Er Organizasyon

2022 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
5.000 TL
Her Şey Dahil Paket
7.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu

Olanaklar

Dans ekibi
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Anı defteri ve kalemi
Baby shower parti süslemesi
Nişan tagı
Düğün planlama hizmeti
Gelin tagı
Gelin yolu
Nikah şekeri
Dilek feneri
İkramlık
Nikah alanı

Er Organizasyon Hakkında

Er Organizasyon, İstanbul Avrupa Yakası’nda Güngören merkezli konumunda deneyimli ekibiyle kusursuz bir davet için başvurulacak duraklardan birisi olmaya devam ediyor. Çeşitli paketleri ve 5.000 TL’den başlayan fiyatları ile en özel günlerini süslemek için benzersiz bir istasyon.

Er Organizasyon Hizmetleri

Doğa ve şehir manzarasının birleşimiyle masalsı bir düğün organizasyonu için vazgeçilmez bir firma olan Er Organizasyon; süslemeleri, temaya uygun dekorları ve sunduğu ek hizmetleriyle gönül rahatlığıyla özel günlerinizde başvurabileceğin bir firma.

İster kır bahçesinde istersen deniz manzaralı alanda gerçekleştireceğin davetlerde hayallerindeki konsepti yakalayabilirsin. Kişiye özel tasarımlar ve süslemeler kullanılmasının yanı sıra en çok tercih edilen beyaz rengin kullanıldığı dekorlarla seni ve misafirlerini büyüleyecek. Dilersen firmanın sunduğu olanaklara yakından bakalım.

Hizmetler ve Olanakları

Er Organizasyon ile istediğin konsept ve temada etkinlik düzenleyebilir ve süsleme/dekor seçeneklerini de buna uygun şekillendirebilirsin. Konsepte uygun mekan giydirme ya da kır bahçesi süsleme hizmetlerinden yararlanarak davet alanını şık ve benzersiz organizasyonların için dekore edebilirsin.

Firma; gelin tagı, gelin yolu, nikah masası, nikah şekeri, supla, davetiye, hediyelik gibi pek çok ek hizmeti de barındırmaktadır. İstediğin dekoru sağlayan firma deniz manzarasına karşı yerleştirdiği gelin tagı, gümüş ve beyaz tonları süslemeleriyle oldukça gösterişli davetlerin için de uygundur. Dilersen ferah ve masalsı bir görünüm için ise çiçek süslemelerini tercih edebilirsin.

Er Organizasyon Düğün Organizasyonu Fiyatları

Her gelin ve damat için en önemli günlerinden biri olan düğün gününü kusursuz bir ekiple gerçekleştirmek elzemdir. Firma, masa süslemesinden havuz ve bahçe süslemesine çeşitli pek çok tema ve süslemeyi gerçekleştirmene olanak sağlıyor. Sade ve şık görünümler içinde hizmetleri bulunan firmanın başlangıç paketi fiyatı 5000 TL iken her şey dahil paket fiyatı 7000 TL’ye ulaşıyor.

Er Organizasyon Nerededir?

Er Organizasyon, İstanbul Avrupa Yakası’nda Güngören semtinde hizmet vermektedir. İster toplu taşımayla ister özel araçla olsun her iki seçenekte de misafirlerin için kolayca ulaşılabilir bir konumda yer alır.

Organizasyon firmasının açık adresi: Merkez Mahallesi, Bayrampaşa caddesi, Leylan Apartmanı No: 37 / B Güngören / İstanbul.

En güzel günleriniz ve başta da düğün organizasyonlarınızı eşsiz ve ölümsüz kılmak için Er Organizasyonu tercih etmek isterseniz Düğün Yardımcısı müşterilerine özel hazırlanan kampanyalardan ve indirimlerden yararlanabilirsin. Tek yapman gereken “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklamak ya da ücretsiz danışma hattını aramak.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Masa süsleme, gelin tagı ve hediyelik gibi hizmetleri içerir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Catering hizmeti, dj ve orkestra, kına gecesi, fotoğraf ve video, mekan giydirme, anı defteri, süsleme ve dekor, pasta, nikah şekeri, servis ve hizmet elamanı hizmetlerini içermektedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Hediyelikler, ikramlık, nikah alanı, gelin tagı ve gelin yolu, düğün planlama hizmeti, anı defteri ve kalemi, dilek feneri ve nikah şekeri gibi ek avantajlardan faydalanılabilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonunun yanı sıra kına gecesi, nişan, evlilik teklifi, doğum günü, mezuniyet ve baby shower gibi organizasyonlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 20 gün önce iletişime geçilmelidir.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul ve tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Dilediğiniz organizasyona göre süsleme, dekor ve tema revize edilebilir.

Sipariş teslim süresi?

Verilen siparişlere göre değişiklik göstermektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Halime Er
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ