Mirada Grup Rent A Car

2024 Gelin Arabası Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
400 TL
Her Şey Dahil Paket
600 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Lüks gelin arabası kiralama
Minibüs kiralama
Özel şöför
Şehir dışına araba kiralama
VIP transfer hizmeti

Mirada Grup Rent A Car Hakkında

İstanbul’un Maltepe ilçesinde hizmet veren Mirada Grup Rent A Car, yıllardır en iyi şekilde faaliyetlerini sürdürmekte. Olanağının dışında bir hizmet anlayışı ile yola çıkan Mirada Grup, sevdiğinizle çıktığınız bu yolda size en güzel şekilde eşlik edecek araçları sunuyor. Kurumsal anlamda araç kiralama veya kısa dönemli kişisel araç kiralama gibi olanaklarda firma tarafından sağlanmakta. Araç kiralama sektöründen pek çok rakip bulunmakla beraber araç çeşitliliği ve yenilikçi bir marka yaratmak epey zorlu bir süreç.

Mirada Grup Rent A Car Fiyatları

Mirada Grup, önce emniyet ve güvenlik diyerek kaliteli araç hizmetini kar gütmeden sizlere sunuyor. En yeni model araçların dışında özel etkinlikler için hazırlanmış araç süslemelerine bayılacaksınız!

Firma günlük veya uzun dönemli araç kiralama olarak araç hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca gece ve gündüz seçeneklerini bulabileceğiniz araç çeşitleri ile asla yolda kalmayacaksınız! Düğünlerin vazgeçilmez parçası olan gelin arabası sadece bugüne özel değil. Kına geceleri, mezuniyetler, sünnet törenleri, kurumsal etkinlikler, partiler ve bunun gibi birçok etkinlik için araç kiralamanız mümkün. En geniş araç filolarından biri olan Mirada Grup ile düğününüz için il dışından gelecek misafirleriniz için araç kiralayabilirsiniz.

Hangi Araçlarla Hizmet Sunuyor?

Vito, üstü açık arabalar, lüks spor arabalarına Mirada Grup Rent A Car aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Her bütçeye ve zevke göre uygun olan gelin arabalarından içinize sinen hangisi ise onu tercih edebilirsiniz. Düğün öncesi ve sonrasında güvenli ve huzur dolu bir yolculuk için firma uzman şoförlerinden temin ediyor. Eğer gelin arabası tercihini Mirada Grup tarafından yaparsanız uzman şoför hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.  Ayrıca sadece İstanbul içerinde değil, Türkiye’nin birçok noktasına filo hizmeti sağlamaktadır. İndirimli ve kampanyalı seçeneklere ulaşabilmek için erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon esnasında belirli bir miktar ön ödeme yaptıktan sonra, geri kalanını araç kiralama sırasında iletmeniz mümkün.

Düğün öncesi için veya diğer etkinliklerinizden önce firma ile iletişime geçip rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Etkinlikten 1 hafta önce iletişime geçilmesi sağlıklı bir organizasyon için yeterli olacaktır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir turu, şehir dışı hizmet, yolculuk kokteyli, ikramlar.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonları yanı sıra kına, nişan, sünnet vb. tüm organizasyonlar için araç kiralama yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Minimum 1 hafta önce

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Şehir dışına hizmet var.

2 görüş

  1. Gelin arabası hizmeti aldık araç zaten istediğimiz gibiydi ama o süsleme çok hoşumuza gitti 🙂

  2. Güvenir bir firma kesinlikle.Profesyonel yaklaşımları bizi çok rahattı.Personelleri güler yüzlü ve çok ilgililer. Kesinlikle tavsiye ederiz

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Tümer Gülcan Umut Barak
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ