Klasikleşen Nişan Müzikleri Listesi

Müzik seçimi yapmakta zorlanan çiftler için büyük bir destek niteliğinde olan Klasikleşen Nişan Müzikleri Listesi, Türkçe ve yabancı şarkı seçkileriyle yayında.

Nişanınız için bütün hazırlıklar tamam, peki ya müzik? Eğer siz de nişanınızda her şey kusursuz olsun, giriş parçanızla konuklarınız büyülensin, klasikleşen nişan müzikleri ile nostaljinin dibine vursun istiyorsanız, bu liste tam size göre.

Sevdiğiniz insanla mutlu bir evliliğe atacağınız ilk adım olan nişan gecesinde, şarkı seçimi elbette mühim. Çiftlerin bazıları kendilerine özel, anlamı olan şarkıları seçse de, kimisi seçim yaparken zorlanabiliyor. Düğün müziklerine göre seçimi daha zor olan nişan müzikleri çiftleri zor durumda bırakabiliyor. Biz de hem sizi hem  de konukları memnun edecek, gecenize anlam katacak şarkı seçiminde yardımcı olalım istedik. Güncel şarkılardan yardım almak yerine, siz de eskimeyen şarkıları, klasikleri seviyorsanız, hem Türkçe hem yabancı şarkıları kapsayan listemiz sizler için yayında.

Dance Me To The End Of Love – Leonard Cohen

Listemizin başını, dans denince akla gelen ilk şarkılardan biri olan Dance Me To The End Of Love çekiyor. Bugüne kadar sayısız çiftin gecesini güzelleştiren şarkı, Leonard Cohen’in sesiyle daha bir mistik, daha bir büyülü.

Frank Sinatra – Fly Me To The Moon

En güzel düğünlerin, nişanların şarkılarından biri de Frank Sinatra’dan geliyor, sizi bulutlara, oradan aya uçuracak kadar güzel bir şarkı; Fly Me To The Moon

Eric Clapton – Wonderful Tonight

Gecenizin mükemmelliğini Eric Clapton’dan duymak istiyorsanız, yer vereceğiniz şarkılardan biri Wonderful Tonight olacaktır.

Mariah Carey – My All

Nişan gecenizde buğulu bir kadın sesine yer vermek için Mariah Carey ideal olacaktır. Unutulmaz aşk şarkılarından biri olan My All da, klasikleşen nişan müziklerinden biri olarak bu listede.

Elbette nişan gecenizi Türkçe müzikle taçlandırmanız mümkün. En az yabancı müzikler kadar bol seçenek sunan Türk müziğinin en klasik nişan şarkıları da sizin için listemizde.

Zuhal Olcay – Pervane

Nişan gecesine çok yakışacak bir şarkı ile Türkçe listemize Zuhal Olcay ile başlıyoruz. Pek çok çiftin seçimi olan bu şarkı da, klasikleşen nişan müzikleriarasında en başta yer alıyor.

Kayahan & İpek Açar – Seninle Her Şeye Varım Ben

Nişan gecenize biraz neşe katmak, büyük usta Kayahan ve eşi İpek Açar ile mümkün olacaktır. Aşkı en güzel anlatan şarkılardan biri olan Seninle Her Şeye Varım Ben, bu özel gecede duygularınızı müzikle ifade etmenizi sağlayacaktır.

Nilüfer – Ta Uzak Yollardan

Uzaklardan gelen aşkı en güzel anlatan bu şarkı ile Nilüfer, klasikleşen nişan müzikleri listemizde yerini alıyor.

Teoman – Sevdim Seni Bir Kere

Aslını Özdemir Erdoğan’dan dinlediğimiz bu şarkıyı, nişanınızda biraz değişiklik ile çalmak istiyorsanız, Teoman uygun bir seçim olacaktır.

Yalın – Meleklerin Sözü Var

Listedeki diğer şarkılara göre nispeten yeni olan bu Yalın şarkısı, anlamlı sözleriyle klasik nişan müzikleri arasına girmeyi hak ediyor.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!