Kardeşler Kır Düğün Salonu

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
80 TL
Kokteyl
80 TL
80 TL
Pasta - Meşrubat
20.000 TL
20.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
2.000
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
2.000
max

Kardeşler Kır Düğün Salonu Hakkında

İzmir Gaziemir ilçesinin Sarnıç mevkiinde bulunan Kardeşler Kır Düğün Salonu, yemyeşil kır bahçesinde düzenlenecek kır düğünü organizasyonlarına kapılarını açıyor. İster yemekli ister kokteyl ikramlı istersen de yemeksiz düğün davetlerini burada düzenleyebilirsin. Uygun fiyatları ile çiftlerin tercih sebebi olan kır düğünü mekanı kişi başı 60 TL’den başlayan fiyatlar ile hizmet veriyor.

Mekan Kapasitesi ve Tasarımı

Kardeşler Düğün, organizasyonlar için hazırlanacak olan kır bahçesi yemyeşil bir çim zemine sahip. Dört bir yanını çevreleyen koca ağaçlar sayesinde de kendini tamamen doğa ile bir bütün hissedebilirsin. Düğünde eğlencenin rahatça yaşanabilmesi için dans etmeye uygun geniş bir dans pisti bahçenin tam ortasına konumlanmış. Gelin yolu ve gelin tagı da yine kır bahçesinde bulunan özellikler arasında yer alıyor.

Kır bahçesinde 2.000 kişiye kadar davetli ağırlayabilirsin. Kalabalık kır düğünü organizasyonları için adeta biçilmiş bir kaftan olan Kardeşler Kır Düğün Salonu, senin ve misafirlerinin de beğenilerini topluyor. Unutmadan ekleyelim, kır düğünü mekanında 1.000 araç kapasiteli otopark da bulunuyor.

Kardeşler Kır Düğün Salonu Olanakları

Düğün telaşının ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu düğün sürecini en kolay şekilde atlatabilmen için mekan bünyesindeki organizasyon yetkilileri her adımda senin yanında oluyor. Süslemelerden sunulacak menülere kadar her ayrıntı profesyonel ellerden çıkacağı için harika bir düğün yaşanıyor.

Sahne, ses ve ışık sistemleri ise son teknoloji ekipmanlar ile donatılıyor. Böylece sahne alacak olan müzik grubu hiçbir aksaklık olmadan harika bir performans sergileyebilir. Düğün öncesinde çektirmiş olduğun fotoğrafları ve videoları konukların ile paylaşmak istersen Kardeş Düğün mekanının barkovizyon sistemi de mevcut.

Kır Düğünü Fiyatları

Kardeşler Düğün salonunda düğünü organizasyonunu üç farklı şekilde gerçekleştirebilirsin. Eğer misafirlerine kokteyl menü sunacaksan hafta içi ve hafta sonu 60 TL’den başlayan fiyatlar karşına çıkıyor. Yemekli kır düğünü fiyatları da kokteyl ikramlı düğün fiyatları ile aynı aralıklarda seyrediyor. Eğer ikramlı bir davet tercih etmiyorsan da hafta içi kişi başı 9.000 TL’den başlayan fiyatlardan yararlanabilirsin.

Kardeşler Kır Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Gaziemir ilçesinde hizmet veren kır bahçesine İZBAN kullanarak ulaşabilirsin. Otobüs ile yolculuk etmek istersen de 705 numaralı otobüsü tercih edebilirsin. Kır düğünü mekanının açık adresini aşağıda bulabilirsin.

Fatih Mahallesi, 1203/1 Sokak, No:1, Sarnıç, Gaziemir / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ