CeviZade Wedding & Event

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
250 TL
320 TL
Kokteyl
200 TL
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
650
min
|
700
max
Kapalı Davet Alanı
150
min
|
200
max

CeviZade Wedding & Event Hakkında

CeviZade Wedding & Event ile muhteşem bir kır düğününe hazır mısın? Rustik konseptli geniş kır bahçesi ve muhteşem manzarası ile Kaynaklar’da hizmet veren bu mekana bayılacaksın. Üstelik kokteyl düğün fiyatları kişi başı sadece 200 TL’den başlıyor.

Özellikleri

CeviZade Wedding & Event, 700 kişiye kadar misafir ağırlanabilen kır bahçesinde harika organizasyonlar düzenliyor. Kır düğünü denilince akıllara gelen yeşil ve beyazın buluşması, mekan dekorasyonuna eklenerek doğal bir ortam yakalanıyor. Gelin yolunu özel olarak süsleyen mekan, mekana gösterişli bir giriş yapmanızı sağlıyor. Davetli masaları arasından geçen gelin yolu; ışıklar, güller ve kırmızı halı ile süsleniyor. Direkt olarak dans pistine açılan bu giriş sonrası eğlence başlıyor.

Oturma düzeni yuvarlak masalarla sağlanıyor. Beyaz sandalyeler masalara eşlik ediyor. Masa üstü süslemelerinde ışıklı şamdanlar ve çiçekler kullanılıyor. Örtülerde ise standart beyaz renk kullanılırken davet türüne ve talebine göre renk değişikliği yapılabiliyor. Tercih ettiğin supla modeli de masalara eklenebiliyor. CeviZade’nin dans pisti ise oldukça büyük. Bu sayede tüm davetlilerin sıkışmadan rahatça eğlenebiliyor.

CeviZade Wedding & Event Kır Düğünü Fiyatları

Fiyatlar açısından bakıldığında CeviZade bölgede yer alan mekanlara göre çok daha uygun aralıklarda hizmet sunuyor. Fiyatlar kişi başı ortalama 200 TL’den açılıyor. Davetli sayısı, davet günü ve menü içeriklerine göre fiyatlarda değişim görülebiliyor. DüğünYardımcısı.com’a özel kampanyaları öğrenmek istiyorsan teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Mekan Olanakları

CeviZade Wedding & Event, olanaklar bakımından beklentileri karşılayan mekanlardan biri oluyor. Düğün paketlerinde oldukça geniş hizmet imkanı sunuyor. Bunlarda ilki kokteyl ve yemek servisleri oluyor. Tüm ikramlar mekanın kendi mutfağında hazırlanabiliyor. Çiftler için önden menü tadım imkanı bulunuyor. Dilersen menüde değişiklik de talep edebilirsin. Deneyimli ve dinamik bir servis ekibi bulunuyor. Böylece tüm misafirlerinle özel olarak ilgilenildiğinden emin olabilirsin.

Mekanda organizasyonu dilersen etkinlik sorumluları ile planlayabilirsin. Servisten müziklere, oturma düzeninden dekorasyona kadar pek çok konuda ekipten destek alman mümkün. Tercihine göre dışarıdan kendi istediğin bir organizasyon firması ile çalışmana da sıcak bakılıyor. Ayrıca ses ve sahne sistemleri ile hazırlık odası da kullanımına sunuluyor.

Nerededir?

CeviZade Wedding & Event Buca’nın Kaynaklar beldesinde hizmet veriyor. Buca Üçkuyular’dan kalkan minibüsler ve özel araçlarla ulaşım sağlanabiliyor. Otoparkının ise 250 araç kapasitesi bulunuyor. Açık adresi şöyle;

29 Ekim Mah. Atatürk Cad. No: 130 Kaynaklar Buca.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ