Erinözz Organizasyon

2024 Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf alanı tasarımı
Mekan giydirme
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı

Erinözz Organizasyon Hakkında

Erinözz Organizasyon mezuniyet ve balo organizasyonu için uzman ekibi ile hizmetlerini sunuyor. Manisa, Şehzadeler konumunda yer alan firmanın paket fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor.

Organizasyon Olanakları

Manisa Erinözz Mezuniyet Organizasyon yıllar geçse de unutulmayacak mezuniyet törenleri düzenliyor. İlkokuldan üniversiteye kadar bütün dereceler için mezuniyet ve balo organizasyonu Erinözz ile gerçekleştirilebilir.

Firmanın sunduğu organizasyon olanakları arasında masa süsleme, dekorasyon, şamdan, supla ve balon süslemeleri sayılabilir. Ayrıca firma tarafından verilen davetiye hizmeti sayesinde mezunlar istedikleri kişileri mutlu günlerine davet edebilecekler.

İsteğe göre özel konsept tasarımları ortaya koyan Erinözz Organizasyon kendi servis elemanları ile çalışıyor. Böylelikle ekstradan bir şirketle çalışmana gerek kalmıyor. Bununla beraber fotoğraf çekimleri için özel köşe de öğrenciler için hazırlanıyor.

Reklamcılık alanında da faaliyetleri bulunan bu firma, aynı zamanda Erinözz Reklam olarak da biliniyor. Erinözz Reklam tarafından verilen bütün organizasyon hizmetlerini ücretsiz danışmanlık hattımızı arayarak öğrenebilirsin.

Erinözz Reklam ve Organizasyon Fiyatları

Firmada mezuniyet ve balo fiyatı seçeceğiniz pakete göre değişiyor. Firma, mezuniyetler için iki farklı organizasyon paketine sahip.

Birinci paket başlangıç paketi olarak geçiyor ve fiyatı 1500 TL’den başlıyor. Başlangıç paketinin içinde dekorasyon ve masa giydirme bulunuyor. İkinci paket olan her şey dahil paketin fiyatı ise 2000 TL’den başlıyor. Bu pakette de davetiye gibi ek özellikler yer alıyor.

Erinözz Reklam yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a verilen indirimli fiyatlardan yararlanmak istersen ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al’’ formunu doldurman yeterli.

Sunulan Hizmetler

Erinözz Organizasyo yalnızca mezuniyet ve balo organizasyonu değil, diğer etkinlik ve kutlamalar için de desteğini sunuyor. Bu etkinlik ve kutlamalar arasında kına, nişan ve düğün gibi özel günler sayılabilir.

Bununla beraber sünnet düğünü ve doğum günü partileri de Erinözz’ün uzmanlık alanına giriyor. Aynı şekilde baby shower partileri de en güzel şekilde gerçekleştiriliyor. Firmayı kurumsal etkinlikler ve açılışlar için de tercih edebilirsin.

Erinözz Organizasyon Nerededir?

Erinözz’ün merkezi Manisa, Şehzade konumunda bulunuyor. Firma Manisa genelinde her noktaya hizmet verdiğinden sadece iletişime geçmeniz yeterli. Yine de Erinözz’ü yerinde ziyaret etmek istersen açık adresi şu şekilde:

Muradiye Mah, Demiryolu Cd, No:21 Şehzadeler / Manisa.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde masa süsleme ve fotoğraf köşesi tasarımı bulunuyor. Ücretsiz danışmanlık hattımızı arayarak paket hakkındaki diğer detayları öğrenebilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette davetiye ve balon süsleme gibi özellikler yer alıyor. Paketteki tüm hizmetleri öğrenmek için ''Ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Firma kep atma organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, nişan, düğün, baby shower, doğum günü, sünnet düğünü, açılışlar ve kurumsal etkinlikler için hizmet veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Manisa genelindeki tüm ilçelere hizmet verilmekte.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Erinözz Organizasyon istediğin temaya sahip dekorasyon fikirleri üretiyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ