Kalbim Çiçek Organizasyon

2024 Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı

Kalbim Çiçek Organizasyon Hakkında

Kalbim Çiçek Organizasyon Manisa mezuniyet ve balo organizasyonu için hizmet veriyor. Merkezi Şehzadeler ilçesinde bulunan firmanın paket fiyatları 500 TL’den başlıyor.

Olanakları

Firma deneyimli organizasyon ekibi ile en güzel mezuniyet ve balo etkinliklerini düzenliyor. Kalbim Çiçek Organizasyon yeni mezun gençlerin hayatındaki bu önemli anı unutulmaz kılmak için her şeyi düşünüyor.

Manisa içinde bir mezuniyet töreni düzenlemeyi planlıyorsan Kalbim Organizasyon sana yardımcı olabilir. Firma Manisa çevresindeki tüm ilçelerde, istediğiniz noktayı sihirli dokunuşlar ile güzelleştiriyor.

Organizasyon firmasının sunduğu hizmetler arasında masa süsleme, canlı/yapay çiçek süslemeleri ve DJ temini yer alıyor. Mezuniyet partisinin ikramlı olmasını istiyorsan hiç sorun değil. Kalbim Çiçekçilik olarak da bilinen firma, catering hizmeti de veriyor ve lezzetli atıştırmalıklar hazırlıyor.

Özellikle doğa temalı konseptleriyle dikkat çeken Kalbim Çiçek, isteğe göre özel konsept tasarımları da yapıyor. Firma çiçek, balon, şamdan ve supla süslemeleri ile göz kamaştırıcı bir mezuniyet ve balo organizasyonu ortaya çıkartıyor.

Bünyesinde video ve fotoğraf çekimi hizmeti de bulunduran Kalbim Organizasyon, özel fotoğraf çekim alanlarına da dekorasyonda yer veriyor. Burada sevdiklerinle poz verebilir, bu mutlu günü her daim hatırlayabilirsin.

Kalbim Çiçek Organizasyon tarafından sunulan diğer organizasyon olanaklarını öğrenmek için ücretsiz danışmanlık hattını arayabilirsin.

Kalbim Çiçek Organizasyon Fiyatları

Kalbim Çiçekçilik mezuniyet ve balo organizasyonu için iki farklı paket sunuyor. Paketlerin fiyatları içeriğine göre değişiyor.

Başlangıç paketi fiyatı 500 TL’den başlıyor. Paketin içinde masa/sandalye süsleme ve DJ bulunuyor. Paketin fiyatı isteyeceğin diğer hizmetlere göre artabilir.

İkinci paket olan her şey dahil paketin fiyatı ise 1000 TL’den başlıyor. Bu pakette davetiye, catering ve servis elemanı gibi hizmetler veriliyor.

Firma yetkililerinin DüğünYardımcısı.com için belirlediği indirimli fiyatlardan yararlanmak ister misin? ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al’’ formunu doldurarak hemen kampanyalardan haberdar olabilirsin.

Sunulan Diğer Hizmetler Neler?

Sadece mezuniyet değil, diğer tüm kutlamalar ve etkinlikler için de Kalbim Çiçek’i tercih edebilirsin. Kalbim Çiçekçilik Organizasyon Manisa içinde gerçekleşen açılışlar ve kurumsal etkinlikler için de hizmet veriyor.

Kurumsal etkinlikler haricinde doğum günleri, baby shower partileri ve sünnet düğünleri için de firmadan yardım alabilirsin. Ayrıca nişan, kına ve düğün gibi özel günlerde de Kalbim Organizasyon’a güvenebilirsin.

Kalbim Çiçek Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firma, Manisa’daki tüm ilçelere hizmetlerini ulaştırıyor. Firmanın merkezi ise Şehzadeler ilçesinde yer alıyor. Kalbim Organizasyon’u merkez şubesinde ziyaret etmek istersen adresi şu şekilde:

Akıncılar, Erler Cd, No:40 Şehzadeler / Manisa.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde masa süsleme ve dj temini bulunuyor. Paketteki ek özellikleri ücretsiz danışmanlık hattını arayarak öğrenebilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kalbim Çiçek Organizasyon her şey dahil paketinde davetiye ve catering hizmeti yer alıyor. Paketin diğer özellikleri hakkında ''Ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurarak bilgi alabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kalbim Organizasyon fotoğraf çekim alanı da hazırlıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, doğum günü, sünnet düğünü, söz, nişan, kına, düğün, açılışlar ve kurumsal etkinlikler için organizasyon hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 2 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma Manisa^da hizmetlerine devam ediyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Kalbim Çiçek isteğe göre konsept oluşturuyor ve süslemeler yapıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Hila Ötügen
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ