Sdf Design

2023 Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Baby shower balon seti
Baby shower parti süslemesi
Bebek odası süsleme
Diş buğdayı süslemesi
Doğum odası süsleme
Doğum yatağı süsleme
Kapı süsü

Sdf Design Hakkında

İzmir’in Konak ilçesinde bulunan Sdf Design, birbirinden güzel ve özel organizasyonlarını gerçekleştirmek için bekliyor. Doğum günü ve baby shower organizasyonları konusunda ekstra tecrübesi ile dikkat çekiyor. Doğum günü organizasyonları, çocuk ya da yetişkin 7’den 70’e herkesi mutlu eder. Sdf Design ile gerçekleştireceğin baby shower organizasyonlarında çocuğuna mükemmel bir anı bırakabilirsin.

Sdf Design Sunduğu Hizmetler
Doğum günü ve baby shower tamam da bu kadar mı? Tabiki hayır. Sdf Design’den aklına gelebilecek tüm organizasyonların için destek alabilirsin. Kına gecesi, nişan, söz, sürpriz doğum günü organizasyonlarını Sdf Design’in profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirebilirsin. Davetiye basımından nikah şekerine, masa ve sandalye temininden catering hizmetine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Ayrıca balon ve çiçek süslemeleri ile de göz kamaştıran görsellikler ön plana çıkıyor.

Özel konsept tasarım pastalar konusunda da başarılı işler ortaya koyan Sdf Design, İzmir’de organizasyon firmaları arasında aranan isimlerden biri olmuş durumda. Dilediğin organizasyonda tüm isteklerine cevap veren firma ile 1 ay öncesinden iletişime geçmen yeterli olacaktır. Organizasyon temasına göre uygun bir şekilde süslenecek olan mekân davetlilerinde beğenisini toplayacaktır. Bu noktada firma ile sağlanan görüşmelerde her detay belirtilmeli ki istenmeyen durumlarla karşılaşılmasın.

Her organizasyonda aslında en çok kullanılan ve en önemli detaylardan biri masadır. Masa süslemesi ne kadar iyi olursa organizasyon için de o kadar olumlu olur. Sdf Design masa süsleme konusunda kendi tecrübesini konuştururken senin isteklerini de göz ardı etmiyor. Dj ve orkestrayı, dilersen Sdf Design ayrıcalığı ile temin edebilirsin. Her organizasyonun vazgeçilmezi müziktir. Belirleyeceğin orkestra ya da dj ile daha eğlenceli ve hareketli bir ortama ev sahipliği yapabilirsin.

Sdf Design Fiyatları
Sdf Design ile farklı ve eğlenceli organizasyonlara ulaşabilirsin. Bugüne kadar birçok organizasyona eli değmiş olan firma, müşterilerini her zaman dinleyerek mutlu etmeyi başarıyor. Kişiye özel konsept ve uygun fiyatlar ile farklılık gösteren Sdf Design, başlangıç ve her şey dahil paket içeriklerine sahip. 2.500 TL’lik başlangıç paketi fiyatına sahip olan firmada farklı seçenekler için farklı fiyatlar belirlenebilir. Sdf Design organizasyon fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için form doldurarak bizimle iletişime geçebilirsin.

Sdf Design Nerede?
Sdf Design, İzmir’in her yerine hizmet verebiliyor. Ancak talep edilen organizasyon içeriğine bağlı olarak şehir dışı için kargo ile ulaştırma imkanına da sahip.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Masa, sandalye ve mekan süsleme, catering ve fotoğrafçı hizmetlerini içermektedir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Masa, sandalye temini, mekan tasarımı ve süslemesi, dj ve orkestra temini, catering, balon ve çiçek süsleme, pasta tasarımı hizmetlerini içermektedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel organizasyonlar hazırlanmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Davetiye, dj ve orkestra, fotoğraf ve video, ışık sistemleri, catering, çiçek, masa ve sandalye temini, nikah şekeri ve süsleme hizmetleri verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 1 ay önce iletişime geçilmelidir.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir Konak'ta bulunan firma, organizasyon türüne göre şehir dışı için kargo ile ulaştırma sağlamaktadır.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Dekorasyon, konsept ve tema kişiye özel şekilde geliştirilerek sunulmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Sedef Korkmaz
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ