Sakura Event and More

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
10.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Süsleme ve Ek Hizmetler

Bindallı / kaftan kiralama ve satış
Çerez kesesi
Damat basması organizasyonu
Damat kına örtüsü
Davul şov
Gelin kına örtüsü
Gül suyu ve lokum ikramı
Halay mendili
Kına / nedime ekibi
Kına halısı
Kına mumu
Kına müziği
Kına seti
Kına tacı
Kına tagı
Kına tahtı kiralama
Kına tepsisi
Nedime tefi ve bendiri
Oryantal / zenne şov
Rengarenk kına kemeri şovu
Testi kırma oyunu
Yer minderi

Sakura Event and More Hakkında

İzmir’de özel günlerini unutulmaz kılacak bir organizasyon firması arıyorsan Sakura Event and More tam sana göre. Kına gecesi, mezuniyet partisi, nişan, doğum günü, baby shower ve evlilik teklifi gibi özel günlerinde ihtiyaç duyabileceğin tüm detayları firmadan temin edebilirsin. Başlangıç fiyatları 1.500 TL’den açılan firma hakkında ayrıntılı bilgi için teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Sakura Event and More Hizmetleri

Sakura Event and More’un verdiği hizmetler arasından ilk olarak kına gecesi ile başlıyoruz. Bildiğin üzere kına organizasyonları, diğer davetlere göre çok daha fazla özen gerektiriyor. Yöreye göre değişen adet ve geleneklere uygun, modern veya konseptli bir kına gecesi düzenlemek istiyorsan Sakura sana destek oluyor. Kına tahtı kiralama, bindallı ve kaftan temini, kına tepsisi, kına hediyelikleri, yaş ve kuru kına, çerez keseleri, orkestra, tef, halay mendili ve isme özel bendir gibi pek çok hizmeti barındıran paketlerine mutlaka göz atmanı öneririz.

Sakura Event’in verdiği hizmetleri anlatırken nişan organizasyonuna değinmeden olmaz. Evde veya mekanda fark etmeksizin paketler dahilinde nişan masası temini ve süslemesi hizmeti alabilirsin. Nişan masası modelleri arasından dilediğini tercih edebilirsin. Pileksi veya ahşap masalar, rustik veya romantik konseptlere uygun dekor hizmetlerinden yararlanabilirsin. Ayrıca nişan için isimlik, nişan pastası, afiş, hediyelikler ve ikramlar gibi detayları da paketlere dahil alabilirsin.

Sakura Event organizasyon paketlerinde alabileceğin bir diğer hizmet de doğum günü ve baby shower oluyor. Sürpriz parti organizasyonu, konsept süsleme, mekan temini, fotoğrafçı ve daha pek çok detay firmada bulunuyor.

Mezuniyet partileri de Sakura’nın uzmanlık alanına giriyor. İlkokuldan üniversiteye farklı gruplar için uygun süslemeler hazırlayabiliyor. Ayrıca mekan, fotoğrafçe ve dj temini de cabası.

Son olarak evlilik teklifi organizasyonlarından bahsetmek istiyoruz. Sakura Event and More, sevgilisine sürpriz evlilik teklifi etmek isteyenler için isim afişi, mekan temini, süsleme, kemancı, hediyelik ve çok daha fazla hizmet sunabiliyor.

Sakura Event İzmir Organizasyon Fiyatları

Firmanın başlangıç paket fiyatları ortalama 1.500 TL’den açılıyor. Alınan hizmet ve organizasyon türüne göre fiyatlar değişirken, her şey dahil paketler 10.000 TL civarında seyrediyor. DüğünYardımcısı.com’a özel indirim fırsatları sunan firma hakkında ayrıntılı bilgi için teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Nerededir?

Sakura Event and More, İzmir Konak Kemeraltı Çarşısı içinde yer alıyor. Tarihi Salepçioğlu Hanı içinde ofisi bulunan firmanın açık adresini buraya bırakıyoruz;

Konak Mahallesi Anafartalar Caddesi, Salepçioğlu Vakıf İş Hanı, Kat: 6 No:610 İzmir TR, 35250.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ