Tarzz Organizasyon

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah şekeri

Tarzz Organizasyon Hakkında

Kına gecesi organizasyonu için aradığın mekanı buldun ama hala güvenebileceğin bir organizasyon firması bulamadıysan endişelenmede gerek yok. Ankara, Etimesgut ilçesinde faaliyet gösteren Tarzz Organizasyon kına organizasyon firması olarak da müşterilerine organizasyonlarında yardımcı oluyor. Hem de fiyatları yalnızca 1500 TL’den başlıyor. Firma hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istersen yazımıza göz atabilirsin.

Hizmet Yelpazesi ve Ayrıcalıkları

Organizasyon sektöründe başarılı bir çizgiye ve tecrübeye sahip olan Tarzz Organizasyon, doğum günü, baby shower, nişan, söz ve sünnet düğünü organizasyonları da düzenliyor. Bunun yanı sıra nikah sonrası yemek, bayi toplantısı, mezuniyet töreni gibi etkinlikleri de organizasyon firması yardımıyla gerçekleştirebilirsin.

İstediğin konseptte süslemeleri tercih etmek sana kalmış. Kına organizasyon etkinliğinde birçok dekorasyon ve süsleme firma tarafından sağlanıyor. Organizasyon firması ayını zamanda kına tahtı, kına tagı, mum, mendil, gelin & damat örtüsü gibi detayları da karşılıyor.

Tarzz Organizasyon Organizasyonu

Kına organizasyon firması, özellikle kına gecesi etkinliklerinde sunduğu hizmetleri ile beğeni topluyor. Tamamıyla unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu deneyimlemen için kına tahtı, kına tagı, mum, mendil gibi ayrıntılar firma tarafından karşılanıyor. Eğlence için de davul şov, oryantal ve zenne şov da temin ediliyor.

Organizasyon firması, müşterilerine catering hizmeti de sunuyor. Organizasyonu yemekli veya kokteylli yapmak istersen önünde birçok seçenek bulunuyor. Usta şeflerin elinden çıkmış ana yemek menüleri ve çeşitli içeceklerin bulunduğu kokteyl menüleri seni bekliyor. Üstelik menü seçimi yaparken tadım yapma şansına sahip olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Tarzz Organizasyon Kına Gecesi Fiyatları

Kına organizasyon firması fiyatları başlangıç ve her şey dahil paketlere göre farklılık gösteriyor. Standart hizmetlerin yer aldığı başlangıç paketi fiyatları yaklaşık 1500 TL olarak belirleniyor. Daha kapsamlı hizmetlerin bulunduğu her şey dahil paket fiyatları ise kişi başı 2500 TL olarak sunuluyor.

Paketlerin fiyatları hakkında net bilgi edinmek için de “Ücretsiz Teklif Al” formunu isteklerin doğrultusunda doldurabilirsin. Firmanın paket içerikleri hakkında daha fazla bilgi almak için danışman servisimiz ile ücretsiz iletişime geçebilirsin.

Tarzz Organizasyon Nerededir?

Ankara şehrinde merkezi bir konumda yer alan firma, Etimesgut ilçesinde hizmet veriyor. Merkezi konumu sayesinde de ulaşım kolaylığı sunuyor. İster otobüs istersen de metro ile ulaşımını sağlayabilirsin. Firmadan randevu almak için ise DüğünYardımcısı.com danışman servisi ile görüşebilirsin. Kendi aracınla gitmek için otelin açık adresi şöyle;

30 Ağustos Mahallesi, 1773 Caddesi, No: 41/B, Etimesgut / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Konsept, tema geliştirme seçeneklerinden yararlanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Davetiye, kına gecesi, masa, sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri ve süsleme gibi hizmetlerden yararlanabilirsin. 12 farklı organizasyonda hizmet verilmektedir.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Şehir dışında hizmet verilir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Hint konseptinden Osmanlı konseptine, prensesten Rio konseptine gibi kına geceleriniz için birçok temada seçenek sunuyor. İsteğe bağlı olarak tarzına özel ve modern konseptler de oluşturabilmektedir.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Profesyonel fotoğrafçılar tarafından bu özel günün tüm detaylarıyla kaydediliyor. Mekâna giriş ânınız, kına merasimi ve tüm eğlencende yaşadığınız duyguları fotoğraf ve videolara yansıtıyoruz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Zeynep Şahin - Tamer Şahin
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ