Boğaziçi Yaşam Merkezi

2024 Sosyal Tesisler Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
30 TL
Kokteyl
30 TL
30 TL
Pasta - Meşrubat
30 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Otopark
500

Olanaklar

Süsleme
Gelin Yolu
Masa - Sandalye
Ses
Sahne ve Işık
Volkan Gösterisi
Yemek Servisi
Organizasyon Sorumlusu
Ücretsiz Otopark
Vale Hizmeti
İstenilen Fotoğrafçıyla Çalışma
Engelli Girişi
Kolonsuz Salon

Boğaziçi Yaşam Merkezi Hakkında

Üsküdar’ın en merkezi konumunda hizmet veren Boğaziçi Yaşam Merkezi en özel davetlerinize ev sahipliği yapmaktadır. 2013 yılında hizmet vermeye başlayan mekan bugüne kadar sayısız organizasyon hayata geçirmiştir. Tüm etkinliklerinde müşterilerini memnun etmeyi ve keyifli bir organizasyon süreci yaşatmayı başarmış olan Boğaziçi Yaşam Merkezi, sizlerin isteklerine oldukça önem vermektedir. Tam da hayal ettiğniz gibi elegant, keyifli ve hafızalardan silinmeyecek bir düğün organizasyonu gerçekleştirebileceğiniz bu davet alanından oldukça mutlu ayrılacaksınız.

Boğaziçi Yaşam Merkezi Olanakları

Boğaziçi Yaşam ekibi hizmet vermeye başladıkları günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı çalışmıştır. Bu sayede birçok çiftin hayallerini gerçekleştirme şerefine layık olmuş ve sayısız organizasyona imza atmıştır. Eğer sizde en özel davetinizi böylesine şık ve alımlı bir mekanda gerçekleştirmek istiyorsanuz, Düğün Yardımcısı ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Boğaziçi Yaşam Merkezi bünyesinde gerçekleştirilen organizasyonlar sadece düğün davetleri ile sınırlı kalmamaktadır. Mekan ekibi yıllardır çeşitli davet organizasyonlarına hizmet vererek birçok konuda deneyim kazanmıştır. Bu deneyimlerini en kaliteli ve en şık şekilde davetlerinize aktarabilen ekip çalışanları sizlerin en özel günlerine şahitlik etmekten gurur duymaktadır. Boğaziçi Yaşam, düğün organizasyonları dışında kına gecesi, nişan töreni, sünnet düğünü gibi davetleri organize edebilmektedir. Ayrıca tüm kurumsal etkinlikleriniz için de oldukça uygun bir ortam oluşturabilen mekan, kurumsal davetlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirecektir.

Boğaziçi Yaşam Merkezi ’nin en özel davetlerinizi hayata geçirebilmeniz için sadece kapalı alanı mevcuttur. Bu sebeple 4 mevsim boyunca kesintisiz hizmet verebilmektedir. Bu alanda sizlere dilediğiniz konsepti sunabilen mekan ekibi birçok konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Alanın davetli kapasitesi 500 ile 750 kişi arasındadır. Kalabalık davetlerinizi gerçekleştirmek için yeterli alan kapasitesine sahiptir. Mekanın dekorasyonu beyaz ve altın rengi ağırlıklı olarak hazırlanmıştır. Beyaz rengin zerafetinden esinlenerek, tüm organizasyonlara uyum sağlayacağı düşünülmüştür.

Masa düzenleri yuvarlak olmak üzere, beyaz masa örtüsü kullanarak dizayn edilmiştir. Masalara eşlik eden altın rengi tiffany sandalyeler ile konsept desteklenmiştir. Ortaya çıkan görüntü oldukça şık ve göz alıcıdır. Görüş alanını engelleyecek hiçbir kolon bulunmaması sebebiyle oldukça ferah bir alan sunmaktadır. Böylece hem misafirleriniz hem de sizler oldukça rahat edeceksiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Mezuniyet Partisi ve Balo, Kurumsal Etkinlikler

Manzara ve Lokasyon

Davet alanı sizlere şehir manzarası sunmaktadır. Mekan Üsküdar ilçesindedir. Y.Emre Sağlık Ocağı durağı en yakın İETT durağıdır. Buradan geçen otobüs hatları ise; 14F, 14FD, 15C, 15ÇK, 15Z, 15K şeklindedir.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekan, davetlerinizin müzik hizmetini karşılamaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekana dışarıdan fotoğrafçı getirebilirsiniz.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Yok

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ