Salon Saray Davet

2024 Evlilik Teklifi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Pasta - Meşrubat
1.500 TL
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
250
max
Otopark
75

Salon Saray Davet Hakkında

Evlilik teklifi organizasyonun için mekan arayışındaysan Salon Saray Davet’e mutlaka göz atmanı öneriyoruz. Deneyimli ekibi ile sevgiline harika bir evlenme teklifi organize edebilirsin. DüğünYardımcısı.com’a özel 1.500 TL’den başlayan indirimli fiyatlar ve kampanyaları değerlendirmek için teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Özellikleri

Salon Saray Davet bünyesinde evlenme teklifi davetlerine özel değerlendirebileceğin iki davet alanı yer alıyor. Bunlarda biri açık, biri de kapalı konseptte hizmet veriyor. Sevgilisi ile baş başa olmak isteyen beyler için özel bir masa hazırlanıyor. Masa üzerleri konsepte uygun şekilde dekore ediliyor. Gül yapraklarından yollar hazırlanıyor, masalar şamdan çiçek ve mumlarla donatılıyor. Tercih ettiğin renkte giydirme yapılabiliyor. Dilersen akşam yemeği veya ikramlar eşliğinde teklifini organize edebiliyorsun.

Bir diğer alan olan açık kısımda da yine sana ve sevgiline özel masa hazırlanabiliyor. Sular Vadisi’nin yemyeşil manzarası eşliğinde romantik bir teklif planlayabilirsin. Yine bu alanda da özel süsleme ve yemek hizmetini değerlendirebilirsin. Bu özel an esnasında sevdiklerin de yanında olsun istersen her iki alanın da 250 kişiye kadar davetli ağırlayabildiğini belirtelim.

Salon Saray Davet Evlilik Teklifi Fiyatları

Salon Saray Davet’te evlilik teklifi için 1.500 TL’den başlayan oldukça uygun fiyatlar sunuluyor. Paket halinde hizmet alarak olanaklardan yararlanabilirsin. Sana özel fırsatlar ve indirimler için teklif formumuzu doldurarak mekanla iletişime geçebilirsin.

Mekan Olanakları

Evlilik teklifi davetine özel Salon Saray Davet deneyimli organizasyon ekibi ile yanında oluyor. Planlaması oldukça detaylı olan sürpriz evlenme teklifi için organizasyon ekibi ile çalışabilirsin. Romantik bir yemek eşliğinde davet istiyorsan önceden menüleri tadabilirsin. Müzik hizmeti ile sevgilinin en sevdiği şarkılardan bir çalma listesi hazırlayabilirsin. Fotoğraf ve video çekim imkanlarından yararlanabilirsin.

Elbette bu ayrıcalıklardan DüğünYardımcısı.com farklı ile yararlanabilirsin. Sana özel hazırlanan paketlerle sevgilini hem şaşırtabilir hem de çok mutlu edebilirsin. Ayrıntılı bilgi için teklif formunu doldurmayı unutma.

Nerededir?

Salon Saray Davet, Başakşehir’in yemyeşil parkı Sular Vadisi içinde hizmet veriyor. Üstelik şehrin her yanından buraya kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Üstelik 75 araca kadar da otopark imkanı bulunuyor. Açık adresini merak edenler için şuraya bırakıyoruz;

Başak Mahallesi, Salon Saray, Ali Soylu Caddesi, Başakşehir / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ