Salon Saray Davet

2024 Sünnet Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
140 TL
140 TL
Kokteyl
120 TL
120 TL
Pasta - Meşrubat
12.500 TL
12.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
250
max
Otopark
75

Salon Saray Davet Hakkında

Biricik oğlun için harika bir sünnet düğünü mekanı arıyorsan Salon Saray Davet tam sana göre. Şık dekorasyonu ve ayrıcalıklı hizmetleri ile unutulmaz bir etkinlik için burayı tercih edebilirsin. Üstelik kişi başı fiyatları DüğünYardımcısı.com’a özel sadece 120 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Salon Saray Davet, hem açık hem de kapalı alan imkanı sunuyor. Her iki alanında da 250 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. İki alandan dilediğini tercih etme şansın bulunuyor. Kapalı alanda yuvarlak masalar ve özel gold napolyon sandalyeler kullanılıyor. Dans pisti oldukça geniş, tüm misafirlerin gönlünce eğlenebilecek. Sünnet tahtı mekanın tüm köşelerinden rahatça görünecek biçimde konumlandırılıyor. Sünnete özel mavi renkte giydirme ve balon süslemeleri yapılabiliyor.

Açık alanda davet planlıyorsan mekanın bu kısmının da oldukça şık göründüğünü belirtmek isteriz. Dans pisti ve sahne, son teknoloji ışık sistemleri ile aydınlatılıyor. Gece boyu lazer ve volkan gösterileri ile görsel bir şölen sunuluyor. Bu kısımda da yuvarlak masalarda oturma düzenleri bulunuyor. Talebine göre özel aile masası da hazırlanabiliyor. Dilersen açık alana da sünnet tahtı talep edebilirsin.

Salon Saray Davet Sünnet Düğünü Fiyatları

Salon Saray Davet, sünnet düğünü fiyatları açısından Başakşehir bölgesinin en uygun fiyat aralıklarını sunuyor. Kokteyl davetler düzenlemek istersen fiyatlar kişi başı 120 TL’den başlıyor. Yemekli sünnet düğünü etkinliklerinde ise hafta içi kişi başı 140 TL’den açılıyor. Yemeksiz paketlerde ise 12.500 TL’den başlayan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Mekan Olanakları

Salon Saray Davet, sünnet düğünlerine özel olanakları ile de beğeni topluyor. Özel tasarım sünnet tahtı mekan tarafından temin edilebiliyor. Ayrıca dini etkinlik düzenlemek isteyen aileler için semazen imkanı bulunuyor. Tercihinize göre kostümlü Yeniçeri askerleri ile giriş merasimi yapılabiliyor. Süsleme mekan tarafından yapılıyor. Mavi renklerde masa giydirmeleri ve balon süsleme imkanı bulunuyor.

Mekan ayrıca orkestra hizmeti sağlıyor. Birbirinden eğlenceli şarkılarla harika bir gece aileni bekliyor. Salon Saray, fotoğraf ve video çekimi imkanıyla davetini ölümsüzleştiriyor. Yemek ve kokteyl menüleri önceden tadım imkanı da cabası.

Nerededir?

Salon Saray Davet İstanbul’un Başakşehir ilçesinde yer alıyor. Sular Vadisi içinde olan mekana toplu taşıma ve özel araçla ulaşabilirsin. Otopark kapasitesi ise 75 araç. Açık adresini buraya bırakıyoruz;

Başak Mahallesi, Salon Saray, Ali Soylu Caddesi, Başakşehir / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ