YO Turizm ve Taşımacılık

2024 Gelin Arabası Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
400 TL
Her Şey Dahil Paket
600 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Evden / mekandan alma
Gelin arabası süsleme
Lüks gelin arabası kiralama
Minibüs kiralama
Özel şöför
Şehir dışına araba kiralama
Şöförlü gelin arabası kiralama
VIP transfer hizmeti

YO Turizm ve Taşımacılık Hakkında

İstanbul’un Pendik ilçesinde hizmet veren YO Turizm ve Taşımacılık, yıllardır çiftlerin gelin arabasını seçerken uğradığı ilk adres. Sıradanlığı bir kenara bırakan hizmet anlayışı ile yola çıkan YO Turizm ve Taşımacılık, hayalini kurduğunuz düğün için çıktığınız bu yolda size aşkla eşlik edecek araçları seçimini zevkinize bırakıyor. Farklılık arayan ve konforu ön planda tutan çiftler için sundukları profesyonel hizmet sayesinde kusursuz bir etkinlik planlıyor. Heves ve tutkunun bir araya geldiği araç süslemeleri ise göz alıcı!

YO Turizm ve Taşımacılık Hizmetleri

VIP ve lüks araçların çokça tercih edildiği YO Turizm ve Taşımacılık’ta özellikle gelin arabası olarak tercih edilmekte. VIP minibüs sayısını her geçen gün arttıran firma, üstü açık gelin araçlarının doğuracağı riskten dolayı sayısında azalmaya gitmiştir.
Her bütçeye ve zevke göre şekillenebilen gelin arabalarından içinize sinen hangisi ise onu tercih edebilirsiniz. Düğün öncesi ve sonrasında güvenli ve huzur dolu bir yolculuk için firma tarafından sağlanan uzman şoförler sayesinde yolculuğunuz daha güzel geçecek. Eğer gelin arabası tercihini YO Turizm tarafından yaparsanız uzman şoför hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

YO Turizm ile Eşsiz Fırsatlar

Ayrıca sadece İstanbul içerisinde değil, Türkiye’nin birçok noktasına filo hizmeti sağlayan YO Turizm ve Taşımacılık oldukça güçlü kurumsal yapısıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Fotoğraf çekimleriniz esnasında kiraladığınız araç ile dış çekim gerçekleştirme fırsatını yakalayın!
Firma günlük ve uzun dönemli taşıt kiralama olarak hizmet vermektedir. Düğünlerin vazgeçilmez mottosu haline gelen gelin arabası sadece düğünlere özel tasarlanmamakta. Kına geceleri, mezuniyetler, sünnet törenleri, kurumsal etkinlikler, partiler ve bunun gibi birçok etkinlik için araç kiralamanız mümkün. En geniş araç filolarından biri olan YO Turizm ve Taşımacılık’ta, düğününüz için il dışından gelecek misafirleriniz için araç kiralayabilirsiniz.

YO Turizm Fiyatları

İndirimli ve kampanyalı seçeneklere ulaşabilmek için erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon esnasında belirli bir miktar kaparo ödemesi yaptıktan sonra, geri kalanını araç kiralama sırasında ödeme yapmanız mümkün. Düğün öncesi için veya diğer etkinliklerinizden önce firma ile iletişime geçip rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Etkinlikten 1 hafta önce iletişime geçilmesi sağlıklı bir organizasyon için yeterli olacaktır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı hizmet, özel şoför, şehir içi tur, araç içi ikram

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonu yanı sıra kına gecesi, nişan ve sünnet düğünü organizasyonları için de hizmet sunulmaktadır. Ayrıca özel gün ve davetleriniz için de araç temin edilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Şehir dışına araç gönderimi vardır.

2 görüş

  1. Memnuniyet

    Aracı tam zamanında istediğimiz yere getirdiler araç tertemizdi çiçek süslemeleri de güzeldi.

  2. Çok ilgili, anlayışlı, isteklerimizi yerine getirmiş olan olan bir marka.Hayatımızın en özel gününde en mutlu yolculuğumuza çıkmış gibiydik.Tekrar çok teşekkür ederiz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yakup Geren
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ