İÇİNDEKİLER

İçindekiler

DüğünYardımcısı.com editörleri olarak nişan organizasyonu firmaları hakkında tüm merak edilenleri bir araya getirdik. Saha ekiplerimiz ile ortak bir çalışma sonucu hazırladığımız bu içeriğimizde, firmalar özelindeki fiyatları en güncel hali ile bulacaksın. Nişan organizasyonu şirketleri paketleri kapsamında da bilgi veren yazımız; evde nişan konsepti özelinde de detaylı bir anlatım sunuyor.

Evlilik yolundaki ilk adım olan nişan töreni, içerisinde barındırdığı ayrıntılar ve geniş gereksinim yelpazesi ile gözleri korkutabiliyor. Nişan organizasyonu firmaları ile anlaşarak işi profesyonellere emanet eden çiftler ise bu kritik safhayı kayıpsız ve huzurlu bir şekilde atlatıyor. Peki, nişan organizasyonu firmaları hangi hizmetleri veriyor? Nişan organizasyonu fiyatları ne kadar?

Tüm bu sorulara cevap bulabileceğin yazımızda, DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan birçok indirimli organizasyon fiyatları yer alıyor. İndirimli fiyatları aktif hale getirmek veya kampanya paketleri hakkında bilgi almak için ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Nişan Organizasyonu Firmaları ve Paket Fiyatları

Paket fiyatları konusundaki çıkarımlarımızı paylaşmadan önce en çok merak edilen şu soruyu cevaplamak istiyoruz; “Nişan organizasyonu firmaları ne iş yapıyor?” DüğünYardımcısı.com’un etkinlik uzmanları, nişan ve söz merasimi için şunları söylüyor; “En az düğün gecesi kadar önemli!” Hal böyle olunca da bu kritik organizasyon için profesyoneller devreye giriyor. Nişan organizasyonu firmaları, nişan mekanı fark etmeksizin hem görsel hem de işlevsel konularda kusursuzluğu vadediyor.

Elizi Nişan Organizasyonu Fiyatları Kadıköy İstanbulElizi Organizasyon kılavuzluğunda düzenlenen nişan & söz törenleri gayet renkli geçiyor...

Nişan organizasyonu şirketleri, gereksinimlerin ve ihtiyaçların ucu bucağı olmayan bu etkinlik özelinde her bütçeye hitap etmeyi de ihmal etmiyor. Kişiye özel kurgulanmış veya içeriği belirli paketler ile çiftlerin yardımına koşan firmalar, şehir dışı hizmet gibi özel olanaklar da barındırıyor. Nişan organizasyonu firmaları için en çok talep ise evde nişan, cafede nişan veya restaurantta nişan konseptlerini düşünen çiftlerden geliyor.

DüğünYardımcısı.com saha ekiplerinden aldığımız bilgilere göre oluşturduğumuz tabloda İzmir, Ankara ve İstanbul nişan organizasyonu şirketleri paket fiyatları yer alıyor;

İl Standart Her Şey Dahil
İzmir 1800 TL 3000 TL
İstanbul 2200 TL 3600 TL
Ankara 1500 TL 2500 TL

*Ortalama hizmet paketi fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İstanbul Nişan Organizasyonu Firmaları Paket Fiyatları

İstanbul nişan organizasyonu firmaları, son trendleri ve modayı belirlemesi ile biliniyor. Kocaeli, Tekirdağ, Bursa ve Sakarya illerinden de talep alan İstanbul firmaları, her bütçeye uygun paketleri ile de fark yaratıyor. En çok talebi otelde nişan konsepti düşünen çiftlerden alan organizasyon şirketleri, kişiye özel tasarımları ile de dikkat çekiyor.

Hülya Wedding Nişan Organizasyonu Fiyatları Beşiktaş İstanbulHülya Wedding tarafından hazırlanan otelde nişan konsepti süslemeleri ve dekorasyonu...

Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olarak iki kolda incelediğimiz İstanbul nişan organizasyonu şirketleri, dönemlik kampanyaları ile de ilgi odağı oluyor. DüğünYardımcısı.com’a özel bu ayrıcalıklı fırsatlardan haberdar olmak için ücretsiz danışmanlarımıza ulaşabilirsin. Peki, İstanbul’da nişan organizasyonu fiyatları ne kadardan başlıyor?

Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası nişan organizasyonu şirketleri paket fiyatları için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsin;

Bölge Standart Her Şey Dahil
Anadolu Yakası 1800 TL 3200 TL
Avrupa Yakası 2600 TL 4000 TL

*Ortalama hizmet paketi fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İzmir Nişan Organizasyonu Firmaları Paket Fiyatları

İzmir nişan organizasyonu firmaları, hem kapsamlı paket içerikleri hem de uygun fiyatları ile İzmirli çiftlere uygun seçenekler sunuyor. Pardon! Sadece İzmirli çiftlere değil. Başta Manisa olmak üzere İzmir nişan organizasyonu şirketleri; Aydın, Muğla, Çanakkale ve Denizli illerinde de aktif hizmet veriyor. Saha ekiplerimizin yaptığı araştırmaya göre ise her 10 İzmirli çiftten 7 tanesi nişan organizasyonu şirketleri ile iş birliği yapıyor.

Duygum Wedding Nişan Organizasyonu Fiyatları Buca İzmirDuygum Wedding, küçük alanları değerlendirmedeki başarısı ile farklılaşıyor...

Evde, cafede veya restaurantta nişan gibi samimi konseptler tercih eden İzmirliler, nişan töreni kapsamında dış çekim fotoğrafçıları ile de anlaşıyor. Bu özel anları ölümsüzleştirmek için de işi profesyonellere emanet eden çiftler, DüğünYardımcısı.com üzerinden hediyelik firmaları ile de görüşüyor. Peki, İzmir’de nişan organizasyonu fiyatları ne kadardan başlıyor?

İzmir nişan organizasyonu şirketleri paket fiyatları hakkında en güncel bilgi için aşağıdaki çizelgeyi takip edebilirsin;

İl Standart Her Şey Dahil
İzmir 1800 TL 3000 TL

*Ortalama hizmet paketi fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Nişan Organizasyonu Firmaları Paket Fiyatları

Ankara nişan organizasyonu firmaları, geleneksel nişan anlayışı ve son modayı harmanlaması ile bölgesinde ilgi odağı oluyor. Sundukları nişan malzemeleri, dekorasyonu ve süslemeleri ile de bunu kanıtlayan Ankara firmaları, şehir dışı hizmetleri ile de farklılaşıyor. Eskişehir, Bursa ve Konya illerinden de çok fazla talep alan organizasyon firmaları, evde nişan konsepti özelindeki tecrübesi ile de biliniyor.

Bu durumu ise Ankaralı çiftlerin evde nişan konseptine olan eğilimi ile açıklayabiliriz. Saha ekiplerimizden gelen sonuçlara göre her 10 Ankaralı çiftten 7’si evde nişan yapmayı tercih ediyor. Evde nişan konsepti için kaçınılmaz olarak görülen nişan organizasyonu firmaları ise bu daldaki tecrübelerini gün geçtikçe arttırıyor. Peki, Ankara’da nişan organizasyonu fiyatları ne kadardan başlıyor?

Ankara nişan organizasyonu şirketleri paket fiyatları için aşağıdaki çizelgeye göz gezdirebilirsin;

İl Standart Her Şey Dahil
Ankara 1500 TL 2000 TL

*Ortalama hizmet paketi fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

-

Nişan Organizasyonu Firmaları Paketleri ve Hizmetleri

Nişan organizasyonu şirketleri, hizmetleri tüm kesime yaymak ve her bütçeye hitap etmek için paket sistemine başvuruyor. Standart veya başlangıç olarak adlandırılan temel paket ve her şey dahil paket bu sistemde başrolü oynuyor. Bazı nişan organizasyonu firmaları ise gelen taleplere ve özel durumlara göre kişiye özel paket içeriği yaratabiliyor. Dönemlik kampanyalar ile de bazı organizasyon şirketleri her şey dahil paketi ögelerini standart paket içerisinde sunabiliyor.

Nişan merasimi düzenleyecek olan çiftler tarafından yakından takip edilen bu kampanyaları kaçırmamak için DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışmanları ile iletişime geçebilirsin. Standart ve her şey dahil nişan paketleri içerikleri için ise sayfayı aşağıya kaydırmalısın.

Standart Nişan Organizasyonu Paketleri

Nişan organizasyonu şirketleri tarafından sunulan standart paket, genellikle en temel gereksinimleri karşılıyor. Nişan makası ve nişan yüzüğü yükseltici içeren nişan tepsisi ise bu pakette ilk sırayı alıyor. Kişiye özel nişan aksesuarları ve nişan dekorasyonu da standart nişan paketi içerisinde sana sunulanlar arasında yer alıyor.

Desida Events Nişan Organizasyonu Fiyatları Ataşehir İstanbulStandart paketi kapsamındaki hizmetleri ile tam puan alan bir firma; Desida Events.

Standart paket özelindeki en önemli hizmet ise nişan masası süsleme olarak öne çıkıyor. Nişan masası üzerindeki ögeleri de beraberinde barındıran standart nişan paketi; mum, vazo, şamdan ve supla gibi ögeler de barındırıyor.

Her Şey Dahil Nişan Organizasyonu Paketleri

Her şey dahil nişan paketi, gösterişli bir nişan ve söz merasimi yapmak isteyen çiftler tarafından sorgusuz sualsiz tercih ediliyor. Organizasyon danışmanlığı ve etkinlik sorumlusu gibi özel hizmetleri içerisinde barındıran paket; profesyonel servis elemanı da içeriyor. Standart paket içerikleri dahil olmak üzere kurgulanan hizmet paketi; nişan hediyelikleri ve ikramları konusunda da seni dışarıya bağımlı bırakmıyor.

Dolce Wedding Nişan Organizasyonu Avcılar İstanbulDolce Wedding Organizasyon, nişan ikramlıkları ve catering hizmeti sunması ile de farklılaşıyor.

Ayrıca ikram yapılacak tüm servis araç - gereçleri de organizasyon firması tarafından sağlanıyor. Her şey dahil paketi öne çıkaran içerikler olarak ise çiçek aranjmanları kullanarak oluşturulmuş dominant süslemeler olarak kabul ediliyor.

En Çok Merak Edilenler; Evde Nişan Organizasyonu

DüğünYardımcısı.com editörleri olarak nişan organizasyonu firmaları araştırmamızı noktalamadan önce evde nişan konsepti özelinde de birkaç noktaya değinmek istedik. Türkiye’de giderek yaygınlaşan evde nişan yapmak, nişan organizasyonu firmaları özelinde de büyük bir rağbete yol açıyor. Daha samimi ve daha uygun maliyetli olması ile tercih edilen evde nişan, organizasyonu firmaları sayesinde kusursuz bir şekilde hayata geçirilebiliyor.

Evde nişan organizasyonu düzenlerken bu adetleri sakın unutmayın!

Saha ekiplerimizden aldığımız bilgi ise söylediklerimizi kanıtlar nitelikte. Evde nişan konsepti gerçekleştirecek olan her 10 çiftten 9’u nişan organizasyonu firmaları ile anlaşıyor. Peki evde nişan konsepti için nişan organizasyonu firmaları ne gibi hizmetler sunuyor?

Evde Nişan Organizasyonu Malzemeleri

Evde nişan yapmak için gerekli olan malzemeler listesi özelinde ilk sırayı en temel gereksinime veriyoruz; nişan masası. Nişan masası süslemesi için gerekli olan malzemeler listesi de hazırlamanı öneriyoruz. Ve bu listeler deyim yerinde ise karmakarışık bir hal alıyor.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi birçok detayı içerisinde barındıran nişan organizasyonu, destek alınmadan gerçekleştirilemeyecek bir etkinlik olduğunu malzemeleri özelinde de gösteriyor.

Atölye Polen Nişan Organizasyonu Fiyatları Karşıyaka İzmirEvde nişan konseptindeki başarısı ile popülerleşen Atölye Polen ve nişan masası tasarımı...

Nişan Masası & Nişan Süslemeleri

Evde nişan organizasyonu yapmak isteyen çiftler, en çok zamanı nişan masası süsleme konusunda harcıyor. Jardinyer, Organizasyon planlamacıları, evde nişan töreni özelinde sadece nişan masası değil, alan tasarımına da özen gösterilmesi gerektiğini söylüyor. Günümüzdeki trendlere göre nişan masası çevresi; çiçek aranjmanları, ahşap dekorasyon ögeleri ve beyaz makromeler ile bir uyum içerisinde dizayn ediliyor.

DüğünYardımcısı.com bünyesindeki etkinlik danışmanları ise evde nişan organizasyonu için kişisel nişan süslemeleri ve nişan hediyelikleri konusuna da ağırlık verilmesini öneriyor.

Evde nişan konseptini müzik ile de süslemek isteyenler için; En sevilen nişan müzikleri listesi.

Nişan İkramlıkları

Evde nişan organizasyonu özelinde olmazsa olmazlar arasında yer alan bir konu ile devam ediyoruz; Nişan ikramlıkları. Nişan masası üzerindeki jardinyerlere yerleştirilen bu ikramlar; hem misafirperverlik hem de bir samimiyet göstergesi. Nişan menüsü kapsamında genellikle soğuk ve minimal atıştırmalıklar tercih ediliyor.

Birçok çift hem zamandan tasarruf etmek hem de işi ehline bırakmak için nişan ikramlıkları konusunda catering firmalarından destek alıyor.

-

Bir sonraki adım olan nişan bohçası hazırlamak için en geniş kapsamlı rehber burada!

Nişan organizasyonu firmaları özelindeki araştırmamızı burada noktalıyoruz. Fiyatlar, paketler ve evde nişan konsepti hakkında güncel bilgiler içeren bu kapsamlı içeriğimizin sana bir yol gösterici olmasını diliyoruz. Verdiğimiz bilgiler ışığında aklına takılan sorular ile ilgili uzmanlarımız ile ücretsiz olarak görüşebileceğini de hatırlatarak sana veda ediyoruz.

ARA

Nişan Organizasyonu Firmaları ve Fiyatları

Ankara, İstanbul, İzmir ve şehrindeki en iyi nişan organizasyonu firmaları, DüğünYardımcısı.com’a özel indirimli fiyatları ve paketleri ile aşağıda yer alıyor.