Lena Kına Nikah Balo

2022 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
300
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
300
max

Lena Kına Nikah Balo Hakkında

Ankara Keçiören’de kına mekanı arıyorsan sana harika bir önerimiz var. Lena Kına Nikah Balo, benzersiz davet alanında kına gecesi davetini planlamak için seni bekliyor. Kişi başı fiyatları DüğünYardımcısı.com’a özel sadece 80 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Lena Kına Nikah Balo, açılıp kapanır tavanlı davet alanı ile öne çıkıyor. Kolonsuz yapısı ve yüksek tavan özelliği sayesinde oldukça ferah bir ortamı olduğu söyleyebiliriz. Yaz ve kış aylarına özel kullanım olanağı bulunan salonun ısıtma ve klima sistemleri bulunuyor. Yuvarlak ve dikdörtgen masalar hazırlanarak davetlilerin oturma düzenlerine göre salona alınıyor. Masa üzerlerinden standart beyaz giydirme olsa da kına gecelerine özel kırmızı süslemeler yapılabiliyor.

Masa süsleme seçenekleri arasında şamdan, supla ve çiçekler yer alıyor. Işıklı şamdanlar özellikle salon aydınlanmasının karartıldığı anlarda oldukça şık görünüyor. Dilersen mumlu şamdan türünü de tercih edebilirsin. Geniş dans pisti bulunan Lena Kına Nikah Balo, tüm davetlileri doyasıya dans etmeye çağırıyor. Ayrıca gelin damat masasını özel olarak süslüyor. Genelde davetler esnasında gelin damat ikramları ihmal edilir. Lena Kına’da ise servis elemanları seninle ve eşinle özel olarak ilgilenerek istediğin servisleri sağlıyor.

Lena Kına Nikah Balo Kına Gecesi Fiyatları

Lena Kına, cazip fiyatlar konusunda da çiftleri kendine çekiyor. Kokteyl davet fiyatları kişi başı 50 – 80 TL’den başlıyor. Yemekli kına gecesi düzenlemek istiyorsan kişi başı 80 – 100 TL’den başlayan menüleri değerlendirebilirsin. Birbirinden lezzetli menü imkanları sunan mekanda kırmızı et, beyaz et, meze seçenekleri, kuru pasta ve içecek ikramları gibi pek çok alternatif var.

Mekan Olanakları

Lena Kına Nikah Balo, kına gecesi için sunduğu olanakları ile meşhur. Kına tahtı temini yapabilen mekan, ayrıca kına halısı ve yer minderleri gibi detayları ile de geleneksel kına konseptini yakalıyor. Gelinler için önem arz eden bindallı ve kaftan teminini de talebe göre yapabiliyor. Kına tepsisi, kına örtüsü ve kına tagı ile salonu renklendiriyor. Ayrıca girişte misafirlere gül suyu ve lokum ikramı yapıyor.

Gecenin eğlenceli etkinliklerinden olan testi oyunu mekan bünyesinde oynanabiliyor. Ayrıca damat basması ve tel kırma gibi diğer geleneksel etkinliklerimizi de Lena Kına’da düzenleyebilirsin. Kına halayı için mendil, gelin yelpazesi, tef ve örtü gibi diğer detayları da kına paketlerine dahil edebilirsin.

Nerededir?

Lena Kına Nikah Balo Ankara’nın merkezi ilçelerinden Keçiören’de yer alıyor. Özel araç ve toplu taşıma aracılığıyla mekana kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Açık adresini de senin için şuraya bırakıyoruz;

Kavacık Subay Evleri Mah. Atatürk Cad. No:13/A Keçiören – Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Gökhan Gürkan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ