Tarzz Organizasyon

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah şekeri

Tarzz Organizasyon Hakkında

Ankara Etimesgut ilçesinde yer alan Tarzz Organizasyon başta Ankara olmak üzere şehir dışında düzenlenen birçok düğünün organizasyonu üstlenen bir firma. Düğün organizasyonu için sunduğu avantajlı paketler sayesinde birçok çift özel gününde Tarzz Organizasyon’u tercih ediyor. Başlangıç ve her şey dahil paketleri olmak üzere iki farklı paket sunan firmanın ortalama başlangıç fiyatı 1500 TL olarak belirlenmiş.

Tarzz Organizasyon Düğün Fiyatları

Firma, sunduğu hizmet türlerini iki farklı pakete dağıtmış. Temel hizmetleri barındıran başlangıç paketinin fiyatı 1500 TL’den başlıyor. Daha kapsamlı hizmet görmek isteyen çiftler ise genellikle her şey dahil paketi tercih ediyor. Bu paket için sunulan başlangıç fiyatı ise 2500 TL.

Almak istediğin hizmetlere göre hangi pakete dahil olduğunu ya da tercih etmek istediğin paketin detaylı içeriğine ulaşmak ise çok kolay. Hemen ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak senin için en uygun fiyatı öğrenebilirsin.

Düğün Organizasyonu

Canlı müzik, mekan süslemeleri, lezzetli yemekler, nikah şekerleri, davetiyeler… Bütün bunlar bir düğün organizasyonunun olmazsa olmazı. Tarzz Organizasyon bütün bunları senin için temin ediyor. Düğün gecende bir tema olsun, sıradan bir düğün organizasyonu istemiyorum diyorsan firma buna da bir çözüm buluyor. Firmanın düzenlediği Hint, Osmanlı, Rio ve prenses konseptleri en sık tercih edilen temalar arasında geliyor.

Nikah şekeri ve davetiye seçenekleri sana önceden sunuluyor. İstediğin nikah şekerine ve davetiyeye karar verdikten sonra firma sana göre düzenleme yapıp düğün tarihinden önce bunları eline ulaştırıyor. Masa sandalye süslemeleri, şamdan ve supla seçenekleri, çiçek aranjmanları ve bunun gibi diğer dekorlar için de firma sana özel bir demo masa hazırlıyor.

Hizmet Yelpazesi

Firma yalnızca düğün organizasyonları için değil birçok özel gün davetlerinde ve kurumsal etkinliklerin organizasyonunda sıklıkla tercih ediliyor. Ankara’nın en bilinen organizasyon firmaları arasında yer alan Tarzz Organizasyon her davet için farklı hizmet çeşitleri sunuyor.

Firma ile yüz yüze bir görüşme yapmak istersen danışmanlık hattımızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsin. Aklına takılan sorular için de DüğünYardımcısı.com’un danışmanlık servisinden ücretsiz destek alabilirsin.

Tarzz Organizasyon Nerededir?

Tarzz Organizasyon Ankara Etimesgut ilçesinde yer alsa da tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Şehir dışında yaşıyorsan firmaya ulaşmak için danışmanlık hattımızdan yardım alabilirsin. Ankara’da ikamet ediyorsan da işte sana firmanın açık adresi;

30 Ağustos Mahallesi, 1773. Cadde, No: 41/B Etimesgut/Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Konsept, tema geliştirme seçeneklerinden yararlanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Davetiye, kına gecesi, masa, sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri ve süsleme gibi hizmetlerden yararlanabilirsin. 12 farklı organizasyonda hizmet verilmektedir.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Şehir dışında hizmet verilir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Hint konseptinden Osmanlı konseptine, prensesten Rio konseptine gibi kına geceleriniz için birçok temada seçenek sunuyor. İsteğe bağlı olarak tarzına özel ve modern konseptler de oluşturabilmektedir.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Profesyonel fotoğrafçılar tarafından bu özel günün tüm detaylarıyla kaydediliyor. Mekâna giriş ânınız, kına merasimi ve tüm eğlencende yaşadığınız duyguları fotoğraf ve videolara yansıtıyoruz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Zeynep Şahin - Tamer Şahin
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ