İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Lüks düğün mekanları, düğün organizasyonunu unutulmaz kılmak isteyen çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabileceğin bu birbirinden lüks düğün salonlarında kaliteli hizmet garantisi ile muhteşem bir gece seni bekliyor. Boğaz manzaralı bir yalıda veya beş yıldızlı otel bünyelerinde lüks düğün organizasyonunu gerçekleştirebilirsin. Peki lüks düğün mekanları fiyatları ne kadardan başlıyor? Luxury wedding organizasyonu hizmet paketleri içerisinde neler bulunuyor? Lüks düğün organizasyonunu hangi mekanlarda gerçekleştirebilirsiniz? Dilersen hep birlikle inceleyelim!

Lüks Düğün Mekanları Fiyatları

Lüks Düğün Mekanları Luxury Wedding Fiyatları

Lüks düğün mekanlarında ayrıcalıklı hizmetler seni bekliyor!

Lüks düğün mekanları, düğün organizasyonunu her detayında unutulmaz kılmaz isteyen çiftler tarafından oldukça rağbet görüyor. Lüks düğün mekanları bünyesinde süslemesinden yemek servislerine kadar her ayrıntıda ayrıcalıklı hizmetler sunuluyor. Lüks düğün organizasyonu hizmeti veren salonlar ve mekanlar, çiftlere özel olarak düğün paketi hizmetleri de sağlıyor. Bu şık mekanların bünyesinde tamamen organizasyonuna özel olarak hazırlanmış hizmetlerden yararlanabilirsin. Luxury wedding düğün paketleri içerisinde;

  • Mekan kiralama
  • Kişiye özel menü seçenekleri
  • Zengin alkollü – alkolsüz içecek ve kokteyl barları
  • Orkestra, sahne ve ışık hizmetleri
  • Organizasyon planlama hizmeti
  • Konsept mekan süslemesi

Gibi hizmetler yer alıyor.

Lüks Düğün Mekanları Luxury Wedding Fiyatları

Luxury düğün mekanlarında fiyatlar alınan hizmetlerin içeriklerine göre değişkenlik gösterebiliyor.

Yemekli bir davet planlıyorsan, her misafirinin damak zevkine göre hazırlanan ve şık sunumları ile dikkat çeken menü seçeneklerini değerlendirebilirsin. Mekan süslemesi konusunda lüks düğün salonları bünyesinde hizmet veren profesyonel organizasyon sorumluları ile çalışarak hayallerindeki gibi bir düğün mekanında dünya evine girebilirsin. Lüks düğün salonları düğün paketleri içerisinde genellikle her şey dahil hizmetler sunuluyor. Peki lüks düğün salonları fiyatları ne kadardan başlıyor?

Lüks Düğün Mekanları Kişi Başı Başlangıç Fiyatları

İl Hafta İçi Hafta Sonu
İstanbul 300 TL 400 TL
Ankara 280 TL 350 TL
İzmir 250 TL 300 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İzmir Lüks Düğün Salonları Fiyatları

Lüks Düğün Mekanları Luxury Wedding Fiyatları

İzmir lüks düğün mekanları, bu güzel şehrin en hareketli ve kolay ulaşılabilir noktalarında hizmet vermeleri ile öne çıkıyor. İzmir Körfezi’nin eşsiz manzarasında lüks bir düğün organizasyonu bu şık mekanlarda seni bekliyor. Özellikle İzmir’de denize sıfır olarak konumlanmış lüks düğün mekanları, İzmirli çiftlerin beğenisini topluyor. Denize sıfır mekanlara ek olarak beş yıldızlı otellerin balo salonlarında da lüks bir düğün organizasyonu düzenleyebilirsin. İzmir lüks düğün mekanları, farklı ihtiyaçlarına yönelik hazırladığı ayrıcalıklı düğün paketleri ile de adından övgüyle söz ettiriyor.

Yemekli organizasyonların için dünya mutfağından tatları benzersiz sunumlarla birleştiren alanında uzman şefler, İzmir lüks düğün salonları bünyesinde seni bekliyor. Yalnızca otel ve deniz manzaralı mekanlarda değil, İzmir Karşıyaka ve Bornova bölgelerinde bulunan tarihi yalılarda da lüks düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsin. Luxury düğün mekanları hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin. Peki İzmir’de lüks düğün organizasyonu fiyatları kişi başı ne kadardan başlıyor?

İzmir Lüks Düğün Mekanları Fiyatları

Mekan Hafta İçi Hafta Sonu
Otel 180 TL 250 TL
Deniz Kenarı 200 TL 300 TL
Yalı 220 TL 350 TL
Tekne 250 TL 320 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İstanbul Lüks Düğün Salonları Fiyatları

Lüks Düğün Mekanları Luxury Wedding Fiyatları

Lüks düğün mekanları söz konusu olduğunda İstanbul, diğer şehirlerimize göre çiftlere çok daha fazla alternatif sunuyor. Tarihi yalılardan kasırlara, boğaz manzaralı lüks otellerden özel teknelere kadar oldukça geniş bir yelpazede lüks düğün organizasyonunu gerçekleştirebilirsin. Özellikle tarihi yalı ve saraylarda adeta kraliyet düğünü tadında organizasyonlara imza atabilirsin. Sarıyer ve Beykoz gibi bölgelerde konumlanan yalı ve kasırlarda muhteşem bir davet düzenleyebilirsin.

İstanbul lüks düğün salonlarının birbirinden ayrıcalıklı paketlerinden kendine en uygun olanı tercih edebilirsin. Boğazın eşsiz manzarasında unutulmaz bir düğün organizasyonu için tercihini lüks tekne ve yatlardan yana kullanabilirsin. İstanbul'da lüks düğünlerin vazgeçilmez adresleri arasında yer alan beş yıldızlı otellerde yemekli ve kokteyl düzeninde organizasyon düzenleyebilirsin. İstanbul lüks düğün mekanları kişi başı paket başlangıç fiyatları ise şöyle:

İstanbul Lüks Düğün Mekanları Fiyatları

Mekan Hafta İçi Hafta Sonu
Otel 250 TL 350 TL
Deniz Kenarı 300 TL 400 TL
Yalı - Kasır 350 TL 450 TL
Tekne 200 TL 300 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Lüks Düğün Salonları Fiyatları

Lüks Düğün Mekanları Luxury Wedding Fiyatları

Ankara’nın lüks düğün otelleri, yemekli konseptlerde ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

Ankara lüks düğün salonları açısından oldukça zengin bir ilimiz olarak öne çıkıyor. Ankara’da lüks düğün organizasyonu düzenlemek isteyen çiftler, merkezi bölgeler üzerine konumlanmış lüks düğün salonları ve otel seçeneklerini tercih edebiliyor. Ankara Çankaya ve Yenimahalle bölgesi üzerinde dünyaca ünlü otel zincirlerinin şubeleri ve balo salonları bulunuyor. Ankara’nın muhteşem manzarasını panoramik olarak seyir imkanı sunan lüks düğün otellerinin teraslarını da tercih edebilirsin.

Ankara’nın en çok tercih edilen organizasyon türlerinden olan yemekli düğünlerde, lüks düğün salonlarının yetenekli aşçı ve şeflerine güvenebilirsin. Elit paketler içerisinde sunulan seçkin menülere ek olarak lüks düğün organizasyonunda kendi menü alternatifini de yarabilirsin. Ankara lüks düğün salonları kişi başı paket başlangıç fiyatları ise şöyle:

Ankara Lüks Düğün Mekanları Fiyatları

Mekan Hafta İçi Hafta Sonu
Otel 200 TL 350 TL
Balo Salonu 280 TL 320 TL
Yalı - Kasır 300 TL 400 TL

*Ortalama fiyatlardır, hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Lüks Düğün Organizasyonu Paketleri

Lüks Düğün Mekanları Luxury Wedding Fiyatları

Lüks düğün paketlerinde her detay sizlere özel şekilleniyor.

Lüks düğün salonları, organizasyon paketleri ile çiftlere oldukça ayrıcalıklı ve gösterişli bir düğün imkanı sağlıyor. Şık mimarisiyle dikkat çeken lüks düğün mekanlarında organizasyonunun türüne göre farklı dekorasyon ve mekan giydirme alternatifleri bulunuyor. Tüm luxury wedding mekanlarında organizasyon sorumlusu hizmeti sunuluyor.

Alanında uzman, profesyonel organizasyon danışmaları ile hayallerindeki mekânı hazırlayabiliyorsun. Lüks düğün salonlarının düğün paketleri içerisinde canlı müzik seçeneği, yemek-kokteyl servisi ve after party gibi hizmetler de sunuluyor. Standartların üzerinde hizmet alabileceğin bu şık mekanlarda yıllarca konuşulacak bir organizasyon seni bekliyor. Dilersen lüks düğün mekanlarının organizasyon paketlerini biraz daha ayrıntılı inceleyelim.

Lüks Düğün Mekanları Yemekli ve Kokteyl Menü Fiyatları

İl Yemekli

Hafta İçi

Yemekli

Hafta Sonu

Kokteyl

Hafta İçi

Kokteyl

Hafta Sonu

İstanbul 400 TL 500 TL 300 TL 350 TL
Ankara 350 TL 450 TL 250 TL 300 TL
İzmir 380 TL 480 TL 275 TL 300 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Yemekli Lüks Düğün Organizasyonu

Lüks Düğün Mekanları Luxury Wedding Fiyatları

Yemekli lüks düğün organizasyonu, luxury davet planlayan çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Lüks düğün mekanları, dünya mutfağından eşsiz lezzetleri çiftlerin beğenisine sunuyor. Alanında uzman şefler tarafından özenle hazırlanan menüleri davetinden önce tatma, dilersen de içeriklerinde değişiklik yapma şansına sahip olabiliyorsun.

Davetine özel olarak hazırlanan et menülerine ek olarak farklı damak zevklerinden misafirlerine de hitap edebileceğin lezzetleri değerlendirebilirsin. Vejetaryen, vegan, çocuklara özel, diyabet ve kosher menü seçeneklerini de lüks düğün yemeğine ekletebilirsin.

Kokteyl Lüks Düğün Organizasyonu

Lüks Düğün Mekanları Luxury Wedding Fiyatları

Kokteyl düzeninde organizasyonlarınızı da lüks düğün mekanlarında organize edebilirsiniz.

Kokteyl düzeninde lüks düğün organizasyonları da düzenleyebilirsin! Özellikle organizasyonunu nikah ve ardında after party ile sürdürmek isteyen çiftler tercihini kokteylli organizasyonlardan yana kullanıyor. Mini atıştırmalıklar ve seçkin içecek ikramları ile hazırlanan kokteyl menülerinde oldukça fazla alternatif bulabilirsin.

Kokteyl düğün organizasyonunda standart paketleri tercih edebileceğin gibi talep ettiğin malzemelerle özel kokteyl menüsü oluşturabilirsin. Yine talebine göre alkollü ya da alkolsüz içecek seçeneklerini de değerlendirebilirsin.

After Party Hizmeti

Lüks Düğün Mekanları Luxury Wedding Fiyatları

After party organizasyonu son yıllarda oldukça rağbet görüyor.

Lüks düğün organizasyonlarının tercih edilirliğini arttıran bir diğer hizmeti de after party olarak öne çıkıyor. Organizasyon sonrasında eğlenceyi gecenin ilerleyen saatlerine dek sürdürmek isteyen çiftler ve misafirler için lüks düğün mekanları after party alanı ve organizasyonu sunuyor.

Düğün mekânı kadar lüks ve ayrıcalıklı olan after party mekanlarında sabahın ilk ışıklarına dek dansın ve eğlencenin tadını çıkarabilirsin. After party organizasyonunu açık ve kapalı alanlarda değerlendirebileceğin gibi, özel parti teknesi hizmeti sağlayan mekanları da tercih edebilirsin. Gece boyu süren kokteyl ikramları ve canlı DJ hizmeti eşliğinde unutulmaz bir geceye imza atabilirsin.

Lüks Düğün Mekanları Nelerdir?

Lüks Düğün Mekanları Luxury Wedding Fiyatları

Lüks düğün mekanları çiftlere birbirinden şık ve ayrıcalıklı mekan imkanları sağlıyor. Otellerin balo salonlarından boğaz manzaralı yalılara kadar geniş bir yelpazede mekan seçeneği seni bekliyor. Lüks düğün mekanlarında gerçekleştirdiğin davetlerinde organizasyonuna dair tüm ayrıntıları en lüks şekilde temin edebiliyorsun.

Her şey dahil düğün paketleri içerisinde sunulan hizmetlerde ulaşımdan davetiyeye, düğün planlama hizmetinden dekorasyona kadar pek çok imkan sunuluyor. Peki lüks düğün mekanları çiftlere hangi alan alternatiflerini sunuyor? Gelin hep birlikte inceleyelim!

Boğazda Lüks Düğün Mekanları

Lüks Düğün Mekanları Luxury Wedding Fiyatları

Lüks düğün organizasyonu planlayan İstanbullu çiftlerin özellikle tercih ettiği ilk bölgelerden biri de elbette İstanbul Boğazı oluyor. Boğaz’ın seyre doyulmaz manzarası ile dünya evine girmek isteyen çiftler, soluğu şehrin her iki yakasında da denize nazır lüks düğün mekanlarında alıyor. Yalı bahçeleri üzerine kurulmuş lüks düğün mekanları özellikle tercih sebebi oluyor.

Özenli hazırlanmış peyzaj mimarisi ve boğaz ışıklarının eşlik ettiği düğün organizasyonunda pek çok ayrıcalık seni bekliyor. Boğazda lüks düğün mekanları fiyatları 300 TL'den başlayarak seçilen menülere ve davet gününe göre 750 TL'ye kadar değişkenlik gösterebiliyor.

Otelde Lüks Düğün

Lüks Düğün Mekanları Luxury Wedding Fiyatları

Lüks düğün mekanları arasında en çok tercih edilen alternatiflerden biri de oteller olarak öne çıkıyor. Hemen hemen her şehrimizde lüks düğün alternatifi sunan beş yıldızlı oteller bulunuyor. Otellerin balo salonu, havuz başı ve teras gibi bölümlerinde luxury düğün organizasyonunu hayata geçirebilirsin.

Tercihin özellikle dünyaca ünlü otellerden yana kullanarak unutulmaz bir davet gerçekleştirebilirsin. Yemekli ve kokteyl organizasyonlarında da beş yıldızlı hizmet veren birbirinden şık otellerden tüm davetlilerinin memnun ayrılacağından emin olabilirsin. Ayrıca otellerin lüks düğün paketleri içerisinde yer alan balayı süiti ve konaklama imkanlarını da değerlendirebilirsin.

Yalıda Lüks Düğün

Lüks Düğün Mekanları Luxury Wedding Fiyatları

Yalı, kasır ve saraylarda düğün organizasyonu; lüks düğün ve davet planlayan çiftlerden oldukça rağbet görüyor. Genelde Osmanlı döneminde inşa edilip, tarihi değerlerini kaybetmeden günümüz kullanımına uygun olarak restore edilen bu şık mekanlarda muhteşem bir gece seni bekliyor. Lüks düğün organizasyonuna tarihi bir atmosferin de eşlik edeceği yalılar, diğer lüks düğün salonlarına göre biraz daha yüksek fiyattan hizmet verebiliyor.

Boğazda yalıda düğün planlayan çiftler ise oldukça şanslı! Çünkü pek çok yalı, özel davet ve organizasyonların için hizmet verebiliyor. Çiftlerden fazlasıyla rağbet gören yalılarda lüks düğün organizasyonu planlamadan en az üç ay önce mekan yetkilileri ile iletişime geçmen gerekiyor.

Teknede Lüks Düğün

Lüks Düğün Mekanları Luxury Wedding Fiyatları

Teknede lüks düğün organizasyonu, özellikle denize kıyısı olan şehirlerimizde fazlasıyla rağbet görüyor. Düğün organizasyonuna özel olarak hazırlanmış tekne ve yatlarda, yıldızların ve dalgaların şahitliği eşliğinde eşsiz bir organizasyon seni bekliyor. Lüks yatlarda her şey dahil organizasyonlarına yemek ve kokteyl seçenekleri ile after party hizmetini de ekleyebilirsin. Tamamen davetine özel olarak hazırlanan yat ve teknelerde organizasyon sorumlusu hizmetinden de yararlanabilirsin.

Lüks Düğün Mekanları Luxury Wedding Fiyatları

Lüks düğün paketleri ve hizmet içeriklerini DüğünYardımcı.com’da bulabilirsin!

Lüks düğün mekanları, birbirinden ayrıcalıklı paketleri ve farklı alan seçenekleri ile düğün organizasyonunu unutulmaz kılmak isteyen çiftleri bekliyor. Şehrinin en iyi lüks düğün mekanları ise DüğünYardımcısı.com’a özel paket seçenekleri sunuyor!

Lüks düğün salonları ve hizmet içerikleri hakkında ayrıntılı bilgiyi mekan mekan dolaşmana gerek kalmadan DüğünYardımcısı.com sayfalarında bulabilirsin. Mekanlar hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsin. Düğün ve davetlerin için ihtiyaç duyabileceğin organizasyon firmaları ile iletişime geçebilir, Düğün Hazırlıkları Rehberi’mizden büyük günün için ilham alabilirsin. Şimdiden tüm çiftlerimize mutluluklar dileriz!

ARA

Lüks Düğün (Luxury Wedding) Mekanları

Şehrindeki en lüks düğün mekanları, luxury wedding organizasyonu, yalıda düğün fiyatları ve çok daha fazlası burada!