İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Sünnet düğünü organizasyonu, canından çok değer verdiğin çocuğuna yaşatacağın önemli anlardan birisi. Hal böyle olunca da sünnet düğünü mekanları araştırması yapmak ve en iyisini seçmek kutsal bir görev haline geliyor. DüğünYardımcısı.com olarak şehrindeki en iyi sünnet düğünü mekanları, en uygun fiyatları ile aşağıdaki yazıda seni bekliyor.

DüğünYardımcısı.com editörleri olarak ziyaretçilerimizin merak ettiği sünnet düğünü organizasyonu ile ilgili tüm bilgileri aşağıdaki içeriğimize yansıttık. Ankara, İzmir ve İstanbul konumlu sünnet düğünü mekanları fiyatları analizi de yaptığımız metnimizde yemekli sünnet fiyatları için de tablolar hazırladık.

İçeriğimize taşıdığımız örnek sünnet düğünü mekanları, fotoğrafları veya açıklamalara tıklaman durumunda DüğünYardımcısı.com’a özel fiyatları sana sunmaya hazırlar. Keyifli okumalar!

Sünnet Düğünü Mekanları Fiyatları

Sünnet düğünü fiyatları, şehirden şehre ve ilçeden ilçeye farklılıklar gösteriyor. İstanbul, Ankara ve İzmir özelindeki sünnet fiyatları değişimleri için sayfayı aşağıya kaydırabilirsin.

Ankara, İzmir ve İstanbul sünnet düğünü mekanları fiyatları birbirleri ile karşılaştırıldığında aşağıdaki tabloyu elde ettik;

İl Hafta İçi Hafta Sonu
İstanbul 40 TL 70 TL
Ankara 30 TL 50 TL
İzmir 35 TL 60 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

İstanbul Sünnet Düğünü Mekanları Fiyatları

Koru Park Sünnet Düğünü Fiyatları Sarıyer İstanbul

İstanbul sünnet düğünü mekanları; Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası özelinde birbirlerinden ayrılıyor. Her iki yakada da farklı sünnet düğünü konseptleri sunan yerler, fiyatları açısından da farklılık taşıyorlar.

Sünnet düğünü fiyatları Avrupa Yakası özelinde daha yüksek seyrederken, Anadolu Yakası sünnet düğünü mekanları daha makul fiyatları barındırıyor. “İstanbul’da sünnet düğünü fiyatları ne kadar?” sorusunu soranlar için Anadolu ve Avrupa Yakası ortalama sünnet düğünü fiyatları aşağıdaki çizelgeye aktarılmıştır;

Bölge Hafta İçi Hafta Sonu
Anadolu Yakası 35 TL 60 TL
Avrupa Yakası 45 TL 70 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Anadolu Yakası Sünnet Düğünü Fiyatları

Boğaz manzaralı sünnet düğünü mekanları ile ön plana çıkan Anadolu Yakası, Üsküdar ve Çamlıca lokasyonları ile bir hayli tercih ediliyor. Ataşehir, Kartal ve Beykoz ilçeleri ise bütçe dostu sünnet mekanları ile misafirleri karşılıyor. Anadolu Yakası özelindeki lüks sünnet düğünü yerleri ise Suadiye ve Bostancı yerleşkeleri sınırları içerisinde yer alıyor.

İstanbul, Anadolu Yakası sünnet düğünü mekanları fiyatları için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsin;

İlçe Hafta İçi Hafta Sonu
Maltepe 45 TL 50 TL
Beykoz 25 TL 30 TL
Polonezköy 25 TL 30 TL
Ümraniye 45 TL 50 TL
Üsküdar 45 TL 50 TL
Şile 45 TL 50 TL
Kartal 45 TL 50 TL
Tuzla 25 TL 30 TL
Pendik 45 TL 50 TL
Kadıköy 75 TL 80 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Avrupa Yakası Sünnet Düğünü Fiyatları

Secret Garden Sarıyer Sünnet Düğünü Fiyatları Sarıyer İstanbul

Sarıyer bölgesindeki alternatifleri ile deniz kenarında sünnet düğünü organizasyonu sunan Avrupa Yakası; uygun fiyatları ile de bilinen ilçeler barındırıyor. Bağcılar, Beylikdüzü ve Avcılar ilçeleri en uygun sünnet düğünü fiyatları sunması ile bu kapsama giriyor. Beşiktaş ve Karaköy bölgeleri orta sıklet olarak tabir edebileceğimiz fiyatları bulundururken Ortaköy, Bebek ve Arnavutköy yüksek fiyatları ile öne çıkıyor.

İstanbul, Avrupa Yakası sünnet düğünü mekanları fiyatları için aşağıdaki çizelgeye göz atabilirsin;

İlçe Hafta İçi Hafta Sonu
Avcılar 45 TL 50 TL
Bakırköy 25 TL 30 TL
Sarıyer 25 TL 30 TL
Bayrampaşa 25 TL 30 TL
Esenler 25 TL 30 TL
Şişli 75 TL 80 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ankara Sünnet Düğünü Mekanları Fiyatları

Ferhunde Hanım Konağı Sünnet Düğünü Fiyatları Altındağ Ankara

Gölbaşı ilçesindeki seçenekleri ile öne çıkan Ankara sünnet düğünü mekanları, her bütçeye uygun alternatifleri ile de biliniyor. Batıkent, Eryaman, Etimesgut ve Keçiören ile en uygun fiyatları sunan Başkent, Yenimahalle ve Sincan ilçeleri ile de ortalama fiyatları barındırıyor. Ankara’da lüks bir sünnet düğünü düşünen DüğünYardımcısı.com okuyucuları ise soluğu Çayyolu, Çukurambar ve Bilkent üçgeninde alıyor.

“Peki, Ankara sünnet düğünü mekanları fiyatları ne kadar?” sorusunun cevabı için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsin;

İlçe Hafta İçi Hafta Sonu
Gölbaşı 25 TL 30 TL
Çankaya 25 TL 30 TL
Yenimahalle 30 TL 20 TL
Sincan 30 TL 20 TL
Etimesgut 30 TL 20 TL
Altındağ 45 TL 50 TL
Mamak 30 TL 20 TL
Keçiören 30 TL 20 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

İzmir Sünnet Düğünü Mekanları Fiyatları

Masal Park Sünnet Düğünü Fiyatları Buca İzmir

İzmir sünnet düğünü mekanları fiyatları, ilçeler arasında çok büyük farklılıklar gösteriyor. DüğünYardımcısı.com organizasyon uzmanlarına göre bunun sebebi ise; lokasyon. Kemalpaşa, İzmir’deki en uygun sünnet fiyatları konusunda kendini gösterirken; Buca, Kaynaklar, Balçova ve İnciraltı sünnet mekanları ortalama bir fiyat sunuyor. Narlıdere ve Güzelbahçe yerleşkeleri ise ortalamanın biraz üstündeki fiyatları ile İzmirli aileler tarafından genişlikleri sebebi ile tercih ediliyor.

Lüks bir sünnet düğünü isteyen İzmirliler ise Çeşme başta olmak üzere; Bayraklı ve Urla ilçelerine büyük bir rağbet gösteriyor. Peki, İzmir’de sünnet fiyatları ne kadardan başlıyor? Aşağıdaki tabloyu senin için İzmir sünnet düğünü mekanları fiyatları özelinde oluşturduk;

İlçe Hafta İçi Hafta Sonu
Buca 25 TL 30 TL
Balçova 25 TL 30 TL
Bornova 25 TL 30 TL
Narlıdere 25 TL 30 TL
Urla 25 TL 30 TL
Çeşme 45 TL 50 TL
Güzelbahçe 25 TL 30 TL
Kemalpaşa 25 TL 30 TL
Gaziemir 25 TL 30 TL
Bayraklı 25 TL 30 TL
Karşıyaka 45 TL 50 TL
Konak 25 TL 30 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

-

Sünnet Düğünü Mekanları Fiyatları ve Fiyatları Etkileyen Faktörler

İzmir, Ankara ve İstanbul sünnet düğünü mekanları fiyatları özelinde gerçekleştirdiğimiz araştırmada birçok çıkarım da elde ettik. “Sünnet düğünü fiyatları hangi faktörlere göre değişiyor?” sorusu ise DüğünYardımcısı.com kullanıcıları tarafından en çok sorulanlardan bir tanesi idi. Belirli faktörlere göre değişen sünnet fiyatları ve bu değişkenleri aşağıdaki içeriğimizde tane tane ele aldık.

Menü Seçimi

Menü seçimleri, sünnet düğünü fiyatları üzerindeki etkisi ile liderlik koltuğunda oturuyor. Yemekli bir sünnet düğünü diğer sünnet konseptleri ile karşılaştırıldığında daha maliyetli olarak karşımıza çıkıyor. Kokteylli ve pasta - meşrubat ikramlı sünnet organizasyonu ise bütçe dostu fiyatları bünyesinde barındırıyor.

Yemekli bir sünnet düğünü menüleri açısından; başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve meyve ikramı içeriyor. Bazı sünnet düğünü mekanları ise kendi hazırladığı özel spesiyaller ile bu geceyi taçlandırabiliyor. Kokteyl düzeni ile gerçekleştirilen sünnet düğünü ise çeşitli aperatifler veya atıştırmalıklardan oluşan bir katalog sunuyor.

Yemekli sünnet düğünü; menü tadımı ve menü değişimi olanakları içermesi ile de biliniyor. Ayrıca bazı sünnet düğünü mekanları, dışarıdan catering şirketi ile anlaşmana da imkan sağlıyor. Peki! İzmir, İstanbul ve Ankara’da yemekli sünnet düğünü fiyatları ne kadar? Hemen tablomuzu inceleyelim;

İl Yemekli Kokteyl Pasta-Meşrubat
İstanbul 75 TL 35 TL 15 TL
Ankara 60 TL 25 TL 10 TL
İzmir 70 TL 30 TL 15 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

İstanbul Yemekli Sünnet Düğünü Fiyatları

Qubbe Gayrettepe Sünnet Düğünü Fiyatları Beşiktaş İstanbul

İstanbul yemekli sünnet düğünü özelinde aileler en çok otelde sünnet düğünü ve restaurantta sünnet düğünü konseptlerini tercih ediyor. Otelde sünnet düğünü konsepti; geniş menü yelpazesi ve organizasyon öncesi olanakları ile dikkat çekerken en maliyetli kısmı da oluşturuyor. Restaurantlar ise küçük bir yemekli sünnet düğünü organizasyonu düşünen aileler tarafından çokça rağbet görüyor.

İstanbul yemekli veya kokteylli sünnet düğünü fiyatları için aşağıdaki Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ortalamaları, çizelgede seni bekliyor;

Bölge Hafta İçi Hafta Sonu
Anadolu Yakası 50 TL 80 TL
Avrupa Yakası 60 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Anadolu Yakası Yemekli Sünnet Düğünü Fiyatları

Anadolu Yakası yemekli sünnet düğünü hizmeti veren mekanlar genellikle kıyı şeridine yakınlığı ile biliniyor. Hem manzara keyfi hem de bir ziyafet sunan sünnet mekanları, geniş menü yelpazesi ve özel durum menüleri ile de farklılaşıyor.

Anadolu Yakası yemekli veya kokteylli sünnet düğünü fiyatları için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsin;

İlçe Yemekli Kokteyl Pasta-Meşrubat
Maltepe 50 TL 30 TL 15 TL
Beykoz 30 TL 20 TL 10 TL
Polonezköy 30 TL 20 TL 10 TL
Ümraniye 50 TL 30 TL 15 TL
Üsküdar 50 TL 30 TL 15 TL
Şile 50 TL 30 TL 15 TL
Kartal 50 TL 30 TL 15 TL
Tuzla 30 TL 20 TL 10 TL
Pendik 50 TL 30 TL 15 TL
Kadıköy 80 TL 50 TL 20 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Avrupa Yakası Yemekli Sünnet Düğünü Fiyatları

Otelde sünnet düğünü konsepti ile ilgi odağı olan Avrupa; Arnavutköy ve Beşiktaş sünnet düğünü mekanları ile bambaşka bir organizasyon sunuyor. Geniş menü yelpazesi haricinde kokteylli sünnet için de kalın bir katalog hazırlayabilen mekanlar, kapasiteleri ile de minimal etkinliklere kapılarını açabiliyor.

Avrupa Yakası yemekli veya kokteylli sünnet düğünü fiyatları için sayfayı aşağıya kaydırabilirsin;

İlçe Yemekli Kokteyl Pasta-Meşrubat
Avcılar 50 TL 30 TL 15 TL
Bakırköy 30 TL 20 TL 10 TL
Sarıyer 30 TL 20 TL 10 TL
Bayrampaşa 30 TL 20 TL 10 TL
Esenler 30 TL 20 TL 10 TL
Şişli 80 TL 50 TL 20 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

İzmir Yemekli Sünnet Düğünü Fiyatları

Aura Wedding Sünnet Düğünü Fiyatları Balçova İzmir

Denize nazır restaurantları ile yemekli sünnet için birçok alternatif bulunduran İzmir; Akdeniz ve Türk Mutfağı spesiyalleri ile misafirleri mest ediyor. İzmir sünnet düğünü mekanları, kokteylli organizasyonlar özelindeki zeytinyağlı aperatifler ve atıştırmalıkları ile de dikkat çekiyor. Yemekli sünnet düğünü için zengin bir katalog barındıran Ege’nin İncisi; deniz mahsulleri ile de fark yaratıyor.

İzmir yemekli veya kokteylli sünnet düğünü fiyatları için aşağıdaki tabloya göz gezdirebilirsin;

İlçe Yemekli Kokteyl Pasta-Meşrubat
Buca 30 TL 20 TL 10 TL
Balçova 30 TL 20 TL 10 TL
Bornova 30 TL 20 TL 10 TL
Narlıdere 30 TL 20 TL 10 TL
Urla 30 TL 20 TL 10 TL
Çeşme 50 TL 25 TL 15 TL
Güzelbahçe 30 TL 20 TL 10 TL
Kemalpaşa 30 TL 20 TL 10 TL
Gaziemir 30 TL 20 TL 10 TL
Bayraklı 30 TL 20 TL 10 TL
Karşıyaka 50 TL 25 TL 15 TL
Konak 30 TL 20 TL 10 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ankara Yemekli Sünnet Düğünü Fiyatları

Tarihi mekanları ve kasırları ile dikkat çeken Ankara; yemekli sünnet düğünü organizasyonu özelinde de geleneksel Türk mutfağını yaşatıyor. Anadolu Mutfağı’nın en sevilen spesiyalleri ile oluşan yemekli sünnet düğünü menüleri, Ankaralı aileler tarafından tam not alıyor. Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı bir menü kataloğu barındıran Ankara sünnet düğünü mekanları, kokteylli organizasyonlarda da başarılı bir grafik sergiliyor.

Ankara kokteylli veya yemekli sünnet düğünü fiyatları şu şekildedir;

İlçe Yemekli Kokteyl Pasta-Meşrubat
Gölbaşı 30 TL 20 TL 10 TL
Çankaya 30 TL 20 TL 10 TL
Yenimahalle 30 TL 20 TL 10 TL
Sincan 30 TL 20 TL 10 TL
Etimesgut 30 TL 20 TL 10 TL
Altındağ 50 TL 25 TL 15 TL
Mamak 30 TL 20 TL 10 TL
Keçiören 30 TL 20 TL 10 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Lokasyon

Nanda Kır Düğün Bahçesi Sünnet Düğünü Fiyatları Çiçekliköy Bornova İzmir

Sünnet düğünü fiyatları, organizasyonu gerçekleştirmeyi düşündüğün lokasyona göre büyük farklılıklar gösterebiliyor. İstanbul özelinde Beylikdüzü sünnet düğünü mekanları fiyatları ile Beşiktaş sünnet düğünü mekanları aynı hizmeti sunsa bile farklı fiyatları talep ediyor.

Ankara ve İzmir’de de durum İstanbul’dan farklı değil. Buradan da şu çıkarımı rahatlıkla yapabiliriz; en uygun sünnet düğünü fiyatları için merkezden uzaklaşman gerekiyor!

Organizasyon Tarihi

Sünnet düğünü mekanları, fiyatları mevsimden mevsime veya aydan aya değiştirebiliyor. Bazı sünnet mekanları ise dönemlik indirimleri ile daha fazla aileye hitap etmeyi amaçlıyor. Hiç vakit kaybetmeden DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışmanlık hizmetini arayarak aktif sünnet düğünü kampanyaları konusunda bilgi alabilirsin.

İlkbahar ve yaz ayları özelinde artış yaşayan sünnet düğünü fiyatları, sonbahar ve kış aylarında ise yerini stabil seyreden düşük fiyatlara bırakıyor. Ayrıca sünnet düğünü tarihi hafta içi ve hafta sonu olması da fiyatları etkiliyor.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Firması Desteği

Sünnet düğünü mekanları, dekorasyon ve süsleme konusunda ekstra bir hizmet sunmuyor. Bu boşluğu ise sünnet düğünü organizasyonu firmaları büyük bir başarı ile kapatıyor. DüğünYardımcısı.com ziyaretçisi birçok aile sünnet düğünü mekanı ile anlaşma sağladıktan sonra organizasyon firması ile de bir iş birliği içerisine gidiyor.

Sünnet tahtı, fotoğrafçı, orkestra, şov ekibi gibi servisler de sağlayan organizasyon firmaları ise yer veya mekan fark etmeden hizmet verebiliyor.

Modern Sünnet Düğünü Konseptleri

Sünnet düğünü konsepti konusunda kararsızlık yaşayan aileler, müjde! Sünnet düğünü organizasyonu hakkında tüm kalemlere değindiğimiz içeriğimizde uzman görüşleri ve fikir önerileri de yer alıyor. Bulunduğumuz yıl içerisinde en çok tercih edilen sünnet düğünü konseptleri, açıklamaları ve örnekleri ile birlikte aşağıda seni bekliyor.

Bulunduğumuz yıla damgasını vuran açık havada sünnet düğünü özelindeki bilgileri ücretsiz bir şekilde uzmanlarımız ile konuşmak için danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Deniz Kenarında Sünnet Düğünü Konsepti

Vera Yıldız Park Sünnet Düğünü Fiyatları Beşiktaş İstanbul

Boğaz manzaralı bir sünnet düğünü organizasyonu seni de heyecanlandırıyor mu? İstanbul Boğazı ışıltısı eşliğinde evladına harika bir anı bırakmak ister misin? Bu yıla damgasını vuran bir diğer sünnet düğünü konsepti olan deniz kenarı, İstanbul özelinde farklı bir anlam taşıyor. Hem Anadolu hem de Avrupa Yakası konumlarında bulabileceğin deniz kenarında sünnet düğünü mekanları, harika bir gece vadediyor.

İzmir özelinde Alsancak, Konak, Urla, Çeşme ve Bayraklı deniz kenarında sünnet düğünü konsepti için önemli alternatifler barındırıyor. Ankara ise Mogan Gölü sayesinde Gölbaşı konumunda İzmir ve İstanbul’u aratmayacak seçenekleri sunuyor.

Kır Bahçesinde Sünnet Düğünü Konsepti

Casa De Garden Sünnet Düğünü Fiyatları Balçova İzmir

Sünnet düğünü organizasyonu için yeni bir akım; kır düğünü konsepti. Birçok aile hem genişliği hem de ferahlığı nedeni ile kır düğünü mekanları ile sünnet düğünü organizasyonu anlaşması yapıyor. Çocuklar için oyun parkı da bulunduran kır düğünü mekanları ise hem küçük gönülleri kazanıyor hem de büyükleri memnun ediyor.

İstanbul özelinde en güzel kır düğünü mekanları Sarıyer ve Kilyos bölgesinde yer alıyor. İzmir sınırları içerisinde ise Buca ile Balçova & Narlıdere ilçeleri arasında büyük bir çekişme yaşanıyor. Ankara, Gölbaşı konumu ise hem kır konsepti hem de deniz kenarı konsepti ile tercih ediliyor.

Salonda Sünnet Düğünü Konsepti

Nişantaşı Teras Sünnet Düğünü Fiyatları Şişli İstanbul

Geçmişten günümüze popülerliğini kaybetmeden gelen bir sünnet düğünü konsepti; düğün salonu ile anlaşmak. Ancak bu yıl özelinde bazı restaurantlar da düğün salonları karşısına rakip olarak çıktı ve iki konsept arasında bir sürtüşme yaşandı. Belki ilerleyen yıllarda restaurantta sünnet düğünü konsepti bu klasiği tahtından edebilir. Kim bilir?

-

Sünnet düğünü mekanları, fiyatları ve organizasyonu fikirleri ile donattığımız içeriğimize son noktayı koyuyoruz. Verdiğimiz bilgiler ve örnekler ışığında birtakım kararsızlıklar içerisinde isen ücretsiz danışmanlarımızı arayabilir ve uzman desteği alabilirsin. İndirimli fiyatları ve kampanya fırsatları hakkında bilgi almak için de ücretsiz danışmanlık hattımıza ulaşabilirsin.

ARA

Sünnet Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İzmir, Ankara, İstanbul veya şehrindeki en iyi sünnet düğünü mekanları, uygun fiyatları ve yemekli organizasyonu detayları ile aşağıda yer alıyor.