Duru Denizcilik

2024 Nikah Sonrası Yemek Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
300 TL
400 TL
Kokteyl
100 TL
125 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
5
min
|
300
max
Kapalı Davet Alanı
5
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
5
min
|
300
max
Otopark
50

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Deniz Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Gelin tagı ve mekan süsleme
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
Alkol Servisi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Duru Denizcilik Hakkında

Yeni hayatına adım attığın ilk saatleri Duru Denizcilik önderliğinde eşsiz manzaralı bir nikah sonrası yemek organizasyonu ile süslemek ister misin? İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan Duru, nikah sonrası eğlence sektöründeki deneyimleriyle sana harika bir organizasyon fırsatı sunuyor! 100 TL’den başlayan fiyatları ile Duru Denizcilik’te kaçırılmayacak erken rezervasyon fırsatları da seni bekliyor.

Düğün Yardımcısı’nın danışmanlık hizmetlerini arayarak indirimler ve fırsatlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsin. Bu hizmetimiz ücretsizdir!

Ev Sahipliği Yapılan Organizasyon Türleri

Duru Denizcilik, bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm organizasyonların altına başarıyla imza atmış ve hep olumlu geri dönüşler almıştır.

Düğün, sünnet düğünü, mezuniyet, nişan ve söz organizasyonlarına ev sahipliği yapan Duru’da hizmetler sadece bunlarla da sınırlı değil. Kurumsal etkinlikler ve özel konsept partileri Duru’nun kapılarını açtığı diğer etkinlik türleri arasında yer almakta.

Duru Denizcilik Kapasiteler

Duru Denizcilik bünyesinde 2 adet etkinlik alanı bulunmakta. Açık ve kapalı etkinlik alanları toplamda 300 kişilik kapasiteye sahip. Bu kapasitelere bakarak şunu söyleyebiliriz; tüm sevdiklerini bir araya toplayabilir veya butik bir etkinlik gerçekleştirebilirsin. Duru’da tüm konsept olanaklarına sahipsin.

Bünyesinde etkinlik sorumlusu bulunduran Duru, 50 araçlık özel güvenlikli otopark alanı da bulunduruyor. Bu da demek oluyor ki; en özel gününde İstanbul Boğazı’nın tadını rahatça yaşayacaksın! Diğer bir deyişle; nikah sonrası arkadaşların ile birlikte eğlenirken aklın kesinlikle aracında kalmayacak.

Sunulan İmkanlar

Ayrıca etkinlik sorumlusu ile birlikte nikah sonrası eğlence organizasyonunun her detayını kendi fikirlerin ile şekillendirebilirsin. Müşteri memnuniyetine çok önem veren Duru Denizcilik, her şeyin gönlünce olması için sana tüm özgürlükleri sunmuş durumda.

Oturma düzeni, ışıklandırmalar, aksesuarlar… Mekanın sunduğu özgürlük olanakları ile teknedeki tüm nesnelere kendi dokunuşlarını yansıtabilir, düğün sonrası eğlence etkinliğini kendin dizayn edebilirsin.

Duru, İstanbul Boğazı’nın sakinliğini Avrupa standartlarındaki ses ve ışık sistemleri ile dolduruyor. Ayrıca fasıl etkinliği de bulunan bu teknede bir etkinlik düzenlemek istiyorsan 2-3 ay öncesinden Duru Denizcilik ile iletişime geçmen gerekiyor.

Catering ve Yemekli Düğün

Duru Denizcilik sektördeki tecrübesini ve kalitesini hazırladığı menüler ve sunduğu ikramlarla da perçinliyor. Duru Denizcilik’in profesyonel mutfak ekibi Türk & Akdeniz mutfağının en sevilen spesiyallerini seninle ve misafirlerin ile buluşturuyor.

Bu spesiyallere misafirlerinin özel damak zevkleri için hazırlanan vegan, vejetaryen, çocuk ve diyabet menüleri de eşlik ediyor.

İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan Duru Denizcilik’i düğün sonrası yemek organizasyonundan önce ziyaret ederek menü tadımı ve menü değişikliği de yapabilirsin.

Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

“Evet!” cevapları haykırarak söylenmiş, bağlılık yeminleri şahitlerin huzurunda edilmiş, iyi günde kötü günde beraber olunmaya söz verilmiş… Şimdi ise rota nikah sonrası eğlence! Duru Denizcilik memnuniyetine memnuniyet katmaya fiyatları ile de devam ediyor.

Hafta içi gerçekleştirebileceğin yemekli nikah sonrası etkinliği fiyatları kişi başı 300 TL’den başlıyor. Kokteylli ve hafta içi bir etkinlik düşünüyorsan eğer bu fiyatlar ise 150 TL’den başlıyor. Yemekli davetler için sunulan fiyatın yanı sıra tekne fiyatı yer alıyor. Buna ek olarak özel günleriniz için tekne ücreti hafta içi saatlik 1500 TL, hafta sonu saatlik 2000 TL olarak belirleniyor.

Bu arada Duru’nun fiyatları taleplerine ve misafir sayına göre değişkenlik gösterebiliyor. En net ve en uygun nikah sonrası eğlence fiyatları için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklamalı ve formu doldurmalısın.

Duru Denizcilik Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan Duru Denizcilik’e şehrin dört bir yanından toplu taşıma araçları ve raylı sistem ile ulaşabilirsin. Özel araçları ile Duru’ya gitmek isteyen misafirlerimiz için ise mekanın açık adresi şu şekildedir;

Kelle İbrahim Caddesi, Shell Benzin İstasyonu Karşısı, Beykoz / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Mekan giydirme, aksesuar seçenekleri ve hostesler başlangıç paketi içeriğinde yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, otopark ve catering hizmetleri her şey dahil pakette yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı ve 50 araçlık otopark alanı hizmeti ile ön plana çıkmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Duru Denizcilik nikah sonrası yemek & eğlence haricinde; düğün, nişan & söz, sünnet düğünü, mezuniyet ve özel konseptli parti organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 veya 3 ay önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Çiçek aranjmanları, şamdan ve supla gibi dekorasyon çeşitleri mekan tarafından sunulmaktadır.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Duru Denizcilik, isteğine göre dışarıdan temin edebileceğin fotoğrafçı, catering ve organizasyon şirketlerine uygun çalışma koşullarını sağlıyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

2 adet davet alanı bulunmaktadır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et odaklı menülere vegan, vejetaryen, çocuk ve diyabet menüleri eşlik etmektedir. İsteğine göre menü değişikliği de gerçekleştirebilirsin.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Servis hizmetleri ve müzik yayını 00.00'a kadar devam etmektedir.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul'un Beykoz ilçesinde demirlidir. Boğaz, şehir ve İstanbul'un tarihi bina manzaraları eşliğinde bir etkinlik rotası vardır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekan tarafından orkestra temini sağlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ