CeviZade Wedding & Event

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
250 TL
320 TL
Kokteyl
200 TL
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
650
min
|
700
max
Kapalı Davet Alanı
150
min
|
200
max

CeviZade Wedding & Event Hakkında

Kına gecesi organizasyonun için kır bahçesi mi arıyorsun? O halde CeviZade Wedding & Event tam sana göre. Açık alanında en eğlenceli kına davetlerine ev sahipliği yapan mekan, son yıllarda pek çok çiftin gözdesi haline geldi. Üstelik kişi başı 200 TL’den başlayan fiyatları ile de beğeni topluyor.

Özellikleri

CeviZade Wedding & Event, geniş bir alana yayılmış çim zemin kır bahçesi ile hizmet veriyor. Kına gecelerinde özel 700 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Yuvarlak masaların üzerine kına davetlerine özel olarak kırmızı tonlarda giydirme yapılabiliyor. Gecenin konseptine uygun şamdanlar ve çiçekler eklenerek muhteşem bir dekor oluşturuluyor. Gelinin çıkış yolu ışıklandırmalar ile süslenerek ihtişamlı bir giriş yapması sağlanıyor. Dans pisti ise tüm misafirlerin rahatça görebileceği ve ulaşacağı bir noktada konumlanıyor.

CeviZade Wedding & Event‘i muhteşem kılan detaylardan bir diğer de hazırlık odası oluyor. Kına geceleri diğer davetlere göre çok daha hareketli geçiyor ve ara sıra kostüm değiştirmek gerekebiliyor. Bunun için hazırlık odasını kullanabilirsin. Bir de unutmadan dans pistinin kum değil, kaymaz mermer zemin olduğunu ekleyelim. Bu sayede yüksek topuklarla bile rahatça eğlenebilirsin.

CeviZade Wedding & Event Kına Gecesi Fiyatları

CeviZade’de kına gecesi fiyatları oldukça uygun aralıklarda seyrediyor. Kokteyl davet planında kişi başı 200 TL’den başlayan fiyatlar sunuluyor. Fiyat davet günü, kişi sayısı ve menü içeriklerine göre de artabiliyor. Detaylı bilgi almak için istersen teklif formumuzu doldurabilir ya da sayfamızda bulunan telefon numarasını arayabilirsin.

Mekan Olanakları

CeviZade Wedding & Event kına gecelerine özel olarak dekorasyon imkanı sağlıyor. Gecenin sembol rengi kırmızı, davet alanının hemen hemen her yerinde kullanılıyor. Talebin doğrultusunda kına tahtı temini yapılabiliyor. Kına gecesi için tepsi, örtü, tef, kına halısı, tef, yer minderi ve nedime ekibi gibi detaylar yine talebine göre pakete eklenebiliyor. Duygusal ve hareketli parçalarla geceye renk katan orkestra ekibinden istek şarkı da talep edebilirsin.

CeviZade’de düzenleyeceğin kına davetlerini kokteyl veya yemekli menülerle zenginleştirebilirsin. Menüleri önceden tatma ve değişim talep etme imkanın da bulunuyor. Mekan after party hizmeti ile de eğlencenin uzamasını isteyen çiftleri ihmal etmiyor. Organizasyon sorumlusu hizmeti ile kına gecenin tüm akışını belirleyebiliyorsun. Dilersen dışarıdan kendi anlaştığın bir kına organizasyonu firması ile çalışman da mümkün.

Nerededir?

Peki CeviZade Wedding & Event nerededir? Mekan Buca Kaynaklar bölgesinde hizmet veriyor. Atatürk Caddesi üzerinde bulabileceğin mekana Kaynaklar dolmuşları ve özel araçlarla gidebilirsin. Açık adresini buraya bırakıyoruz;

29 Ekim Mah. Atatürk Cad. No: 130 Kaynaklar Buca.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ