İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Mezuniyet organizasyonu firmaları, mezuniyet balosu ve kutlamalarına özel sundukları şık konseptler ve ayrıcalıklı hizmetleri ile oldukça talep görüyor. Eğitim hayatını tamamlayan, ya da bir üst aşamaya taşıyan yeni mezun ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği mezuniyet kutlaması pek çok farklı alanda ve farklı konseptlerde hayata geçirilebiliyor. Peki mezuniyet organizasyonu fiyatları ne kadardan başlıyor? Mezuniyet organizasyon firmaları paket içeriklerinde hangi hizmetler yer alıyor? Mezuniyet partisi hangi mekanlarda düzenlenebiliyor? Mezuniyet partisi ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları senin için yanıtlayacağız!

Mezuniyet Organizasyon Firmaları Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Mezuniyet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Mezuniyet organizasyonu firmaları, her okul döneminin sonunda başarılarını kutlamak ve arkadaşları ile eğlenceli bir akşam geçirmek isteyen gençler tarafından yoğun ilgi görüyor. Her aşamasında yoğun bir planlama gerektiren bu davet türü, mezuniyet organizasyon firmaları ile kusursuz bir şekilde hayata geçirilebiliyor. Mezuniyet organizasyonu firmaları gecenin başından sonuna kadar tüm adımları planlayarak özel hazırladıkları konseptleri sunuyor.

Mezuniyet organizasyon firmaları fiyatlarında belirleyici unsurlardan ilki mezuniyet mekanları olarak öne çıkıyor. Teknede mezuniyet organizasyonu düzenlemek isteyen gruplar kişi başı başlangıç fiyatları konusunda biraz daha cömert olması gerekirken, öğretmenevi ve polis evi gibi sosyal tesislerde çok daha uygun fiyatlarda davetini hayata geçirebilirsin. Çoğu mezuniyet organizasyonu firmalarının anlaşmalı mekan seçenekleri bulunuyor.

Mezuniyet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Fix, standart ve alacarte menü seçeneklerine ek olarak atıştırmalık ikramları ve içecek servisleri ile de geceni tatlandırabilirsin. Üniversite mezuniyet partisi için ise alkollü veya alkolsüz içecek seçenekleri sunan mezuniyet organizasyonu firmaları ile tüm detayları özenle planlanmış bir gecede dansa ve eğlenceye doyabilirsin. Peki üç büyük şehrimizde mezuniyet organizasyonu firmaları fiyatları ne kadardan başlıyor?

Mezuniyet Organizasyon Firmaları Fiyatları

İl Başlangıç Her Şey Dahil
İstanbul 2000 TL 2500 TL
Ankara 1750 TL 2000 TL
İzmir 1250 TL 1750 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İzmir Mezuniyet Organizasyon Firmaları Fiyatları

Mezuniyet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Teknede mezuniyet organizasyonu İzmir’de oldukça revaçta!

İzmir mezuniyet organizasyon firmaları; mezuniyet balosu, yemeği ve partisi gibi farklı konsept beklentilerinize oldukça profesyonel çözümler sunuyor. İzmir’de mezuniyet partisi düzenlemek isteyen gruplar, şehrin muhteşem körfez manzarasına elbette kayıtsız kalmıyor. Alsancak, Bostanlı ve Narlıdere gibi deniz kıyısında bulunan semtlerdeki mekanlar, mezuniyet organizasyon firmaları ile anlaşarak sizlere oldukça şık davetler hazırlayabiliyor.

İzmir’de mezuniyet organizasyonları en çok parti konseptinde hayata geçiriliyor. 9 Eylül Üniversitesi, Ege Üniversitesi , Katip Çelebi Üniversitesi ve İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü gibi ülkemizin öncü üniversiteleri arasında yer alan okullar İzmir’de bulunuyor. Üniversiteli gençler İzmir’de nelerde mezuniyet partisi düzenliyor? İzmir’in farklı ilçe ve semtlerine göre mezuniyet organizasyonu firmaları fiyatları ne kadardan başlıyor?

İlçe Standart Her Şey Dahil
Konak 1000 TL 1500 TL
Buca 1100 TL 1500 TL
Bornova 1200 TL 1450 TL
Balçova 1400 TL 2000 TL
Karşıyaka 1500 TL 2000 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İstanbul Mezuniyet Organizasyon Firmaları Fiyatları

Mezuniyet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

İstanbul’da konsept eğlenceler için mezuniyet organizasyon firmalarına güvenebilirsin.

İstanbul mezuniyet organizasyonu firmaları, paket başlangıç fiyatlarını genel olarak mekanın konumuna ve davetin konseptine göre belirliyor. Türkiye’nin en büyük üniversitelerinden olan İstanbul Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi gibi okulların yer aldığı İstanbul’un Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda birbirinden şık mezuniyet mekanları ile anlaşmalı olarak çalışan mezuniyet organizasyonu firmaları yer alıyor.

İstanbul mezuniyet organizasyonu firmaları farklı konseptlere uygun sundukları hizmetleri ile oldukça beğeni topluyor. Peki İstanbul’un farklı ilçe ve semtlerine göre mezuniyet organizasyonu firmaları paket fiyatları ne kadardan başlıyor?

İlçe Standart Her Şey Dahil
Sarıyer 1500 TL 2500 TL
Beşiktaş 2000 TL 2250 TL
Şişli 1750 TL 2200 TL
Beykoz 1400 TL 2000 TL
Kadıköy 1500 TL 2000 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Mezuniyet Organizasyon Firmaları Fiyatları

Mezuniyet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Ankara mezuniyet organizasyon firmaları avantajlı paketleri ile beğeni topluyor.

Ankara mezuniyet organizasyonu firmaları, kutlama partilerinden yemekli davetlere kadar pek çok farklı türde, etkinlik gruplarına kaliteli hizmet sağlıyor. Ankara mezuniyet organizasyon firmaları fiyatlarında genel olarak davet türü belirleyici rol oynuyor. Ankaralı öğrenciler mezuniyet kutlamalarını öncelikle bir yemek organizasyonu ile hayata geçirirken, bazı gruplar da yemek sonrasına after party organizasyonu düzenleyerek eğlenceyi gecenin ilerleyen saatlerine dek sürdürebiliyor.

Hacettepe Üniversitesi, ODTÜ ve Gazi Üniversitesi gibi başarıları ile Türkiye genelinde nam almış üniversitelerimizin yer aldığı Ankara’da her geçen yıl mezuniyet organizasyon firmalarına talep de artıyor. Peki Ankara mezuniyet organizasyonu firmalarının davetin düzenlendiği ilçelere göre paket başlangıç fiyatları ne kadardan başlıyor?

İlçe Standart Her Şey Dahil
Gölbaşı 1700 TL 2000 TL
Çankaya 1750 TL 2200 TL
Yenimahalle 1500 TL 2000 TL
Keçiören 1250 TL 1750 TL
Ulus 1500 TL 2000 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Mezuniyet Organizasyon Firmaları Paket İçerikleri

Mezuniyet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Mezuniyet organizasyon firması paketlerinde süslemeden cateringe pek çok hizmet bulunuyor.

Mezuniyet organizasyon firmaları, paket içerikleri içerisinde geceni renklendirecek pek çok hizmeti sunması ile tercih edilirliğini arttırıyor. Farklı konseptler denemek ve mezuniyet partini unutulmaz bir davete dönüştürmek için mezuniyet organizasyon şirketlerinin profesyonel danışmanlarından yardım alabilirsin. Bu hizmete ek olarak mekan seçiminde kararsız kalıyorsan firmanın anlaşmalı olduğu mekanlardan dilediğini tercih edebilirsin. Mekan seçimini önceden yaptıysan, mekan süslemesi hizmeti ile davetinin şıklığına şıklık katabilirsin.

Mezuniyet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Mezuniyet organizasyon firmaları, gecenizi eğlenceli kılacak pek çok detayı paket içeriklerine dahil olarak sunuyor.

Mezuniyet organizasyon firmalarının verdiği hizmetlerden bir diğeri ise catering servisi olarak öne çıkıyor. Tercih etmiş olduğun mekanın menü seçeneklerinden memnun kalmazsan, firmaların catering hizmetleri ile oldukça özel lezzetleri organizasyonunuza dahil edebilirsin. Mezuniyet yemeği dışında after party organizasyonu planlıyorsan, firmaların ses ve müzik sistemi ile DJ hizmetlerinden de yararlanabilirsin.

Mezuniyet Organizasyonu Firmaları Standart Paket İçeriği;

 • Mekan kiralama
 • Standart mekan süslemesi
 • Organizasyon sorumlusu
 • İkram ve içecek servisi
 • Ses ve sahne hizmetleri
 • Fotoğrafçı

Mezuniyet Organizasyonu Firmaları Her Şey Dahil Paket İçeriği;

 • Mekan kiralama
 • Konsept mekan süslemesi
 • Organizasyon sorumlusu
 • Catering hizmetleri
 • Alkollü – alkolsüz zengin içecek ikramları
 • Servis elemanları
 • Ses, sahne ve DJ hizmeti
 • Fotoğrafçı ve kameraman desteği

Mezuniyet Organizasyonu Firmaları Hangi Mekanlarda Hizmet Veriyor?

Mezuniyet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Konsept mekanlar bünyesinde mezuniyet organizasyon firmaları ile birlikte çalışabilirsin.

Mezuniyet organizasyonu firmaları ile birlikte anlaşmalı çalışan farklı konsept seçeneklerine sahip pek çok farklı mekan bulunuyor. Denize kıyısı olan şehirlerimizde oldukça yaygın olan teknede mezuniyet organizasyonun için firmalardan destek alabilirsin. Mezuniyet organizasyon şirketlerinin otellerin balo salonlarından sosyal tesislere kadar oldukça geniş bir alanda bağlantılı mekanları bulunuyor. Firmaların hizmet verdiği bu birbirinden şık mekanları yakından inceleyelim!

Balo Salonunda Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Mezuniyet kutlamasını şık bir davete dönüştürmek için balo salonlarını tercih edebilirsiniz.

Otellerin balo salonları mezuniyet organizasyonları için sıklıkla tercih edilen mekan seçenekleri arasında yer alıyor. Bu bağlamda mezuniyet organizasyonu firmaları oteller ile birlikte çalışarak oldukça şık bir organizasyonun kapılarını aralıyor. Gecenin başından sonuna kadar sundukları ayrıcalıklı hizmetler sayesinde sana yalnızca gecenin tadını çıkarmak kalıyor. Balo salonu bünyesine özel olarak kurulan bar ve ikram masası ile geceni tatlandırabilir, profesyonel müzisyenler ve DJ hizmeti ile dansın ve eğlencenin tadına doyabilirsin.

Teknede Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Teknede mezuniyet kutlamak isteyenlere özel firmalar birbirinden ayrıcalıklı paketler sunuyor.

Mezuniyet kutlamaları okulun kapanış tarihine yakın zamanlarda düzenleniyor. Bu tarih de Mayıs – Haziran aylarına rastlayınca açık havanın tadını çıkarmak isteyen gençler mekan tercihlerini teknelerden yana kullanıyor. Çoğu mezuniyet organizasyon firmasının anlaşmalı olarak çalıştığı parti tekneleri bulunuyor.

Mezuniyet partine özel olarak hazırlanan teknelerde oldukça otantik ve şık bir kutlama deneyimi yaşayabilirsin. Mavi renklerin hâkim olduğu marin temada hazırlanan süslemeler ve birbirinden lezzetli deniz ürünü ikramları ile geceni renklendirebilirsin.

Sosyal Tesislerde Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Öğretmenevi gibi sosyal tesisler mezuniyet organizasyon firmaları ile anlaşmalı çalışabiliyor.

Özellikle lise ve ortaokul mezuniyetlerinde sıklıkla tercih edilen öğretmenevi gibi sosyal tesisler ile çalışan pek çok mezuniyet organizasyon firması bulunuyor. Sosyal tesisler belediyelere bağlı kuruluşlar oldukları için firmalar, mezuniyet organizasyon fiyatlarında daha uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Mezuniyet organizasyon firmaları ile anlaşmalı olarak çalışan sosyal tesislerde yemekli veya kokteyl düzeninde davetlere imza atabilirsin.

Mezuniyet organizasyon firmalarının sunduğu hizmetler ile davetlerini unutulmaz kılabilirsin. Organizasyon danışmanlığından mekan teminine, catering hizmetlerinden müzik ve sahne ekipmanlarına kadar pek çok ayrıcalıktan mezuniyet paketine dahil olarak yararlanabilirsin. Hayatının en özel günlerinden biri olan mezuniyet kutlamanda kusursuz bir davete imza atmak için profesyonellere güvenebilirsin. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz!

ARA

Mezuniyet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Mezuniyet organizasyonu firmaları fiyatları, uygun paket seçenekleri, mezuniyet partisi özel indirim fırsatları ve çok daha fazlası!