Hatıra Organizasyon

2022 Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
750 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dans ekibi
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı
Ekip temini
Düğün öncesi planlama toplantısı
Ekipman
Ek süslemeler

Süsleme ve Ek Hizmetler

Hatıra hediyeleri
Nişan hatırası hediyeleri
Nişan makası
Nişan tagı
Nişan tepsisi
Nişan yüzüğü kutusu
Gül suyu ve lokum ikramı

Hatıra Organizasyon Hakkında

Unutulmaz bir nişan organizasyonu gerçekleştirmek ister misin? Eğer cevabın evet ise Hatıra Organizasyon tam aradığın adres. Sunduğu olanaklar ve geniş konsept yelpazesiyle birlikte seni İstanbul, Bayrampaşa ilçesinde bekliyor. Üstelik 750 TL’den başlayan paket fiyatları ile. Bu fırsatı sakın kaçırma!

Firmanın Özellikleri

Nişan organizasyonu dahil birçok farklı davete hizmet veren Hatıra Organizasyon; tecrübesiyle birlikte çiftlerin mutluluklarına ortak oluyor. Özel tasarım konsept imkanıyla birlikte kişiye özel organizasyon hizmetlerini büyük bir özenle hazırlıyor.

Organizasyonun için gerekli tüm ekipmanlar hazırlanıyor ve organizasyon ekibi nişanın boyunca senin yanında oluyor. Ayrıca dans ve orkestra ekibiyle birlikte nişanında unutulmaz bir müzik ve dans şöleni yaşanıyor. Tüm bu hizmet çeşitliliği kına organizasyonları için de sunuluyor.

Firmanın Sunduğu Olanaklar

Dekorasyon ve masa süslemesindeki her bir detay zevkine ve nişanının konseptine göre hazırlanıyor. Nişan törenini süsleyecek olan tüm aksesuarlar ise firma tarafından temin ediliyor. Özenle hazırlanan nişan tagıyla birlikte ise unutulmaz fotoğraflar çekinme imkanına sahipsin. Ayrıca Hatıra Organizasyon senin için özel fotoğraf ve video çekim hizmetini sunuyor.

Nişan törenin için; nişan tepsisi, makası ve yüzük kutusu gibi özel detaylarda en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor. Ayrıca misafirlerine nişan hatırası olarak özel hediyelikler hazırlamak istersen de; Hatıra Organizasyon sana bu olanağı da sağlıyor. Nişan töreninde sunacak olduğun ikramlar için ise catering hizmetini de bünyesinde bulunduruyor.

Hatıra Organizasyon Nişan Fiyatları

Nişan organizasyonun için her bir detayı özenle hazırlayacak olan Hatıra Organizasyon’da başlangıç paketi fiyatları 750 TL’den başlıyor. Sunulan hizmetler ve aksesuar teminine göre değişecek olan fiyatlar her şey paket dahilinde 1.000 TL şeklinde sunuluyor.

Firma tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel fiyat seçenekleri hakkında soruların ve merak ettiğin her şey için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsin.

Hatıra Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde bulunan firmaya özel aracın ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsin. Toplu taşıma araçlarından; 32, 33ES ve HT6 otobüslerini kullanabilirsin. M1A ile M1B metrolarının yanı sıra; A-11 ve A-16 hatlı minibüslerle de gidebilmen mümkün. Mekanın açık adresi şu şekildedir:

Kocatepe, Pazar Caddesi, No38/B, 34045 Bayrampaşa / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hediyelik, masa süsleme, nişan tagı gibi hizmetler sunuluyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Catering, çiçek, dekor, dj, fotoğraf ve video, kına gecesi, masa / sandalye temini, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme seçeneğinden yararlanabilirsiniz

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Nişan organizasyonu için gerekli olan tüm ekipmanlar sağlanıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi , baby shower, doğum günü, mezuniyet, sünnet düğünü, evlilik teklifi ve düğün organizasyonu hizmetleri de bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Yapılacak organizasyon türüne göre süsleme hizmeti sağlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ