Ada Kanlıca – Baro Bahçe

2024 Sosyal Tesisler Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
50 TL
Pasta - Meşrubat
80 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
200
min
|
300
max
Kapalı Davet Alanı
200
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
200
min
|
300
max
Otopark
150

Olanaklar

Süsleme
Gelin Yolu
Masa - Sandalye
Ses
Sahne ve Işık
Volkan Gösterisi
Yemek Servisi
Fotoğraf Çekimi
Video Çekimi
Organizasyon Sorumlusu
Ücretsiz Otopark
Vale Hizmeti
Organizasyon Öncesi Menü Tadımı
Menüde Değişiklik İmkanı
After Party için Ayrı Alan
Engelli Girişi
Aynı Mekanda Birden Fazla Davet Alanı

Ada Kanlıca – Baro Bahçe Hakkında

Rustik düğünlerin vazgeçilmez mekanı olan Ada Kanlıca- Baro Bahçe tüm güzelliği ile sizlere unutulmaz bir düğün daveti deneyimi sunuyor. Hayallerinizi süsleyen rustik düğünü konseptini en iyi şekilde hayata geçirmeyi başaran bir mekandır. Davetiniz için sunulan çeşitli davet alanı seçenekleri ile çiftlerimize görülmemiş bir hizmet sunuyor. Doğa ile iç içe olan bu mekanda unutulmaz anlara tanıklık edecek ve davetinizin hiç bitmemesini dileyeceksiniz. Yeşilliklerin ve son derece doğal bir temanın hakim olduğu bu mekana tüm davetlileriniz hayran kalacak! Ada Kanlıca Baro Bahçe’de gerçekleştirebileceğiniz organizasyonlar ise saymakla bitmiyor. Öncelikli olarak düğün organizasyonları için oldukça rağbet gören mekan aynı zamanda kına, nişan, sünnet, mezuniyet baloları gibi birçok özel davete ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca eşsiz bekarlığa veda partilerinin ve nikah sonrası yemeklerin gerçekleştiği Ada Kanlıca Baro Bahçe’de sıra dışı bir davete imza atmak için Düğün Yardımcısı ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Ada Kanlıca- Baro Bahçe Olanakları

Rüya gibi bir ambiyansa sahip olan bu mekanda davetiniz boyunca eşsiz hizmetler ile şımartılacaksınız. Son derece güler yüzlü ve pozitif organizasyon sorumluları sayesinde düğün planlama aşamasındaki tüm pürüzler ortadan kalkacak ve son derece sakin bir süreç sizleri bekliyor olacak. Mekan konseptlerinizi hayata geçirirken adeta profesyonel bir organizasyon şirketi gibi çalışmaktadır. Görüp görebileceğiniz tüm rustik detayları ve aksesuarları bünyesinde barındırmaktadır. Ada Kanlıca Baro Bahçe ’nin unutulmaz organizasyonlar hayata geçirebileceğiniz 3 adet davet alanı bulunmaktadır. Bunlardan birincisi Ada Garden’dır. Kokteyl düzeninde 400 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olan alan doğal çim zeminiyle sizlerle buluşmaktadır. Bu inanılmaz ambiyansa sahip olan kır bahçesinin etrafı asırlık gürgen ve çınar ağaçları ile çevrilidir.

Ada Kanlıca- Baro Bahçe bünyesinde doğanın ve canlı çiçeklerin mis gibi kokuları eşliğinde huzurla dolacağınız bir ortam sunulmaktadır. İkinci davet alanı ise Ada Deluxe olarak bilinmektedir. 300 kişilik oturma ve 400 kişilik kokteyl düzenine ev sahipliği yapabilmektedir. Kötü hava şartlarında üzeri kapanabilen tavan sistemiyle ve otantik ambiyansıyla en özel davetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir alan sunmaktadır. Akvaryum cam sistemi sayesinde davetiniz oldukça ferah ve doğal bir alana sahip olacaktır. Son davet alanı ise Ada Bosphorus’tur. Daha samimi ve küçük çaplı etkinlikleriniz için oldukça uygun bir davet alanıdır. 100 kişilik yemekli ve 150 kişilik kokteyl düzeni ağırlama kapasitesine sahiptir. Yazlık bar alanı boğaz manzarası ile değerli davetleriniz ve özel günleriniz için son derece şık bir ortamdır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Mezuniyet Partisi ve Balo, Davet ve Resepsiyon

Manzara ve Lokasyon

Mekan son derece sakin ve huzurlu bir doğa manzarası sunmaktadır. Mekan Beykoz ilçesinde hizmet vermektedir. Ulaşım konusunda oldukça rahat bir konumdadır. Avrupa Yakası'ndan gelecek olan misafirler FSM Köprüsü'nü kullanmalıdır. Mekan Kanlıca Sahili'ne 100 metre mesafede yer almaktadır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Orkestra hizmeti mevcuttur.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanın fotoğrafçısı tüm özel anlarınızı kayıt altına alır. Bu sebeple dışarıdan fotoğraf fotoğrafçı getirilmesi mümkün değildir.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Yok

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ