Tarzz Organizasyon

2024 Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah şekeri

Tarzz Organizasyon Hakkında

Tarzz Organizasyon, Ankara Etimesgut ilçesinde bulunuyor. Birbirinden güzel nişan organizasyonu gibi davetler düzenleyen organizasyon firması birçok çift tarafından tercih ediliyor. Kaliteli hizmetinden asla ödün vermiyor ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor. Firmanın paket fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor. Nişan organizasyon firması hakkında ayrıntılı bilgi için içeriğimizi okumaya devam edebilirsin.

Ayrıcalıkları

Tarzz Organizasyon, özellikle nişan organizasyonu gibi etkinliklerde müşterilerine birçok hizmet sunuyor. Müşteri memnuniyet için özveri ile çalışan firma birbirinden şık tasarım ve konsept seçenekleri sunuyor. Aynı zamanda kişiye özel tasarım yapma seçeneği de bulunuyor.

Hizmet Yelpazesi

Organizasyon firması yalnızca nişan organizasyonu düzenlemeli yapmıyor. Aynı zamanda düğün, kına gecesi ve söz gibi özel gün kutlamalarında da organizasyon firması ile çalışabilirsin. Doğum günü, mezuniyet balosu, kurumsal etkinlikler ve sünnet düğünü organizasyonlarında da hizmet veriyor.

Tarzz Organizasyon Nişan Organizasyonu

Düğünden önce gerçekleştireceğin en önemli etkinliklerden olan nişan organizasyonu için birçok imkan seni bekliyor. Hayatında deneyimleyeceğin en özel günlerden olan nişanını yıllar sonra da dünmüş gibi hatırlayabilmen için fotoğrafçı temin ediliyor. Profesyonel fotoğrafçı ve video çekim ekini davetin tüm anlarını kaydediyor.

Nişan organizasyonu boyunca eğlenmek de hakkın. Eğlencenin şart olduğu bu kutlamada son kalite ses ve sahne sistemlerinin firma tarafından sağlandığını söylemeden geçmeyelim. Firmadan müzik grubu, DJ veya orkestra getirmesini de isteyebilirsin. Tüm organizasyon boyunca müziksiz kalmayacak ve yakınlarınla keyifli vakit geçirebilirsin.

Tarzz Organizasyon Nişan Organizasyon Fiyatları

Nişan organizasyonu firması etkinlik düzenleme fiyatları paket tercihine göre farklılık gösterebiliyor. Başlangıç paketi dahilindeki hizmetleri almak istersen fiyatı ortalama 1500 TL olarak sunuluyor. Her şey dahil paket içerisindeki hizmetlerin fiyatı ise yaklaşık 2500 TL olarak belirleniyor.

Organizasyon firmasının paket içeriklerindeki hizmetler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için danışman servisimiz ile iletişime geçebilirsin. “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak da net fiyat bilgisi edinmen mümkün.

Tarzz Organizasyon Nerededir?

Organizasyon firması Ankara, Etimesgut ilçesinde yer alıyor. Söz organizasyonu için firmadan randevu almak istersen DüğünYardımcısı.com danışman servisi ile ücretsiz iletişime geçebilirsin. Firma ekibi ile yüz yüze bir görüşme ayarlamak istersen de Ankaray, Başkentray, otobüs, minibüs gibi toplu taşıma hatlarını kullanabilirsin.

30 Ağustos Mahallesi, 1773 Caddesi, No: 41/B, Etimesgut / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Konsept, tema geliştirme seçeneklerinden yararlanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Davetiye, kına gecesi, masa, sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri ve süsleme gibi hizmetlerden yararlanabilirsin. 12 farklı organizasyonda hizmet verilmektedir.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Şehir dışında hizmet verilir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Hint konseptinden Osmanlı konseptine, prensesten Rio konseptine gibi kına geceleriniz için birçok temada seçenek sunuyor. İsteğe bağlı olarak tarzına özel ve modern konseptler de oluşturabilmektedir.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Profesyonel fotoğrafçılar tarafından bu özel günün tüm detaylarıyla kaydediliyor. Mekâna giriş ânınız, kına merasimi ve tüm eğlencende yaşadığınız duyguları fotoğraf ve videolara yansıtıyoruz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Zeynep Şahin - Tamer Şahin
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ