312 Organizasyon

2024 Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Yapay çiçek süsleme
Gelin tagı ve mekan süsleme

Olanaklar

Araç kiralama
Barkovizyon
Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Kapalı çadır / tente
Ses, Sahne ve Işık

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah şekeri

312 Organizasyon Hakkında

Ankara Çankaya ilçesinde hizmet veren 312 Organizasyon, nişan organizasyonu hizmetleri ile ön plana çıkıyor. Fiyatları ile de Ankaralı çiftlerin yüzünde tebessüm bırakıyor. Bu özel günün için gerekli olan tüm hizmetleri sunan firmanın fiyatları ise 5.000 TL’den başlıyor. Nişan organizasyon firması hakkında verdiğimiz daha detaylı bilgiler, içeriğimizde seni bekliyor.

Firmanın Olanakları

312 Organizasyon, nişan organizasyonu için profesyonel bir ekiple çalışıyor. Firma bu özel gününü sevdiklerinle kutlamak istediğin mekanı şık ve zarif dekorasyon ürünleri ile süslüyor. Nişan tagı ve söz tepsisi gibi ihtiyacın olan birçok aksesuar ise firmanın kendi bünyesinde bulunuyor.

Firma catering ve fotoğraf ile video çekimi hizmeti ile de ön plana çıkıyor. Böylece dışarıdan ekstra bir organizasyon şirketi ile anlaşma ihtiyacı duymuyorsun. Usta şefleri, misafirlerini adeta lezzet yolculuğuna çıkıyor. Yemekli menülerinin yanı sıra çeşitli atıştırmalık ve meşrubat ikramları ile de daha sade bir davet gerçekleştirebiliyorsun.

Anlaşmalı olduğu fotoğrafçı firmaları ise bu özel gününü unutulmaz anılara dönüştürüyor. Sana ise sadece eşin ile birlikte aşkınızı en iyi yansıtan pozları vermek düşüyor. Karelerinde doğallığı ön plana çıkaran fotoğrafçı, video çekimi hizmeti de veriyor.

Firmanın son model teknolojik ürünler olan ses, sahne ve ışık sistemleri ile de gecenin yıldızı sen oluyorsun.  Mekanın dans pistinde firmanın orkestrasının icra ettiği müzikler eşliğinde kesintisiz bir şekilde eğleniyorsun. Firmanın servis ekibi de organizasyonun boyunca yanında oluyor ve tüm ihtiyaçlarını temin ediyor.

312 Organizasyon’un nişan organizasyonu ayrıcalıkları ile daha yakından tanışmaya ne dersin? Sitemizde bulunan numaradan tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren danışmanlık ve planlama ekibimizi arayabilir ve davetini kusursuz bir hale getirebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

312 Organizasyon, müşteri odaklı vizyonunu tüm özel gün davetlerinde ve kurumsal etkinliklerinde yansıtıyor. Profesyonel ve güler yüzlü organizasyon ekibi, nişan organizasyonu haricinde sünnet düğünü, evlilik teklifi, mezuniyet törenleri ve düğün gibi birçok davet için de hizmet veriyor.

312 Organizasyon Nişan Fiyatları

Nişan organizasyon firmasının fiyatları 5.000 TL’den başlıyor. Davet alanı ve masa süslenmesi gibi standart hizmetlerin fiyatına denk gelen bu rakam, yararlanmak istediğin ek nişan organizasyonu hizmetleri ile artıyor.

Uygun bütçeli bir nişan organizasyonu için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin. Ekibimiz seninle iletişime geçerek firma yetkililerinin sitemize özel olarak hazırladığı kampanyalar ile yakından tanışmanı sağlıyor.

312 Organizasyon Nerededir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren organizasyon firması, şehir merkezindeki konumundan dolayı çeşitli ulaşım imkanı sunuyor. Firmaya 135-2, 185-1, 185-2, 185-7 numaralı otobüs hatlarını kullanarak toplu taşıma ile de ulaşımını sağlayabilirsin. Özel aracınla nişan organizasyon firmasını ziyaret etmek istersen de açık adresi senin için bırakıyoruz:

Turan Güneş Bulvarı, Konrad Adenauer Caddesi, No: 45/B, Yıldız/Çankaya/Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ