Birbirinden Farklı Gelin Arabası Modelleri

O sıradan bir otomobil değil ki! Sizi hayatınızın en mutlu gününe götüren en güzel anılarınızı paylaşan bir araba… Elbette markası, rengi ve süslemelerine ayrı bir özen göstereceksiniz. Bu mutlu gün onunla başlayıp onunla bitecek çünkü! Klasik otomobillerden cabrio modellere, ilginç alternatiflerden eğlenceli olanlara kadar düğün arabalarının en farklı seçeneklerini sizin için derledik. Düğün arabanızın modeline ve süslemelerine karar vermeden önce mutlaka bir göz atın deriz!

cadillac-1959-21_f

Farklı Gelin Arabası Modelleri – 1

“Bambaşka bir gelin arabasıyla herkesi şaşırtalım” diyen çiftlerin aklından bile mutlaka klasik otomobiller geçiyor. Özellikle beyaz olanları neredeyse tüm romantik çiftlerin gözde gelin arabası modellerinden. Evet, son yıllarda onları çok sık gördüğümüz bir gerçek! Fakat siz kendi gelin arabası süslemenizde yaratıcı olabilirseniz hiçbir çiftin gelin arabası sizinkiyle yarışamaz. Örneğin gelin arabası süslemelerinde teneke yerine çiçeklerin bağlandığı bir kuyruk ile hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz.

554c0cbfef0fe1

Farklı Gelin Arabası Modelleri – 2

Bundan yıllar yıllar öncesine gidip gelin arabası modellerinin en farklılarına göz atmak ister misiniz? Bir döneme damgasını vuran prens ve prensesleri taşıyan modellere mesela. Siyah, şık bir at arabası çiftlik temalı bir düğün için nefis bir seçenek. Üstü açık, pembe modeller ise otelde yapılacak bir düğün için en uygun gelin arabası modellerinden.

YAKUMO DIGITAL STILL CAMERA

Farklı Gelin Arabası Modelleri – 3

Düğüne gidecek kimse kalmasın! İşte son yılların trendi, en dikkat çekici farklı mı farklı bir gelin arabası… Eski bir minibüsle sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Üstelik böylesine hoş bir modelde birbirinden farklı düğün fotoğrafları olmaz mı, sizce de? Günün en eğlenceli yolculuğunda arkadaşlarınız da size eşlik etsin istiyorsanız klasik minibüslerden daha farklı bir gelin arabası alternatifi bulamazsınız.

rf2iqhcgx10vwhefetnrzgei6o5odc39-o

Farkı Gelin Arabası Modelleri – 4

Üstü açık son model bir gelin arabası mı yoksa klasik bir otomobil mi? Kararınızı verin! Bize sorarsanız ikisi de oldukça eğlenceli gelin arabası seçeneklerinden. Yalnız düğün mekanı ve konseptinin de gelin arabası seçeneğine karar vermede büyük bir rol oynadığını unutmayın.

Farklı Gelin Arabası Modelleri – 5

Birbirinden farklı arazi araçları sınırları zorlayan çiftlerin gelin arabası olmak için şehre iniyor! Neden sizin de gelin arabanız geniş bir Hummer olmasın. Gelinler için biraz çılgın bir seçenek olabilir fakat kadınların rengi pembeyle birleşen bir model, her iki tarafın da hayallerindeki gelin arabasına ulaşması için yeterli olacaktır.

cadillac-1959-12_f

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!