En Farklı Gelin Arabası Süslemeleri

Düğün hazırlıkları listesinde öyle bir şey var ki hem çok eğlenceli hem de çok keyifli. Bahsettiğimiz şey tabii ki düğün arabası süslemesi. Her çiftin çocukken karar verdiği bir gelin arabası modeli de süslemesi de vardır. Bazılarının hayalleri yıllara rağmen hiç değişmezken bazılarının ise her yıl bambaşka süslemelere takılır aklı. Nasıl bir gelin arabası süslemesi istediğinize karar verdiyseniz işiniz kolay, ama ya kafası karışık olanlar? Hala nasıl bir gelin arabası ve süslemesi tercih edeceğinize karar veremediyseniz, işte karar verme sürecinize yardımcı olacak birkaç gelin arabası süslemeleri…

Gelin Arabası Süslemeleri 1- Romantik bir çift misiniz? O halde üstü açık klasik bir otomobili balonlarla süsletmeye ne dersiniz? Artık bu tarz otomobilleri kiralama şirketlerinde bulmak oldukça kolay. Size kalan sadece gelin arabanızı nasıl süsleteceğinize karar vermek. Bu noktada ise balonlar işinizi kolaylaştırıyor. Çünkü yaşanmışlıklarla dolu bir otomobile en çok balonlar yakışıyor.

Gelin Arabası Süslemeleri 2- Siyah, ne için olursa olsun hep asaleti sembolize ediyor. Özellikle tarihi bir mekanda yapacağınız düğünler için gelin arabası olarak yıllanmış bir otomobil tercih edebilirsiniz. Renkte ise asaletinizden ödün vermek istemiyorsanız siyah ilk tercihiniz olsun. Hal böyle olunca gelin arabası süslemesi de otomobilin muhteşemliğini gölgede bırakmasın diye sade bir süsleme olarak canlı çiçekleri kullanabilirsiniz.

Gelin Arabası Süslemeleri 3-Her zaman bir otomobil olmaz gelin arabası. Prenses gibi gelinlere ancak balkabağından rüya gibi bir at arabasına dönüşen gelin arabaları uygun olur. Böyle bir gelin arabası tercih edecekseniz süsleme konusunda dikkatli olmalısınız. At arabası başlı başına oldukça süslü olduğundan renkli çiçeklerle donatmak yeterli olacaktır.

554c0cbfef0fe1

Gelin Arabası Süslemeleri 4- Teneke kutularını ve gelin arabası yazısını unutmayın! Gelin arabasının süslemelerinin yanı sıra arkaya bağlatacağınız teneke kutuları çevredeki herkesi harekete geçirecektir. Gelin arabasına teneke kutuları bağlamak ilk zamanlar damadın arkadaşlarının eğlencesi olarak başladıysa da zamanla keyifli bir gelin arabası süslemesine dönüştü. Siz de biraz eğlence katmak istiyorsanız deneyebilirsiniz.

YAKUMO DIGITAL STILL CAMERA

Gelin Arabası Süslemeleri 5-  Her şeyden önce konsepte uygun renkler seçmeye özen gösterin. Örneğin düğününüzün konsepti plaj partisi ise mavi bir otomobili beyaz çiçeklerle süsleterek bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Böyle bir gelin arabası hem çok şık görünecek hem  de ortama uyum sağlayacaktır.

rf2iqhcgx10vwhefetnrzgei6o5odc39-o

Gelin Arabası Süslemeleri 6-  Her çift aşık olduğu için evleniyor fakat siz bunu herkese göstermek istiyorsanız bu model tam size göre. Modern bir otomobili oyuncaklarla süsleterek birbirinize olan aşkınızı bu şekilde ifade edebilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!