Florya Sosyal Tesisleri Havuzlu Bahçe

2024 Sosyal Tesisler Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
50 TL
Kokteyl
30 TL
30 TL
Pasta - Meşrubat
50 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
400
min
|
500
max
Havuz Başı Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
250

Olanaklar

Süsleme
Düğün Pastası
Gelin Yolu
Masa - Sandalye
Ses
Sahne ve Işık
Volkan Gösterisi
Yemek Servisi
Fotoğraf Çekimi
Video Çekimi
Organizasyon Sorumlusu
Ücretsiz Otopark
Organizasyon Öncesi Menü Tadımı
Menüde Değişiklik İmkanı
Engelli Girişi

Florya Sosyal Tesisleri Havuzlu Bahçe Hakkında

Florya Sosyal Tesisleri Havuzlu Bahçe en özel davetlerinize ev sahipliği yapmak adına kapılarını sizlere açıyor. Florya’da bulunan mekan, havuzbaşında gerçekleştirdiği eşsiz davetler ile görsel şölen sunmaktadır. Düğün, kına gecesi, nişan töreni ve sünnet düğünü gibi organizasyonlarınıza hizmet vermekte olan mekan uzun senelerdir sektörde var olmaktadır. Özel davetlerinizin yanı sıra, kurumsal etkinliklerinize de hizmet verebilen Havuzlu Bahçe, son derece şık konseptiyle unutulmaz davetler hayata geçirmektedir.
Mekanın bu anlamda sizlere sunduğu 2 adet davet alanı mevcuttur. Kapalı ve havuzbaşı etkinlik alanlarını en kıymetli davetleriniz için tercih edebilirsiniz.

Florya Sosyal Tesisleri Havuzlu Bahçe Olanakları

Florya Sosyal Tesisleri Havuzlu Bahçe kapalı alanında 400 ile 500 kişilik davetli kapasitesine sahiptir. Salon, eşsiz deniz ve havuz manzarasına sahip olmasıyla tercih sebebi yaratmaktadır. Sahip olunan son teknoloji ses ve ışıklandırma sistemleri sayesinde davetiniz özel kılınır. Masa düzenlemeleri ve salon süsleme seçeneklerinde çeşitlilik sunan Florya Sosyal Tesisleri, hayalini kurduğunuz her türlü konsepti hayata geçirebilmektedir. Burada gerçekleştireceğiniz tüm davetleriniz en şık ve en kaliteli şekilde hayata geçirilmektedir. 4 mevsim boyunca hizmet vermesiyle övgüler toplayan sosyal tesisin en unutulmaz davetleriniz için muhteşem güzellikte bir davet alanı daha bulunmaktadır.

Florya Sosyal Tesisleri Havuzlu Bahçe ‘nin göz bebeği olan havuzbaşı alanı, aynı şekilde tüm etkinliklerinize konforlu bir alan sunmaktadır. Kalabalık etkinliklere oldukça rahat bir şekilde uyum sağlayan ve ortam hazırlayabilen yapısı sayesinde oldukça özel bir davet alanıdır. Düğün organizasyonlarını bu alanda gerçekleştirecek olan çiftlerimizi eşsiz sürprizler beklemektedir. Florya Sosyal Tesisleri, sunduğu imkanlar sayesinde sizlere peri masalı gibi bir düğün organizasyonu gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Hayal ettiğiniz ne varsa, bu mekanda fazlasını elde edeceksiniz.

Havuzun tam ortasına kurulan platform sayesinde mekanda sıradışı bir ambiyans yaratılır. Gelin ve damat masasının bu platforma yerleştirilmesi, tüm gözlerin sizlerin üzerinde olması sağlanacaktır. Davetlilerinizin hayran kalacağı ve hiçbir yerde görülmemiş olan bu konsept sayesinde dillere destan bir organizasyon geçireceksiniz. Nikah töreninizi davet alanında gerçekleştirdiğiniz takdirde, nikahınız bu platform üzerinde kıyılacaktır. Hem görsel hem de fotoğraf açısından oldukça şık bir alan sunulmaktadır. Ayrıca çift olarak ilk dansınızı bu platform üzerinde gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız. Unutulmaz bir davet organizasyonu için ihtiyacınız olan tek şey Florya Sosyal Tesisleri Havuzlu Bahçe’dir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Mezuniyet Partisi ve Balo, Kurumsal Etkinlikler

Manzara ve Lokasyon

Mekan sahil kesiminde yer almasından dolayı deniz manzaralıdır. Bunun yanı sıra sizlere eşsiz bir havuz manzarası sunmaktadır. Mekan Florya'dadır. Marmaray hattını kullanarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekan orkestra hizmeti sağlar.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı fotoğraf ekibi bulunduğundan dışarıdan bu hizmeti karşılamak uygun değildir.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Yok

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ