AtsVipCar

2024 Gelin Arabası Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
600 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Araç kiralama
Gelin arabası süsleme
Limuzin içi ikram
Limuzin kiralama
Lüks gelin arabası kiralama
Özel şöför
Şehir dışına araba kiralama
Şöförlü gelin arabası kiralama
VIP transfer hizmeti

AtsVipCar Hakkında

ATSVipCar, İstanbul gelin arabası firmaları arasından profesyonelliği ile sıyrılmayı başarabilmiş bir firma diyebiliriz. Beykoz ilçesinde bulunan firma, İstanbul’un dört bir yanına hizmet sunuyor. Renkli ve modern filosu ile her çiftin zevkine hitap edebilecek olan ATS, farklı paket seçenekleri sunuyor. Başlangıç paketi fiyatı 600 TL’den başlıyor.

ATSVipCar Özellikleri

Araçların bakım rutinlerini asla aksatmayan firma, güvenli bir yolculuk yapman için gerekli olan tüm önlemleri alıyor. Düğün günün için tercih ettiğin araba son kez kontrolden geçirildikten sonra sana teslim ediliyor. Araçların her birinin içinin tertemiz olmasına da ayrı bir özen gösteriyor. İşini eksiksiz yapan firma profesyonel çalışma prensibinden bir an olsun vazgeçmiyor.

Düğünden önce AtsVipCar ile iletişime geçerek randevu alabilirsin. Böylece firmayı yerinde ziyaret ederek sana uygun olan aracı bulabilirsin. Araçları istersen şoförlü istersen de şoförsüz bir şekilde kiralayabilirsin. Firma İstanbul’un dört bir yanına hizmet verdiği gibi şehir dışına da hizmet verebiliyor.

Sunulan Olanaklar

Eğer şoförlü araç kiralayacaksan firmaya güzergahı iletmen ve istediğin saat aralıklarını belirtmen yeterli olacaktır. Fiyatlandırma da tamamen senin bu tercihlerin doğrultusunda kesinleşiyor. ATSVipCar, sana kusursuz bir araç kiralama deneyimi yaşatıyor.

Araç süslemesi için istersen belirli bir konseptin uygulanmasını isteyebilirsin. İstersen de firmanın portfolyosundan yararlanabilirsin. Klasik araçlar yerine limuzin gibi lüks araçlar da kiralayabilirsin. Ayrıca unutmadan ekleyelim, araç içi ikramlar da firmanın sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alıyor.

ATSVipCar Gelin Arabası Fiyatları

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz hizmetler ve diğer tüm hizmetler amaçlarına göre belirli paketler altında toplanıyor. Temel hizmetleri barındıran başlangıç paketi için belirlenen fiyat ise 600 TL. Daha detaylı ve ayrıcalıklı bir hizmet görmek istersen de sana her şey dahil paketi önerebiliriz. Bu paketin fiyatı ise 1.000 TL’den başlıyor.

Belirtmiş olduğumuz fiyatların başlangıç fiyatları olduğunun altını çizelim. En güncel fiyatlar için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurabilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

ATS gelin arabası firması ile görüşme sağlamak istiyorsan danışmanlık servisimizi arayarak firmadan randevu talep edebilirsin. Eğer firmayı yerinde ziyaret etmek istersen, İstanbul Beykoz semtindeki ofislerine gidebilirsin. Ofisin açık adresi şu şekilde;

Çavuşbaşı, Sakarya Cd. No: 39, 34830 Beykoz / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Ercan Yüzak
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ