Dek Dizayn Organizasyon

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.250 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Bando temini
Dans ekibi
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf alanı tasarımı
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Özel konsept tasarımı
Yöresel oyun ve dans grupları

Süsleme ve Ek Hizmetler

Düğün planlama hizmeti
Gelin tagı
Nikah alanı

Dek Dizayn Organizasyon Hakkında

İşte karşında düğün, kına ve doğum günü gibi özel günlerinin planlanması için tam sana layık bir organizasyon firması. Dek Dizayn Organizasyon ile, istediğin şehirde istediğin organizasyonu kolaylıkla planlayabilirsin. İzmir’in Bergama ilçesinde olan bu firma, 1.500 liradan başlayan düğün organizasyonu fiyatları ile seni bekliyor. Fiyat bilgisi detayları için yazımızı okumaya devam et.

Dek Dizayn Düğün Organizasyon Hizmetleri

Dek Dizayn ile seni heyecanlandıran özel gün planlarını hiç yorulmadan gerçekleştireceğin ve sonrasında keyfine bakacağın bir süreç seni bekliyor. Bu sürece neler mi dahil? Dek Dizayn Düğün Organizasyonu eşliğinde, bando takımı, zenne, oryantal, dilek feneri, gelin hamamı, nedime ekibi, davul show, kına tepsisi süsleme, nikah şekeri süsleme, aksesuar kiralama, gelin tagı ve sahne dizaynı, masa ve sandalyelerin dekorasyonu gibi düşüncelerinin ötesinde keyifli detaylara ulaşabileceğin gösterişli bir etkinliğe ev sahipliği yapacaksın.

Dek Dizayn Organizasyon ile Düzenleyebileceğin Etkinlikler

Düğün merasimine dair her detayı inceleyerek senin isteğine uygun bir sonuca odaklanan Dek Dizayn ile her şey mümkün. Düğün serüveninin ilk aşaması, evlilik teklifinden başlayarak, söz-nişan daveti, kına gecesi ve nikah ile sonlandıracağın bu keyifli yolculuğun bütün ayrıntılarını Dek Dizayn ile halledebilirsin. Kendi seçeceğin kategoriye ve temaya uygun olarak bindallı, kaftan, abiye gibi parçalardan, peçetelik, balon, çiçek gibi diğer ayrıntılara kadar her şey senin kontrolün altında olacak. Dek Dizayn ile, baby shower ve doğum günü kutlamaları gibi hayatına anlam katan günleri de tek bir dokunuşla mükemmele dönüştüreceksin.

Dek Dizayn Düğün Organizasyonu Fiyatları

Ses, ışık, sahne tasarımı ve fotoğraf çekim alanının dizaynı gibi standart özelliklerinin dahil olduğu başlangıç paketi 1.500 liradan başlıyor ve 2.250 liraya kadar değişikilik gösterebiliyor. Dek Dizayn Organizasyon daha geniş kapsamlı programlara da sahip.  Her şey dahil paketler 5.000 liradan başlayarak senin beğenine sunuluyor.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Dek Dizayn Organizasyon her ne kadar İzmir-Bergama’da konumlansa da, Türkiye’nin her şehrine hizmet vermektedir.  Firmayı İzmir’de ziyaret etmek istersen, açık adresi burada bulabilirsin: Maltepe Mahallesi Atatürk Caddesi No:73/C Bergama/İzmir. Toplu taşımayı tercih ediyorsan, Dikili Çarşı’dan 837 numaralı otobüse bin. Mavikent’te otobüsten inerek, 835 numaralı otobüse bin. Mezarlıkbaşı Camii’de otobüsten in. Böylece Dek Dizayn Organizasyon’a ulaşmış olacaksın.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ses-ışık ve sahne planlama ve dekorasyon, fotoğraf çekim alanının dizaynı gibi özellikler başlangıç paketi ile sunuluyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Balon, canlı çiçek ve sandalye süsleme, orkestra-bando temini ve yöresel oyun dans gruplarının hizmetleri, her şey dahil paketin içeriğinde seni bekliyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Nikah alanı planlama, aksesuar kiralama ve buna ek olarak gelin tagı, sana sunulan ilave avantajlardan.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, gelin hamamı, baby shower, evlilik teklifi, kına gecesi, söz ve nişan gibi özel günlerini Dek Dizayn ile kolaylıkla planlayabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

5-6 ay önce iletişime geçmen yeterli olacaktır.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Türkiye’nin her şehrinde hizmet veriliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Oldukça geniş tema kataloğuna sahip olan Dek Organizasyon, senin tercihine göre konsepti belirliyor. Renk ve dekorasyon çeşitlerine sen karar verebilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Elif Kahyaoğulları
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ