizmet vermiyor. Birçok özel gün davetinin ve firmaların kurumsal etkinliklerinin organizasyonunu da profesyonelce gerçekleştiriyor.

Ayrıca Alen Ajans Organizasyon, mekanların organizasyon danışmanlığını da üstleniyor. Firma mekandaki çalışma alanını inceleyip ince ayrıntılarına hakim olduktan sonra belli bir program çiziyor. Mekanlardan onayı aldıktan sonra da hizmet verecek personelleri belirleyip çalışmaya başlıyor.

Düğün Organizasyonu

Düğün etkinlikleri için sunulan hizmet yelpazesi oldukça zengin. Nikah şekeri temini, araç kiralama, catering, DJ temini, sanatçı gibi her organizasyon firmasının karşılamadığı imkanları sana sunuyor. Bunun gibi düğün organizasyonları için gerekli olan birçok hizmet daha firma tarafından temin ediliyor.

Alen Ajans Organizasyon alanında profesyonel olan ekibine hizmet verecek olduğu kurum ve organizasyon için eğitimler veriyor. Bu eğitimler organizasyon için sunulan taleplerin doğrultusunda gerçekleşiyor. Böylece yapılacak olan organizasyon kusursuz oluyor.

Alen Ajans Organizasyon Nerededir?

Firmaya ulaşmak için danışmanlık hattımız ile görüşme sağlayıp randevu talep edebilirsin. Eğer organizasyon firmasını yerinde ziyaret etmek istersen de mekan Ankara Çankaya ilçesinde hizmet veriyor. Ulaşımını kolay sağlaman için açık adresi aşağıya ekliyoruz;

Korkutreis Mahallesi, Cihan Sokak, Mehtap Apartmanı Çankaya/Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler bulunur.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept, tema geliştirme, şehir dışında hizmet mevcuttur.

1 görüş

  1. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız. Tek adres

    İşletmetmemizin açılış organizasyonunda kusursuz hizmetinizden dolayı göstermiş olduğunuz emeğiniz için hamur teknesi fırın Cafe işletme sahibi olarak sonsuz teşekkür ederim. Kesinlikle birlikte nice organizasyon larda görüşcez

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Şahamet Bihter Tamer
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ