Florya Bahçe

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
100 TL
150 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
250
min
|
500
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
500

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Çim alan
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Kokteyl menü
Yemek Servisi
After Party için Ayrı Alan

Florya Bahçe Hakkında

Yeşillikler içinde ve doğa ile iç içe bir mekanda evlenmek isteyenleri buraya alalım. Florya Bahçe Bakırköy, yılın dört mevsimi kır düğünü imkanı sunuyor. Kişi başı 100 TL’den başlayan düğün fiyatları ile beğeni toplayan mekan hakkında detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurmayı unutma!

Florya Bahçe Özellikleri

Türkiye’nin sahip olduğu ilk sera düğün mekanı olması yönüyle dikkat çeken Florya Bahçe, 6 adet düğün alanına sahip. 2 sera düğün salonu, 3 kır düğün alanı ve 1 adet de kapalı alanı bulunuyor. Bu yönü ile hava durumunu düşünmeden dilediğin zamanda yeşillikler içinde unutulmaz bir davet düzenleyebilirsin.

Florya Bahçe sera ve kır düğünü yanında oldukça da imkanlara sahip bir mekan. Kalabalık davetler için oldukça uygun bir alana sahip olan Florya’da 1000 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Geniş, ferah ve kolonsuz salonlar sayesinde kalabalık davetler bunaltıcı olmaktan ziyade eğlenceli bir hale geliyor.

Yemekli düğünler için çocuk menülerinin yanında diyabet hastaları, veganlar ve vejetaryenler de göz ardı edilmemiş. Menü tadımları yapılabilir ve menüde ekleme-çıkarma gibi bir takım değişiklik yapma imkanı da bulunuyor.

Olanakları

Florya Bahçe düğün salonlarının dizaynında beyaz renk ağırlıklı olarak tercih edilmiş. Tüller ve dantellerle süslenen sandalyeler ve masalar beyaz renge şıklıkla eşlik etmekte. Bu süslemelerin ve renklerin yanında en önemli detay ise yeşilliklerin ferahlığı. Sadece salonun dizaynından bahsetmek haksızlık olacaktır; çünkü Florya’da daha birçok imkan bulunuyor.

Florya Bahçe orkestra, organizasyon sorumlusu, fotoğrafçı imkanları da sunmakta. Gecede müzik saat 23.30’a kadar sürmektedir. Ancak after parti isteyen misafirler için gecenin ilerleyen saatlerinde gününüze devam edebilirsin.

Kalabalık düğünlerde yaşanan zorluklardan birisi de otopark sorunudur.  Ancak Florya Bahçe’nin otopark ve vale hizmeti de bulunuyor. 500 araçlık geniş otoparka sahip olması yönüyle misafirlere kolaylık sağlıyor.
Sadece düğünden ziyade; açılışlar, toplantılar, baby showerlar ,doğum günleri, kına, mezuniyet törenleri, kına, açılış partileri ve sünnet gibi birçok etkinliği de gerçekleştirme imkanına sahip.

Florya Bahçe Kır Düğünü Fiyatları

Mekan kır düğünü fiyatları konusunda da oldukça uygun seçenekler sunuyor. Kokteyl düzeninde kır düğünü fiyatları kişi başı 100 TL’den başlıyor. Yemek bir davet planlıyorsan hafta iç kişi başı 100 TL, hafta sonu ise 150 TL’den başlayan menüleri değerlendirebilirsin.

Nerededir?

Mekan İstanbul’un Bakırköy ilçesinde hizmet veriyor. Marmaray hattı ve 73B, BN1 73F numaralı otobüs seferleri ile ulaşım sağlayabilirsin. Açık adresi ise şöyle;

Şenlikköy Mahallesi, Yeşilköy Cd. Çatal Sk. 34153 Florya – Bakırköy / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Düğün pastası, organizasyon sorumlusu, fotoğraf çekimi, standart mekan süsleme ve orkestra hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yemek servisi, organizasyon sorumlusu, video ve fotoğraf çekimi, mekan süsleme, servis elemanı, düğün pastası, ses ve sahne sistemleri ile orkestra hizmeti bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Organizasyon sorumlusu ve menü tadımı olanağı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, özel gün organizasyonları, mezuniyet partisi ve balo, kulüp davetleri mekan bünyesinde düzenlenebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsepte uygun mekan giydirme, gelin tagı, gelin yolu, şamdan ve çiçek süsleme seçenekleri bulunuyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olarak hizmet veren farklı davet alanları bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı et, beyaz et, kokteyl ve ikramlı menü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23:30'a dek sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul Bakırköy'de bulunan Florya Bahçe konum olarak da oldukça kolay ulaşıma sahip. Şehir merkezinde yer alması yönüyle sizin ve misafirleriniz güzel bir düğün ortamına sahip olmak için uzun yollar gitmenizi engelliyor. İstanbul Bakırköy'de yer alan Florya Bahçe ulaşım olarak oldukça kolay bir konuma sahip. Flyinn Alışveriş Merkezi'nin karşısında yer alır. Ayrıca otobüs, tren ve dolmuş ile de ulaşım sağlanmaktadır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Florya Bahçe'de sizin isteğinize göre müzik imkanları da mevcut. Orkestra veya dj isteğinize göre bu imkanlar sağlanmaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Florya Bahçe size bir kolaylık daha sağlıyor; fotoğrafçı. Kapı kapı dolaşıp en iyisini aramanıza gerek yok. Sizler için mekanın fotoğrafçısı bulunmaktadır. Fotoğrafın yanında video imkanı da var. Fotoğraf çekilmek için özel bir yer seçmeye gerek kalmadan istediğiniz yerde yeşillik manzaralı tamamen doğal fotoğraflar çekilebilirsiniz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Rezzan Ergin
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ